Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 27.09.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: multi 21нови [re: nerra]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано25.03.13 18:46



Осъзнава-топки!



Бас държа че следващия такъв път ше направи същото....което е и редно....



Тема Re: multi 21нови [re: El Capitan]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано25.03.13 19:58



Хахаха, е затова те обичам бее, требва да бъдем сурови и безмилостни


Все пак не е зле лапето да се перне през ръцете, че не се знае другият път дали Марки ще бъде толкова сговорчив



Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: El Capitan]  
Автор Jair ()
Публикувано25.03.13 20:10



и аз исках тва да кажа...ма си замълчах, че нямам време да менажирам вълната от отговори, ако си изкажа всичко за коет не съм съгласен в тая тема :)




Тема Re: multi 21нови [re: nerra]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано25.03.13 20:57



Чак пък съд... дори напротив, мненията са доста.. меки, ще ме прощаваш за израза :) Като цяло на Мерцедес беше по-голяма простотия, ама явно ТЗ си е опекъл работата. 'Римембър дат' каза Рози като паркира - бая още ще има да помни горкият ми се чини.

А тия дето Фетел съжалявал и повече нямало да прави така ги разправяй на някой друг. Не разбрал какво е направил докато не слязъл от колата, хаха. Невинната детска душичка, не осъзнало детето. То това повече ме дразни от изпреварването - като ще играеш грубо и мъжки е редно и да се държиш така, а не да гледаш като че аха и ще ревнеш.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: multi 21нови [re: naja_haje]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано25.03.13 21:00



Всичко е част от играта: "Ооооо,аз без да искааам,той педала на газта ми потънаааа....съжалявааамм...."

Така се успокояват духовете и следващия път:ПРАААААААССС същото,БУАХАХАХАХА,ВЪРЗА ЛИ СЕ БЕ ПРОСТ АВСТРАЛИЙСКИ СЕЛЯК,ХАХАХАХАХАХ.....


Като Рубиня га рева у Австрия,хаха,ама ако се беше развил тогава по друг начин сезона и тея точки имах азначение,моеше жабите да реват.
По-добре да реве единия пилот че са го ебали през сезона,отколкото накрая на сезона да реве целия отбор че се е ебал сам,проста азбучна истина е тва,набийте си го в главите.....

Редактирано от El Capitan на 25.03.13 21:02.



Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: Jair]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано25.03.13 21:01



Това е то - кога стана ТВ звезда, кога ти свърши времето да 'менажираш'.... Тая пуста слава, умрЕ форумО заради нея :(

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: ya2011нови [re: El Capitan]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано26.03.13 09:48



Много ясно, че така се става многократен, за т'ва и винаги съм се чудил на тия дето се прехласват по човека, а той обикновенно си е леко над средното ниво, е разбира се там с подходящия характер и ала-бала.



Тема Re: multi 21нови [re: El Capitan]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано26.03.13 09:54



Някой го беше написал и щеше да си напълно прав, ако Фетел беше казал:"Яжте ми .... с т'ва мулти 21", после да беше напънал Уебър и да го беше изпреварил. Даже щеше да е супер, направо герой. А сега взе едно е взел сладоледа на пет годишно дете, язял го е пък после разправя, че станало случайно. Пълен ташак!



Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: stack smashing detec]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано26.03.13 09:59



Ок, идеята е, че без левчета няма как да стане, особенно в скъп спорт, като този. За т'ва гледам последните години Макларън правят всичко, че да си осигурят парите, а пък после ще правят планове за останалото.
Иначе е ясно, че и пари да имаш, като не знаеш к'во правиш шанса да го оплескаш си е сериозен.



Тема Re: multi 21нови [re: Бr-2]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано26.03.13 13:00



Па той на Уебър акъла му верно требва да е като на петгодишен ако си мисли че като има тийм ордърс Фетел нема да го ебе,хохо...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.