Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:03 01.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Разлиствам си аз туканови  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано02.11.02 23:45



и виждам, че семейното клубче се е превърнало в нещо като филиал (един вид - квартална библиотека) на клуба на майчетата и другите стаички, доминирани от дами. Лошо няма, разбира се!

Ама от два дни ми е адски отвратително да поглеждам в това клубче - пък и пълната липса на мъжко присъствие я приемам като инстинктивно съпричастие към моята неприязън към него. Ами темата на Самсара е повече и от гнусна. Вярно, че в крайна сметка вие - жените - си имате своите сентименти и предпочитания към мъжете. Ама добре, че ние сме по-деликатни, та преглъщаме и замълчаваме. Защото ще престанете да влизате в ДИР-а за седмици, ако опишем своите си антипатии спрямо булките. Идеята ми беше, че семействата са общо дело - мъжко-женско - а пък женските сентименти (разбирай също и капризи) - са си женска територия и тук звучат крайно неуместно. Ако човек отлюспи всичките ви претенции спрямо един мъж - ще се получи един толкова редуциран човек, че по-скоро мумията на Тутанкамон ще ви се види по-дебела и жива...

И едно съветче към Самсара - мадам, never say never!

Не пропускай случай да кажеш на някого, че го обичаш!


Тема Re: Разлиствам си аз туканови [re: Stefan]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано03.11.02 00:05



Виж сега, мъже с маникюр на малкото пръстче могат да се считат завинаги отлюспени от интелигентните жени, които уважават себе си.
За тях ли си се загрижил?
Един мъж с висока култура и добро самочувствие, не би се почувствал обиден от нищо като прочете темата. Не става въпрос за дискриминация по отношение на външност, образование, етнос, сексуални наклонности и религиозна принадлежност. Става въпрос за манифестирана простащина и липса на възпитание. Съмнявам се, че ти би общувал с човек като описаните шеговито в темата, но май нещо друго те сърби : че има хора, които са ти неприятни, та покрай тях и клуба.
Няма как да ти се помогне тогава.

               



Тема Re: Разлиствам си аз туканови [re: Stefan]  
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано03.11.02 11:19



Ауууу, ама какви са тези лични нападки
Свободен си и ти да напишеш какво не ти харесва в жените. Да не би да се откриваш в споменатите от мен недопустими черти? В такъв случай темата ми не е била насочена лично към теб - уверявам те. Пък и е интересна - сравни посещаемостта с твоята.
Ако на мен някоя тема не ми хавесва или не ми е интересна - не пиша в нея, а не захапвам автора.
А като не ти харесва, че тук няма мъже - привлечи! Тъкмо ще стане по-интересно.
Въобще аз нямам проблем с клуба - проблемът си е твой и ако не ти харесва - хващай пътя, никой не те е вързал тук. Ама ха.



Тема Споко, де [re: Samsara]  
Авторaнaлизaтopcko (Нерегистриран)
Публикувано03.11.02 12:33



От къде да се вземат още дир потребители ?
За да се пълни Семейство с теми, щем-не щем, ще трябва да ползваме настоящата дир аудитория. Като погледне човек дир заглавната страница почва да се въпросва : има ли тук място за семейни или просто е още една касичка ?

Анализи се правят на първите сто дни. Стефан изчака първите сто часа. То и сто юзера май няма за обобщение... Да не отчета, под сто теми.

Поглед на първа страница : "Труд"..мирис на таблоидно семейство.
Уелкъм хоум, дет се вика в предградията на улица различна от нашата.

Как мислиш, информационното общество (не се ограничавай до балкански страни, където то не е дори в зародиш) ще направи ли Семейството по-комфортно като институция ? Или останалите институции ще му завидят и ще поискат част от традиционните му функции : в частност, възпитанието на децата ?



