Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:49 04.07.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: виж, Леос...нови [re: LeoS]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано02.12.02 19:18



Отговарям..
1. Ако на админите не им пука какво мислим ние пишещите....лошо..
2. Не визирам личността на каката и когото и да е в момента..
въпроса пак е принципен. Защо въобще трябва да се налага модератор в клуба??
Това ли е начина да се налага??
Може ли един междуличностен конфликт да става повод за това??
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
а сега конкретно по случая.. Каката която уважавам, е подгонила някого за определена постъпка.. този човек най вероятно си връща.. нооо това което прави каката е пряко свързано и с нейната професия.. та смятам че дира не е мястото за решаване на такива проблеми.. За това има прокуратура, съд!
И там е мястото за решаване на конфликти от такъв род!
Аз лично нямам желание да се включвам активно или пасивно в такъв конфликт и смятам, че е некоректно да се използва мрежата за това. Не мога да приема и това, че такъв конфликт става повод за искане от нейна страна за промяна на статута на клуба. Нищо повече...
Писна ми от ровене и вадене на кирливи ризи, а това е на път да стане и тук..

пить надо меньше
меньше надо пить


Тема Re: виж, Леос...нови [re: MG42]  
Автор LeoS (чистак нов)
Публикувано02.12.02 19:45



По принцип съм съгласен с тебе - един конфликт не е повод.
Обаче виж какво се получи тука ...
Жената си пуска тема "хайде кажете кви ше ги дъвчеме" - нормално би следвало всеки (който иска) да си каже "аз съм за", "аз съм против", броят се пилците, ако повечето са "за" избирате си модератор и готово. До тук виждаш ли нещо лошо, че каката е пуснала тема ? Аз не виждам нищо лошо. Защото подобна тема можеше да я пусне всеки - и аз и ти включително (само като пример, разбира се).
Обаче !
Неква фукла решава да се праи на майстор, некъв админ прочел, не прочел, влезнал не влезнал в проблема - хоп, на ви модератор ! И айде, разправиите са на ход - ми как нема да са на ход ?! А някои хора разбрали, недоразбрали кво е станало - дайте да окачим каката на въжето ... е що па баш каката ?!?! Това ме бъзна мене и затова се обадих. Обаче съм до тук. Казах си казваницата и си затварям устата вече.

- - - - -
Чекай, че имало още :)
Прокуратура, съд - дъра, бъра два чадъра :)))
При наличие на доказани логове покрай педофилските сайтове в BOL.BG, Вени Марковски и Мурутис се измъкнаха като глисти по буца, а ти ми приказваш смешки за съд на некъф неизвестен (по същество - не по фактология) ...
И с това "пить надо меньше" не съм съгласен.
Сички неразбории идват от нередовно (и малко) пиене :)))
Малко се пие напоследък в тая държава, малко ...


< ... в живота няма вечни двигатели, затова пък има вечни спирачки ... >


Тема Re: виж, Леос...нови [re: LeoS]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано02.12.02 19:58



виж няма лошо ако пишещите изберат някого, стига да имат желание за това - глас народен .. ясно...
ама да се казва "Паниковского бют".. и после дай това онова, някакси не е у ред...май:)) поне аз така си мисля..
...за съда и прокуратурата:) това кака най добре си знае какво и думам, защото там наистина нещата са за съд, ама да се занимават там където му е мястото... и с фактологията ...не тук...
а за пить надо менше:)) това е от един мой любим филм ирония на съдбата:)) идва Нова година и пак ще го дават:))
иначе пием много но често

пить надо меньше
меньше надо пить


Тема Re: виж, Леос...нови [re: MG42]  
Автор LeoS (чистак нов)
Публикувано02.12.02 20:08



Да не е за един образ, дето сбърка апартаментите и се накваси яко ?
Лелеее, как съм се хилил като идиот на това филмче :))))))))

< ... в живота няма вечни двигатели, затова пък има вечни спирачки ... >


Тема Re: виж, Леос...нови [re: LeoS]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано02.12.02 20:14



той ееее:)) Сигурно 20 пъти съм го гледал:)) и пак се смея..
имам още един такъв - кавказка пленница:))

пить надо меньше
меньше надо пить


Тема Re: ami tvoqtaнови [re: lavender]  
АвторШokиpaн (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 20:58



Ти май лично си засегната на тема модератор.
Което ме кара да мисля,че си самото смешно Ерато.
И ако не беше толкова безпринципна и елементарна,което си доказала с действията си тук,защото за щастие не те познавам,направо щях да си помисля
колко си загрижена за една млада дама,за която нямаш право да говориш.

