Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:34 01.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Не бих се оженил за...нови  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано03.11.02 18:18



Хайде мъже, вие сте на ход.
Тъй като ни обвинявате в нетолерантност, ето място за изява и на вашата оскърбена чувствителност.
Кажете си каквото ви е на душата - каква е жената за която не бихте се оженили?
Все пак това е клуб за семейството в който се тематират проблемите, които вълнуват и двата пола. Надявам се мъжете да се възползват от това поле за изява, така, че да избегем упреците, че настоящият клуб се е превърнал във филиал на майките.
Или казано иначе - в квартална библиотека.
Какви ти книги Стефане, повечето тук, както правилно си отбелязал сме майки. Оппа, къде ми е плетката ???

Толкова отдавна се появих, май вече си отивам


Тема Хой хой хойнови [re: dodo_dodo]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано03.11.02 18:40



Стефан обясни, че компромиси не прави. Нито в семейство, нито в клуб.
Ти сега ловиш байрака на безкомпромисните мъже и опъваш настроението срещу хармонията..ми малко е рано

После,
демографския баланс е доста нарушен. Още -- статистиците твърдят - две поколения по 25 години всяко и няма нужда от приемане или не в ЕС. Просто няма да има българи.

ВНИМАТЕЛНО с българските майки, ей



Тема Понякога избързвам - нови [re: 4eHe]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано03.11.02 22:10



в преценките си за хората.

Редактирано от Stefan на 04.11.02 00:28.



Тема Мадам Стефаннови [re: Stefan]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано04.11.02 00:11



Поясних ти преди какво обръщение съм си избрала, ама като не отбираш сега ще трябва да се обръщам към теб избирателно .

В Скандинавия е все така уютно, обратно на негостоприемен Бургас - особено в юлски нощи на летището. Виж дори т.н "терористи" не искат да си тръгват. Някои вече мислят да кандидатстват за убежище ..
Знам, Че Не мога да мръдна без фен клуба си метър. Тежка е участта на измислицата 4еНе.

Лека. Утре пак



Тема Re: Не бих се оженил за...нови [re: dodo_dodo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано04.11.02 09:37



Ама ти не шиеше ли гобленчета? Привечер, пред сериала, де?

               



Тема Re: Не бих се оженил за...нови [re: kakata]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано04.11.02 13:35



Гоблени шия, чорапи плета....като една фабрика съм вече!

Толкова отдавна се появих, май вече си отивам


Тема Re: Понякога избързвам -нови [re: Stefan]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано04.11.02 13:45



Сега пък какъв е проблема ? Оплака се, че мъжете нямате място за изява, ето го. За да има паритет. Сега пак нещо не е наред? Няма угодия !

Но ако питаш мен - проблема ти не е бързата преценка, а в неумението да водиш диалог.



Толкова отдавна се появих, май вече си отивам


Тема Re: Не бих се оженил за...нови [re: dodo_dodo]  
Автор LeoS (чистак нов)
Публикувано04.11.02 19:14



Аз не бих се оженил за зъболекарка.
Много са грижливи и ше ме изнервят, та мога да напълнея от нерви. От друга страна, са настоятелни и напористи, та ше ме приучат на изящно слово, ама трябва да си го практикувам виртуално на женурята, че у дома лошо ... ми ако развърти бормашинката неконтролируемо ?!

< ... не е важно духаш ли или ти духат - важно е да имаш богат духовен живот ... >


Тема Re: Не бих се оженил за...нови [re: LeoS]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано04.11.02 19:54



А аз за филолог. Мнооо са бъбриви. Имах навремето такова гадже- трябваше непрекъснато да го кастря да млъкне, та да кажа и аз нещо. :)
Или пък като започнеше да разказва някоя дълга история със сто подсюжетни линии му виках : "Карай в резюме!" Как ме търпеше това момче, не знам. После с един братовчед му сксроихме номер- звъним и братчеда се представя за "друже на братовиче ти от Босилеград и ше спам у вазе" / така си говореше братчеда ми от Ветрен, ама мина и за Босилеградско./ Онзи пита - откъде се обаждаш - а братовчеда вика чеки да погледна - и казва улицата на която живее приятелчето. Тоест, все едно звъни под тях. И така вързахме момчето да не излиза цял ден, та да не му гостуват босилеградски сродници.
После като излезнахме на бира и кебапчета, той ми се заоплаква как го гонили роднини да спят у тях и се чудеше защо избухвам в смях на всяка втора дума....

               



Тема Мила Dodoнови [re: dodo_dodo]  
Автор PRN (fellow)
Публикувано04.11.02 20:07



Една глупава тема на първа страница стига - тази както се убеждаваш беше излишна. А "диалог"-а е нещо повече от обикновено женско бърборене - сигурен съм, знаеш.
Твой - PRN





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.