Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 23.09.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ПОТРЕСЕНА СЪМ!!!!нови  
Автор Nadin (:))
Публикувано28.11.02 10:51



Още не мога да го осъзная това, което видях снощи по новините на Нова телевизия за ПРЕБИТОТО ДВУМЕСЕЧНО БЕБЕ
Каква е тая МАЙКА която е позволила подобно нещо?
И каква е тази държава, в която след като се е случило това детето след като бъде изписано(АКО ОЖИВЕЕ) ще го датат пак в ръцете на малоумната му родителка
ТОВА Е НЕЧУВАНО!!!! НЯМАМ ДУМИ!!!!



A moment's insight is sometimes worth a life's experience


Тема Re: ПОТРЕСЕНА СЪМ!!!!нови [re: Nadin]  
Автор kopche (заинтригувана)
Публикувано28.11.02 12:01



Отвратително, наистина!
Току що прочетох материала във в. "24 ч.". Страхотии!!
Има и снимка на бебчето....
Доживотен затвор за чудовището, причинило това на беззащитното детенце!!
Смъртта не е достатъчна...




Тема Re: ПОТРЕСЕНА СЪМ!!!!нови [re: Nadin]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано28.11.02 12:07



Няма нищо по трудно в България от това, да бъдат отнети родителски права! Ужасно е, но е факт!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: ПОТРЕСЕНА СЪМ!!!!нови [re: Kлep]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано28.11.02 12:16



Какво е станало
Аз снощи не съм гледала Нова телевизия. А пък сега няма кой да ми донесе "24 часа", по BTV нищо не казват в обедните новини

Толкова отдавна се появих, май вече си отивам


Тема Разкажи по-подробно, денови [re: Nadin]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано28.11.02 12:19



Не гледам Нова телевизия, пък и да гледам може снощи да съм пропуснал.

Че живеем в абсурдна държава е ясно! Цар - премиер, комунист - президент, депутати гласуват с две-три карти, корумпирана полиция, Главен прокурор - вятър го вее на бяла кобила, журналисти - помияри...

На никого не вярвам вече. И на себе си не вярвам, даже. Отдавна се отчаях и не обръщам внимание на нищо.

Спомни си какво стана в случая с Пепи, дето го удушила майка му. Даниела, май, се казва. Наистина тя го е удушила, ама преди да се разбере истината станаха митинги, за малко да блокират София. И всичко беше "благодарение" на журналистите и управниците.

Та, туй го приказвам в смисъл, че всичко може да е преувеличено. Може и да е вярно. Пфууу. На кого да вярвам? И в Господ не вярвам. Поповете се карат и трепят, в кой синод да вляза? В Буда ли да повярвам или да започна да пея "Харе Кришна"?

Откачам! Луд съм.

ВЕДНАГА ДА СЕ ВЪРНЕ СМЪРТНАТА ПРИСЪДА! Мен не ме е страх от нея!

СМЪРТ ЗА ИЗНАСИЛВАЧИ, ПЕДОФИЛИ, НАРКОПЛАСЬОРИ И ВСЯКАКВА ПОДОБНА ИЗМЕТ. Я ги вкарат в затвора, я - не. Баси! Дори и да ги вкарат - какво от това? Аз и ти ги храним! Един такъв боклук стувал на държавата 500 лева на месец! Удивително! А майка ми за 40 годишното си блъскане заслужи 70 лева пенсия! Браво на тая държава!

АКО НЯКОЙ ПРОБУТА НАРКОТИК НА СИНА МИ ЩЕ ГО УДУША С ГОЛИ РЪЦЕ! БАВНО И МЪЧИТЕЛНО!

Ааааааааа, кукуригу съм!



Тема УЖАС!нови [re: Nadin]  
Автор Цвeти (глезанка)
Публикувано28.11.02 14:28



Чета статията и ме побиват тръпки! Може би е по-добре бременните и кърмачките да не я четат (става дума за статията в "24 часа"). Това са изверги, горкото дете!
Да върнат смъртното наказание, а тия родители публично и с камъни да ги убият, да видят какво са причинили на детето си.





Тема Re: Разкажи по-подробно, денови [re: ASSASSlN]  
Автор Nadin (:))
Публикувано28.11.02 14:59



Не мога
Като се сетя и в главата ми изниква гледката с горкото бебенце и се разтрепервам......... ужасно е...

A moment's insight is sometimes worth a life's experience


Тема Re: УЖАС!нови [re: Цвeти]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано28.11.02 15:13



Аз доколкото разбрах, май бащата е бил бебето!

Толкова отдавна се появих, май вече си отивам


Тема Re: ПОТРЕСЕНА СЪМ!!!!нови [re: Kлep]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано28.11.02 15:17



Напротив, Клер. Адски лесно е, процедурата е бърза, но трябва някой да се заеме.
Срамно е, но хиляди деца не могат да бъдат осиновени, защото няма кой да инициира такава процедура пред съда или прокуратурата.
По едно време имаше кампания ,като много адвокати се съгласиха да водят делата про боно, но самите директори на домове някак не бяха отзивчиви.
Сега има Агенция за закрила на детето, в която работят стотици хора. Нищо не им пречи да подадат съответните молби. Става въпрос за два листа хартия в края на краищата.



Тема Re: УЖАС!нови [re: dodo_dodo]  
Автор Nadin (:))
Публикувано28.11.02 15:17



ИЗВЕРГЪТ не му бил баща

A moment's insight is sometimes worth a life's experience



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.