Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:08 01.07.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Хубаво нещо са коментарите -нови [re: LeoS]  
Автор lavender (prime)
Публикувано05.12.02 14:25



Mi tova sa publichni lichnosti Los , za tiah vaji ne samo praviloto na diskretnostta , no i na strogo pazenata tajna. Predstaviam si kak se e chuvstvala onazi jena tolkova godini i kolko neshta e jertvala za tazi liubov.
Kakto i da e vidia kakvi seiri stavat kogato normalnite neshta okolo vsichki nas izleznat na pokaz i sa svurzani s publichni lichnosti, viziram Bill Clinton, Az znam che tazi jena Monica Liunski obichashe Clinton , gledala sum ia na brifingi pred jurnalisti. Ako ne go obichashe , toi niamashe da e prezident i minuta poveche



Тема Re: Жени, каква жена иска един мъж до себе си?нови [re: бpoд]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 15:29



Жени, каква жена иска един мъж до себе си?


che nie zenite ...otkude da znaem kakva zena iska edin muz do sebe si ....?




shansa e kolkoto po golyma zmiya e tya ...tolkova e po silna pritegetelnata sila na otrovata i .....



Тема Re: Хубаво нещо са коментарите -нови [re: lavender]  
Автор LeoS (чистак нов)
Публикувано05.12.02 16:15



Как па баш на мене ми я изтресе тая методица, та си извадих очите !
А уж се беше сдобила с кирилица ...

Няма публични и непублични личности. Ако аз държа и уважавам човека до мен, не бих си позволил да му вадя очите с лирическите си отклонения, несвързани с него. Независимо от това, чете ли ме или не ме чете и знае ли изобщо, че съществува интернет. Какво от това, че не съм публична личност ? Ама това си е мое мнение, де ...
И дай да сложиме точка, а ?
Освен сеир, нищо друго не съзирам в цялата тая история.

< ... в живота няма вечни двигатели, затова пък има вечни спирачки ... >


Тема Re: Жени, каква жена иска един мъж до себе си?нови [re: rebekka]  
Автор LeoS (чистак нов)
Публикувано05.12.02 16:19



ха ха ха :)))
Сетих се какво разправяше дядо ми.
- Като се зажениш, важно е бъркайки в торбата със змиите, да не извадиш пепелянка.


< ... в живота няма вечни двигатели, затова пък има вечни спирачки ... >


Тема е ти кирилицанови [re: LeoS]  
Автор lavender (prime)
Публикувано05.12.02 16:25



мъча се докато го напиша
Публична личност за политици, държавници и прочие, за тях говоря
Нали за Митеран стана дума, да не съм объркала името



Тема Re: Жени, каква жена иска един мъж до себе си?нови [re: LeoS]  
Автор lavender (prime)
Публикувано05.12.02 16:27



хаха и такава приказка ли имало, аз пък съм чувала, ма маи за една друга торба



Тема Re: е ти кирилицанови [re: lavender]  
Автор LeoS (чистак нов)
Публикувано05.12.02 16:29



аааа - добре.
И за кирилицата и за Митеран рекох "добре" :)

< ... в живота няма вечни двигатели, затова пък има вечни спирачки ... >


Тема Re: Жени, каква жена иска един мъж до себе си?нови [re: lavender]  
Автор LeoS (чистак нов)
Публикувано05.12.02 16:32



Е кажи за другата, де - що ни държиш в напрежение ?

< ... в живота няма вечни двигатели, затова пък има вечни спирачки ... >


Тема Лео, нееднакратно съмнови [re: LeoS]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано05.12.02 18:39



споменавал, подложен на критичен огън тук в клубовете (основно в Женския, където прекарах дълго време), че на всеки мъж му се случва да се влюби поне веднъж към 30-33 год. от живота си, особено, ако е с ранен брак (мълвата говори, че всъщност истинската любов идвала точно тогава). Затова и съм толкова лоялен сега към така широко коментирана връзка на Брод и Левендър. Случва се и на мъже, и на жени. Няма да говоря за себе си - цивилизованите хора си изживяват удоволствието от тези връзки и се измъкват без скандали, сълзи и сополи, без панаири и с нужнвата дискретност в подходящия момент, когато страстта отшуми (всяко нещо има край!).

Любовта е хубаво нещо - не съветвам никого да бяга от нея - защото всяко въздържане е предизвикателство към съдбата. Може и никога повече да не дойде. Затова и заставам зад така афектираните думи на Софи към момичетата в една друга темичка по-долу - дай боже всеки му и най-вече на адептите/адепктите на целомъдрието, с които всички сме се сблъсквали. А после тях ги удря извънбрачната любов с най-страшна сила и при тях наистина има и необмислени последици.
И когато встъпваме в подобна връзка (а как да я избегнеш?) - мъдростта на мъжа (дадена от Бога) изисква да сме наясно, бе бракът е вече отдавна сключен и той е свещен. Не бива да се разтрогва заради любовта извън дома - тя просто украсява живота. Това - струва ми се - е била и идеята на Митеран (дори и да не е бил публична личност, едва ли този умен мъж би изоставил семейството си). Спирам до тук, че се разприказвах. Още повече, че тук има още много млади момичета с по 1-3 години брак и те идва ли ще ни разберат. Във всеки случай хареса ми, че мислим по един и същи начин.

Не пропускай случай да кажеш на някого, че го обичаш!


Тема Re:нови [re: Stefan]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано05.12.02 19:00



Не знам кой си (или поне не ми е познат този ти ник), но нещо не ми харесва в определението ти за любов. Да не би да говориш за извънбрачна страст, която е "украсила живота ти" някога?
"Мъдростта на мъжа (дадена от Бога)"... - това пък ми звучи доста патетично!
И изобщо какво е любовта за един семеен мъж, който смята, че "бракът е свещен", но "извънбрачната любов украсява живота"?
Питам си... Не съм омъжена. И определено не те разбирам, но не е от морализиране на проблема "извънбрачни връзки"!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.