Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 09.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Общуването  
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано24.10.02 22:06



Всеизвестно е, че телевизорът е основната пречка за пълноценното общуване в семейството. Успявате ли да се справите с тази краста и как? Защото при нас разговорите са преди и след новините, по време на вечерята, на рекламите и когато филмът е тъп, ако не сме си взели под наем касета, де.



Тема Re: Общуванетонови [re: Samsara]  
Автор Mamma ()
Публикувано24.10.02 22:13



хе хе.. заместете го с компютри....
при нас е така - 2 компютъра, с мъжа ми дупе до дупе, всеки си се рови насам-натам из нета или работим (но това май при вас не става - надали като нас работите в една фирма) и през цялото време си бърборим. Телевизията я слушаме с едно ухо и само ако чуем, че е нещо интересно, тогава сядаме да го гледаме.

Животът е такъв, какъвто си го направиш!


Тема Не се справяменови [re: Samsara]  
Автор Smile. (винаги)
Публикувано25.10.02 09:34



Но не заради телевизора. С две госпо'йци под 4г. кой му остава време за телевизия!



Тема Re: Общуванетонови [re: Mamma]  
Автор sweetkids_mama ()
Публикувано25.10.02 10:27



Облазявам ви за двата компютъра!

Константин, 16.06.1998
Зорница, 6.09.2002


Тема Re: Общуванетонови [re: Samsara]  
Автор Flash_ (същата...)
Публикувано25.10.02 14:44



Горе-долу и у нас е така...имам предвид общуване = разговори...за другото все се намира време От сън спомени няма!
Ама за първото...егати живота - все по зле става май. Сериозна съм. И сериозно съм заявила на съпруга си, че ако някога реша да се развеждам и ме питат Що? ще кажа: Щото чете вестници! Не стига, че го няма...разбирам че работи много, че няма друг вариант, че е абсурд да работи в къщи/макар че отделя много време и да омагьосва някой по телефона.../ама и като захапе вестника - го отписвам за часове/това в събота и неделя/! Как пък всичко му е интересно бе!!!! И като сложа и новините, и дискавъри...и малкото време което си е у дома изчезва!
забелязала съм, че доста дълго си говорим по телефона напоследък....след 19 часа...когато клиентите ги няма в офиса вече...и той разпуска преди да свърши"само едно нещо още дето го мотая от отдавна!!"...та тогава...и докато вечеряме
тогава обикновено се занимаваме с проблемите около децата....Това сега...Преди 2 години когато работех чудна работа ни вършеха и бележките!




Тема Ох, и ниенови [re: Flash_]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано25.10.02 21:38



сме така. Освен вестниците мъжът ми гледа и формула 1 и тенис. Добре, че поне играем тенис по едно и също време в събота и в неделя...

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Ох, и ниенови [re: Mama Netty]  
Автор Flash_ (същата...)
Публикувано25.10.02 21:50



Това си е направоооо - шест! Че спортувате заедно...дори и само заради идеята...
Като се прочетох сега май излиза, че нищо не правим заедно. Не е така...ама живота така те завърта...по една развиваща се спирала...няма спиране, почивка, обратен завой, вложил си толкова много време и нерви да направиш нещо и поддръжката и развитието му ти костват още повече време и нерви...
И още нещо за общуването...може би с годините нещата неизбежно се променят...ние сме заедно от 16-17 годишни, познаваме се толкова добре, че в повечето случаи думите са си направо излишни! Но пък как липсват понякога...



Тема Re: Ние пък...нови [re: Flash_]  
Автор sweetkids_mama ()
Публикувано25.10.02 23:43



работим с мъжа ми на едно и също място. Сега, като съм в майчинство, ми липсва малко, че не съм в крак с ежедневието на работа...но той компенсира, като ми разказва всичко, което става.

Ние обикновено си говорим, докато той играе компютърни игри. Аз се изтягам на леглото със списание или книга и като ми хрумне нещо, започвам...Децата са си легнали до 9.30- затова толкова държа на ранния час на лягане, та да ни остане малко време и на нас да се видим.

Константин, 16.06.1998
Зорница, 6.09.2002


Тема Re: Ние пък...нови [re: sweetkids_mama]  
Автор Birdy (птица проклета)
Публикувано26.10.02 00:32



Това ни е и на нас семейната идилийка - малкият спи, мъжа си играе, аз прилегнала с книжка на дивана. И току кажа - муце, пък днеска в работата... и дъра-бъра :)
Ама за сериозни разговори го дърпам от компютъра, че има опасност да мине от ухо до ухо като вятър :))

Поздрави!


Тема Re: Ние пък...нови [re: Birdy]  
Автор Flash_ (същата...)
Публикувано26.10.02 10:10



Признавам, че ви завиждам...за книжката и дъра-бъра....
За работата му не можем да си говорим защото не разбирам от HP техника ...по скоро си говорим за човешката страна за бизнеса...и съм ужасно горда когато се съветва с мен/или просто си излива душата/ за проблеми със служители и колеги или нещо подобно...
Иначе с клюкарски работи не обича да се занимава....просто си е някакъв такъв - сериозен...и ме е яд...ама добре, че едната му колежка ми е приятелка та подразбирам туй онуй:-)))
Компютърни игри не играе...и време няма пък и от сина аз едва се вреждам да седна на ПС-то/сега е на курс по български...Сиси му рови в шкафа с бельото а таткото...още спи/.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.