Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 05.10.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема айде този път за бебетата :)нови  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано15.11.02 01:18



кога решихте да имате деца? кой от двамата и как предложи?

аз вече си казах, кой чел - чел

.......Wissen ist Macht.
Nicht wissen macht nichts


Тема Re: айде този път за бебетата :)нови [re: Шeдaнc]  
Автор Nevena (приземих се)
Публикувано15.11.02 02:19



Mujut mi mnogo iskashe, daje dve oshte ot purvata sreshta. Az vinagi sum iskala da imam dete, no hipotetichno i sum otlagala subitieto. Vinagi sum izbiagvala semeistvata s detsa i si padah po bekiarskiya jivot. Razbrah, che sum bremenna 3 mesetsa predi rajdaneto, daje pola na bebeto ni kazaha na videozona. Mujut mi beshe na sedmoto nebe, az- ujasno izplashena i pritesnana. Obojavam sina si i muja si. Sega obache tatkoto ne iska poveche detsa. Kazva, che ne si e i predstavial, che e tolkova trudno.



Тема Re: айде този път за бебетата :)нови [re: Nevena]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано15.11.02 02:40



как така в шестия месец, бе човек? :)) да не си карала цветна бременност? ...ама доколкото знам тя е предимно в първите месеци.

.......Wissen ist Macht.
Nicht wissen macht nichts


Тема Re: бебетата :)нови [re: Шeдaнc]  
Автор Уилмa (вятърничава)
Публикувано15.11.02 09:23



И моята братовчедка разбра в петият месец, че е бременна)))))))

А моите бебета как ли дойдоха...ами.....и аз не разбрах))) Срамота в тези времена на "предпазните мерки", но така стават хубавите семейства май)))))

Бях на 26години и се гаджосвах с мъжа ми, въобще нямах намерение да се "бракувам" с него, но живота както винаги ме изненада
И така....прибирам се аз "на последният етаж ...в една мансарда точно под звездите" ....и чупейки пръсти му казвам: Бременна съм!
А той като се нахили ми идеше да му счупя зъбките и ме пита какво ще правим
Аз: Ще се женим!
Той: Ами, добре.
Хихихихи...ами това беше ....простичко, кратичко и ясно....все едно си купувахме хляб за вечеря ))))))))))))
Така стават хубавите неща

Понякога отхапвай повече, отколкото можеш да сдъвчеш.


Тема Първатанови [re: Шeдaнc]  
Автор Smile. (винаги)
Публикувано15.11.02 09:26



я правихме целенасочено и тя се "хвана" един месец след сватбата.
Втората се е промушила през презерватива и аз хабер си нямах докато не ми спря цикъла. Отивам на лекар и казвам "не съм решила още ще го задуржа ли, ще го махам ли". А като ме погледна на видеозона каза "късно е либе за китка, вече си в четвъртия". Три дена ревах тогава - да е жива и здрава малката дунда!



Тема Re: айде този път за бебетата :)нови [re: Шeдaнc]  
Автор kopche (заинтригувана)
Публикувано15.11.02 10:23



Не сме вземали конкретно решение, то тея неща не стават точно по план. То не става така: днес -19 май е крайно време да решим ще си правим ли бебе или само... ще се упражняваме- хи-хих.
Бях на 24г. когато забременях-искахме го много и двамата. Спомням си като си купих теста, колко беше смешен тогава (все още гаджета -от '94-та) "таткото":
- Ама то туй нещо...ми.. то дали наистина ще покаже вярно". Ааа, аз не вярвам.
-Ама казвам ти без тест -аз си го знам, разбери -усещам го (казвам, малко колебливо аз)
-Ох, не знам- виж, аз такова, ами ще сляза долу на колата да погледна нещо- ти го направи. Покажи се после на прозореца -аз ще разбера.
Правя аз теста, чакам, виждам резултата и се показвам като засрамена булка на прозореца (тогава още живеехме в къщата). Той само като ми вижда налензената физиономия:
-К"ВО? Наистина ли? Ами?! Чакай идвам да видя.
Изкатерва като луд стълбите до 2-рия етаж. Показвам му аз теста -той пак не му се вярва (и с право -след толкова време пазене...). Гледаме се влюбено-засрамено известно време, па целувки, па прегръдки; до рев не стигнахме.
Пазихме теста на видно място до прозереца (абе -луд човек, все не му се вярваше, че е станало най -накрая) и той му се радваше през 10 мин, когато се сети- и тъй 3 дни.
Въобще много радостно събитие беше.




Тема Re: айде този път за бебетата :)нови [re: Шeдaнc]  
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано15.11.02 10:37



При нас мъжът ми предложи да си направим бебе - бяхме гаджета от 7 години. Много се зарадвах и веднага казах "Да", но той настояваше да си помисля 3 дни, и чак тогава да "работим" за бебето.




Тема явно не съм задала въпроса си правилно :)нови [re: kopche]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано15.11.02 19:33



искаше ми се да чуя мнения от рода на "мили / мила, какво ще кажеш в скоро време да си направим едно бебе?" или пък нещо от рода на: по време на секс жената да каже "искам дете от теб"... такива работи

при нас доста често се случва аз да правя нещо (мия чинии, гледам телевизия) и съпругът ми се примъква към мен, слага нежно ръка на коремчето ми и казва "тук ще си имаме бебенце"

абе важното е да сте живи и здрави всички, които пишете тук! вие, семействата ви... всички!

.......Wissen ist Macht.
Nicht wissen macht nichts


Тема явно съм заклета романтичка,нови [re: Samsara]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано15.11.02 19:36



защото много се радвам, когато такива "женски" работи се обсъждат с любимия, особено ако той пръв отваря темата

.......Wissen ist Macht.
Nicht wissen macht nichts


Тема Re: бебетата :)нови [re: Уилмa]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано15.11.02 19:36




много ми се ще да видя физиономията на мъж, когато му поднасят хубавата новина

.......Wissen ist Macht.
Nicht wissen macht nichts



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.