Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 07.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ей, семейнитенови  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано03.11.02 18:45



Така ли ще ме привлечете за каузата бе ... като се дърпате за плитките и скубете за косите...
Ми айде сега и аз да пусна тема ... Значииииии ... А ... сетих се ... зна-чи ... да бе ... та ... кое е въпроса ... а-а-а-а!
Кой е по-по-най - мъжа или жената! Айде да ви видя сега.
Изпокарайте се тука, в моята тема. Понапсувайте ме и мене - то и без туй Познавача жена ме изкара, Стефан ме отлъчи от мъжете та ... По-лошо от това, да се скитам без пол и определение ако има - давайте да видим ... Ама като се върна да сте мирясали щото ... ми щото няма да се върна, пък - нека ви
Ма, приемайте нещата по-философски, ама ... Еееее - големи хора, ц, ц, ц, ц.



Тема Re: Ей, семейнитенови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано04.11.02 09:45



Скицо, такива сме бе. А ако смяташ, че спора за по-по-най някога ще спре, много се лъжеш. Той продължава и след златната сватба.

               



Тема Ужаснови [re: kakata]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано05.11.02 15:20



Ужас! И какъв "процент" от семейния живот е този съдържателен спор?



Тема Re: Ужас [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Bezhy (kотенце)
Публикувано05.11.02 22:51



spoko dyrven niama po-po naj - towa e pylna izmislica za kompleksari, vseki si ima svoi hubavi i loshi cherti, po-po-naj e za decata da peiat i da recitirat stihcheta che da poluchat ot chichko Encho kukla :)))))))) hihihi, taka che ne se pritestiskaj


Lucky cat

Тема Знааааамнови [re: Bezhy]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано06.11.02 15:44



Ма знам бе, знам, че няма И аз това викам.
Ама, на виж, каката ме плаши, че като се оженя ще се дракам с жена ми поне 50 години и аз затуй не ща да се женя




Тема Re: Знааааамнови [re: ДъpвeнФилocoф]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 16:40



Не знам дали те плаши или успокоява, но да знаеш, че натискането продължава вечно Сега да поясня, става въпрос за онова натискане на входа/изхода, където се получава документа за семейни/разведени/несемейни. Тези отвън поемат въздух един ден,когато дойде сляпата неделя и правят онази малка крачка според Нея и страшна според Него, но важна за оцеляване на човечеството...А тези отвътре, като са разбрали, че не е кой знае какво и като започнат да се задушават, започват да се натискат занавън и като поемат въздух и вземат генералното решение и пак прекрачват наобратно, че отново да са свободни и...какво, вечният кръговрат и баланс на семейно/несемейни...ти си философ, всичко ще разбереш по философски и затова се усмихни и не се помайвай, нареди се там на опашката отвън



Тема Чувал бяхнови [re: Жeни]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано06.11.02 17:51



Чувал съм за поемането на въздуха аз, чувал съм, всичко съм чувал.



Тема Да не е луднови [re: Жeни]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано06.11.02 18:13



човекът!!! Особено след твоето пояснение...

Не пропускай случай да кажеш на някого, че го обичаш!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.