Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 29.09.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Клуб Футболнови  
Автор Aurora ()
Публикувано15.06.00 01:08



хех...вече гледам клубове свалки, конкурси, чудесии в иначе доскоро скромния клуб Формула1, в който чат пат си позволяваше да се намесва един сладур с гръмкото име Хуан Монтоя:) но тъй като вече ще гоним рейтинга на клуб Запознанства викам да вметна и моите терзания относно днешния мач:) Белгия-Италия. хм. аз за пореден път заложих на губещия отбор. обаче както знаете във Формула 1 нещата се компенсират:РРРР макароните имаха добра защита. обаче в тоя мач не спряха да се ритат по ашиците. некой с мнение относно вчерашния мач, в който нещата ми заизглеждаха много гнило след третия гол на Захович (леле, тоя къв е готин!:))...каквито ддупки бяха югославяните нещо много неочаквано започнаха да вкарват голове с 10 души на терена. там имаше неква гнусна инсинуация, викам аз. вратаря на Словения реши да се направи на луд и остави празна вратата си за първия гол. по едно време не беше истина как словенец подаде на югославянин да си вкара голчето:)) Ф А Р С. обаче аз мисля да заминавам за Словения, пичове:))) бива ли в един отбор само да видя толкова хубави мъже, пу пу:)) Ужасно съм разколебана между вратаря на Словения, Павлин и Захович.

Тема Клуб Футболнови [re: Aurora]  
Автор Vladi ()
Публикувано15.06.00 01:11



А Ралфи???????? Пък за днешния мач... МРАЗЯ ИТАЛИАНСКИЯ ФУТБОЛ!!!!!! Бахти "спектакъла", както се изрази Любето... може ли да стане спектакъл когато се играе с 12 души в защита????

Тема Клуб Футболнови [re: Vladi]  
Автор Aurora ()
Публикувано15.06.00 01:23



абсолютно точно ми идва това `12 души в защита`...мани ги, пецковци - викам аз. ралф ли? той е душата на живота!:)

Тема Клуб Футболнови [re: Aurora]  
Автор Anfield ()
Публикувано15.06.00 08:58



;-)))) Ами цяла Югославия трябва да е благодарна на Синиша Михайлович... След като заслужено го изгониха, играта на плавите тръгна много по-различно и се видя кой колко може... 7 минути - 3 гола... и то с човек в пасив... Ако Михайлович не бе титуляр сърбите щяха да са много по-малко зависими от него във всяко едно отношение и биха били безпроблемно... Иначе за снощи - ами просто Белгия не бе по-слаба, но.... Не харесвам италианците, дори мога и по-силна дума да кажа... единствените италиански неща които харесвам са ФЕРАРИ и кухнята им...

Тема Клуб Футболнови [re: Vladi]  
Автор Anfield ()
Публикувано15.06.00 09:01



Е Влади и тук съм съгласен с теб, че футболът има много кофти италианска реализация... Апропо какво мислиш че ще е представянето на Вилньов у дома...

Тема Клуб Футболнови [re: Aurora]  
Автор Член1 ()
Публикувано15.06.00 09:39



за Италията - ФОРЦА СКУАДРА АДЗУРА!!!!! аза Словения и Югославия - това го гледаме и у тук - например ЦСКА - ЛОВЕЧ миналия сезон

Тема Клуб Футбол [re: Член1]  
Автор Anfield ()
Публикувано15.06.00 10:08



Аааа Члене не си прав да ти кажа.... мача си бе реален... просто голямото самочувствие на сърбите което си е тяхна черта по принцип им изигра лоша шега в началото... но като се махна лекето Синиша просто другите се отпуснаха и си заиграха играта

Тема и аз така мислех в началотонови [re: Anfield]  
Автор Члена ()
Публикувано15.06.00 10:24



и много му се кефих на този мач ама всички около мен разправят че бил уреден , въпреки че не виждм кой го урежда равния резултат

Тема и аз така мислех в началотонови [re: Члена]  
Автор Anfield ()
Публикувано15.06.00 10:35



Да, особено сърбите... още повече че и другия мач в групата не завърши наравно....

Тема и аз така мислех в началотонови [re: Anfield]  
Автор Zevs ()
Публикувано15.06.00 14:11



Мача си беше супер , но не очаквах такава слаба игра от Миятович .


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.