Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:32 04.07.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема vijdam che si umenнови [re: Шokиpaн]  
Автор lavender ()
Публикувано02.12.02 23:48



zatova shte ti otgovoria s dumi prosti.
Onova tam v all.bg e klub poezia i e na C. i na S. , kudeto S. e moderator .
Ot izvestno vreme vuv forum poezia e poeta, anonimna razbira se kampania. koiato oficialno se vodi ot kakata-kandidat moderator tuka, da se vurnat parite kojto C. dulji na D. , D se vkliuchva vuv forum poezia sushto po tozi povod, zaplahi i napadki kum kum. C. molbi kum S. da ne trie napisanoto i prochie vse interesnosti vuv forum "poezia" Kakvo moje da napravi S. kato moderator i jena vuv sluchaja:
- Da ostavi taka Inache poetichno pochnatite temi ot suvsem drugi hora, s nishto neinteresuvashti se ot sluchaia, nito mojeshti da pomognat po kakuvto i da e nachin da gledat kak se razviva monologa anonimen /postradal parichno-anonimen- ?
-da mahne postingite i da popita s kakvo moje realno da pomogne da postradalata jena prakticheski- finansovo li ili kakvo?
Vsushnost kakvo celiat postingite iskashti pari nazad ot daden chovek i pusnati v klub Poezia-show, izlagacia za niakoj, foruma da se proiznese po vuprosa i sled tejkata prisuda/ na sudebni zasedateli moje bi/ obviniaemia da bude prinuden da vurne parite. Da sformirat forumno internet sudebno zasedanie?
Skoro edin anonimen v sushtia forum kaza che Toj samo tam mojel da nameri C. Hora normalni li ste? Vuv foruma defakto niama nikoj? Ima normalni nachini za vruzka icq email i ako te ne stavat drugi no v realnostta. Eto naet e advokat, znae gi? Ot takiva prostotii strada edinstveno imiga na edna samotna majka i imiga na niakoj kojto imitira pomagane i suchustvie a djoba ne jenata prazen.
mejdu drugoto naikoj veche e dal predlojenie v otnosno all.bg za da se napravi forum za nepriznati deca i nevurnati dulgove, podkrepete go , shte prehvurliam vsichki postingi po nevurnatia dulg na C. kum D. natam.i za nepriznati deca akop budat pusnati takiva
Iskrenno se nadiavam che nepoetochnia material vuv forum poezia shte spre, i shte si nameri drugo po podhodishto miasto .



Тема Ужас!нови [re: lavender]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано03.12.02 00:04



И къде зарязахте поезията бе, хора?

Не пропускай случай да кажеш на някого, че го обичаш!


Тема Re: vijdam che si umenнови [re: lavender]  
Авторkakata (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 00:13



Onova tam v all.bg e klub poezia i e na C. i na S. , kudeto S. e moderator .
- ще рече, че Ц. и С. са си купили клуб ли?

Е как така имат пари за клуб, а нямат да върнат парите на жената, а a djoba ne jenata prazen?

Ima normalni nachini za vruzka icq email i ako te ne stavat drugi no v realnostta. Eto naet e advokat, znae gi Верно е, има и други начини, но не са здравословни за Ц.


Тоя постинг как да го разбирам, като кампания за набиране средства, с които Ц. да си върне дълга ли?

И като употребяваш съкращения като Ц. и С., моля те не ме изписвай изцяло, а например - к.к.м.т kakata-kandidat moderator tuka.

И не забравяй, че ти постваш личните проблеми на Ц. и С., а не аз.




Тема Re: Ужас!нови [re: Stefan]  
Авторkakata (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 00:15



От триене на претенции на кредитори, не остана време за поезия. :)




Тема Това не е ли прекаленонови [re: kakata]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано03.12.02 00:26



лично? Аз имам някаква представа за казуса - но повечето четящи и пишещи тук - едва ли? Пък и какво ги интересува хората кой на кого дължи пари и кой на кого подул корема... В клуба и без това няма да се оправите - само ще го съсипете...

И кой е щастлив от това?

Не пропускай случай да кажеш на някого, че го обичаш!


Тема Да попитам, госпожо адвокат,нови [re: kakata]  
Автор бpoд (( донор ))
Публикувано03.12.02 00:31



ако ти си адвокат някому, и ми заведеш дело за невърнати навреме пари, (които никога не съм отказвал да върна), с какво това дело ще е нездравословно за мен??? Т.е. с какво едно гражданско дело е НЕЗДРАВОСЛОВНО??

Верно е, има и други начини, но не са здравословни за Ц.


Интересно, г-жо адвокат, какви други начини знаеш, които са нездравословни?????

Ако изтриеш този мой въпрос, ще го напиша на места, където няма да можеш, така че очаквам отговор.

"Всяко престъпление по света се дължи на това,
че някое дете не е било обичано"


Тема Re: Това не е ли прекаленонови [re: Stefan]  
Автор Pyмянa (Sultan of Swing)
Публикувано03.12.02 00:36



Предяви претенциите си за изнасяне на лично инфо, два постинга по-нагоре.
Както и донасянето на проблемите и страданията на поетите и музите им от там тук.
Моята активност е офлайн.



Тема Re: Да попитам, госпожо адвокат,нови [re: бpoд]  
Автор Pyмянa (Sultan of Swing)
Публикувано03.12.02 00:39



Да бъдеш ответник в процес е стресиращ фактор, особено за по-чувствителни натури, така че визирам само и единствено този аспект на здравословността.



Тема Ах...нови [re: Pyмянa]  
Автор бpoд (( донор ))
Публикувано03.12.02 00:42



каква загиженост от страна на адвокат към ответник...

Трогнат съм... целувам Ви ръка....

"Всяко престъпление по света се дължи на това,
че някое дете не е било обичано"


Тема Re: питам сенови [re: бpoд]  
Автор Pyмянa (Sultan of Swing)
Публикувано03.12.02 00:48



За какво ви е да си размахвате праните гащи, ама явно ви харесва.
Е, па вейте си ги.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.