Можеш да даваш акъл само ако ти го поискат,а щом някъде са те сложили да вършиш някаква работа го прави коректно и според изискванията,и според
собствения духовен багаж,ако имаш такъв.

Не мацай пак темата,имаме си опит от лятото с теб,режи си и си кълцай твоя псевдоклуб,където си позволяваш да редактираш чужди мнения,да триеш,да режеш и без това обезобразения от неспирни ампутации "облик" на "романтиката" и "любовта".



Тема Съвсем практично предложение.нови [re: MG42]  
Автор Fragile (frozen)
Публикувано02.12.02 21:18



Напишете тема, в която всеки да каже какво според него трябва да се третира като нарушение на добрия тон в клуба. Каката ще се съобрази. Убедена съм, че съгласи ли се, срещу думата си няма да иде. Не бива с търсене на сметка защо, ама как, защо тя. Админите са си шефове тук, така че ми се струва нахално да им се иска отчет. Вярвам, че ако имаше възможност по време, щеше да ви бъде написано лично от когото трябва, че решението си е на админите. Смятам, че те са достатъчно заети и не са длъжни да тичат до всяко от 400-те ъгълчета за разговори, които са ни осигурили, за да отговарят по подобни теми. Разбрах, че решението е обсъдено между тях, така че за мен всичко е напълно наред. Ако някой има нещо против, за целта съществува обявен мейл на съпорта. Но надали ще се обърне внимание на протести по принцип, и то - неподкрепени с факти. Тоест решете какви правомощия искате да има тукашният мод и му ги възложете като задължение-обещание към клуба. Ако в последствие има за какво да се възмущавате, ок – пишете на съпорта или поискайте смяна. Но така, както тук в момента, е нередно да се държите. Като само четяща и по-скоро непозната за останалите хора тук, не се чувствам в правото си да пускам отделна тема, затова пиша към теб. Тоест не споря с теб, МГ, а съм възмутена от ситуацията. Една такава, в която зрели хора вместо да оценят плюсовете на нещо, го отхвърлят напълно. Опциите на един модератор са инструмент. Удобство, което може да бъде от полза на целия клуб. И е по-добре някой все пак да има някаква техническа възможност за реакция, отколкото да рискувате да станете поле за неприятни изяви. Тоест – не се лишавайте от инструмент срещу спамове и простотии. Ако звуча кофти – не е нарочно и бързо ми минава. Малко съм ядосана, това е. Инак – клубът ми харесва, но не обичам да коментирам семейните си неща, а и все бързам. Извинете ме за намесата и всичко хубаво на всички.


Безсънна.

- - - -
"Всеки има толкова грижи, колкото може да носи."



Тема а защонови [re: Fragile]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано02.12.02 21:31



въобще да има модератор тук? Какво му е предимството?
Щом не пишеш тук какво те вълнува какво става?!
В момента въобще не рпавиш услуга на кака, а злепоставяш още повече.

Редактирано от Shanya на 02.12.02 21:34.



Тема Re:нови [re: Shanya]  
Автор Fragile (frozen)
Публикувано02.12.02 21:50



Вълнува ме дотолкова, доколкото съм била лично засегната и огорчена от подобни спорове. Четенето някъде не се доказва, така че си спестявам тая аргументация:-)). А ако моето лично мнение за случая настройва някого за или против конкретен човек, то е грешка на четящия, а не моя. Както казах - не се чувствам в правото си да се меся, но също така имам право да кажа какво мисля. Ако продължа да се пречкам, няма проблем да ме обвиниш в непочтеност. Дотук повод за това няма. Едно мнение с това, което мисля. Десет стават натрапване. Е, аз не възнамерявам да се натрапвам.

- - - -
"Всеки има толкова грижи, колкото може да носи."



Тема докатонови [re: Fragile]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано02.12.02 21:58



Админите не кажат ще си седи така клуба - какво му е лошото? На кака не й трябват практични ръководства, защото няма и нужда да трие. Вече казах, това е лично и не бива да се урежда в дир-пространството.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.