Тема Липса на мъже ли?нови [re: Stefan]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано03.11.02 13:30



Леле, Стефчооооооооо, ся ма ядоса



Тема Re: Разлиствам си аз туканови [re: Stefan]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано03.11.02 14:05



Не се удържа все пак, ъ ?
Оня вечер беше написал такива смехории в темата на Самсара, от сорта на това, че този прекрасен свят все още съществува в този му вид багодарение и едниствено само на сантименталната и романтична мъжка половина от него...
Явно ти присветна сигнална лампичка нейде в съзнанието, та си изтри коментарчето навреме. Но не се удръжа все пак да останеш безропотен, независимо от вродената мъжка способност да бъдете "по-деликатни, та преглъщаме и замълчаваме".
Защо сега ме караш да се повтарям ?
Темата на Самсара ти е гнусна, защото си позволяваме да кажем какво ни отвращава в мъжете, така ли ? А вие-романтични и сантиментали и деликатни мъжленца не коментирате ли надълго и широко, подробно и детайлно женските задници, цици, атрибути, размери и габарити?
Правите го Стефане, и то по много по-гнусен, циничен и отблъскващ начин от нас, тука !
А не забравяй все пак, че ние обсъждаме не вродени недостатъци, а такива които вие култивирате - лошата хигена например.
И всъщност не мога да разбера - в защитник на какво се явяваш ти ?
И като не ти харесва да посещаваш кварталната библиотека - защо какво го правиш ?

Толкова отдавна се появих, май вече си отивам


Тема Ти забеляза ли нещо нервнонови [re: Samsara]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано03.11.02 14:12



в постването ми? Никаква реторика - все пак мъж съм и не ми отива. Женски приоритет...

Не се припознах в нито едно от писанията по темичката ти - и това ме подразни. Не че нямам кусури - ама ми дойде на ум, че всъщност сте много по-взискателни и капризни спрямо мъжете, а сте писали само отгоре-отгоре... (Освен - разбира се - в мекия говор - тук на Изток си говорим по-меко от Западно-Българските говори - ама това си е от моята специалност - българска филология.) Нейсе!
Идеята ми беше, че няма да се унижа (нито който и да е друг мъж) да пише за каква жена не би се оженил. Първо защото клубът си е "СЕМЕЙСТВО" - което подразбира - имаме вече семейство, избрали сме си някого и за да запазим достойнство - значи или ще си замълчим, или ще кажем за него само хубавото. (Иначе всеки ще си каже - къде е гладал/-а? Особено пък - младоженка!!!!!) Ти понеже си младоженка - още те вълнуват тези проблеми - дали изборът ти е правилен или не... Ама аз карам 17-та година от брака и през ум не ми минава каква бих взел или не - във всеки човек (тук подразбирам и жените, разбира се) има нещо хубаво, има и нещо отвратително - бракът си е нещо загубено: безкраен влак от концесии. Ама ти не си дорасла за по-мъдро виждане. И ми се нервиш като ученичка!

Не пропускай случай да кажеш на някого, че го обичаш!


Тема Re: Споко, денови [re: aнaлизaтopcko]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано03.11.02 15:53



За попълване на базата ти данни: Семейство
Семейство
Клубът е създаден на 22.10.02 16:10
Модератор: phpGuru
Мнението не се проверява
Всичко мнения: 373


Клубът съществува от по-малко от две седмици. Не се вижда никъде другаде, освен в падащия списък( Много е рано да се правят обобщения.

Бел. : Модератор няма, това е името на админа, който го е създал.

               



Тема Хубаво де,нови [re: Stefan]  
Автор nbb (весела)
Публикувано03.11.02 15:56



пък аз какво да кажа, като мъжът ми едно време обясни, че се е оженил за мене, защото съм била непушачка. Това ли ми е единственото положително качество в неговите очи ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Споко, денови [re: kakata]  
Авторkъм koмeнтap (Нерегистриран)
Публикувано03.11.02 16:37



Първото мнение изразяваше същото отношение : да се правят обобщения от първа страница, която прилича на таблоиден Труд е рано. Темите са под 100, потребителите също, от създаването няма и сто дни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.