Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:14 23.04.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Тема Из интервю на Хамилтъннови  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано05.09.12 19:02



"Има нещо в старите трасета за Формула 1, което е много специално. Новите писти като че ли притежават едни и същи характеристики, еднакъв ритъм, докато тези отпреди десетилетия са различни. Усещането е сякаш са оформени от природата, а не че човек ги е създал. Това ми допада. " Уитмарш сигурно е получил криза, пилот на Макларън си позволява да критикува Бърни!!!


Инак на днешната дата е умрял Йохан Ринд, единствения световен шампион станал такъв след смъртта си. В един от тези инциденти които днес трудно биха се случили или имали такъв край. Поне една наистина добре свършена работа от ФИА!

КЗП!


Тема Re: Из интервю на Хамилтъннови [re: lMSeed]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано05.09.12 19:15



то и новите не ги е създал човек, а педал! Херман ШПИЛКЕ!!!

иначе, напълно съм съгласен с изказването на Хамилтън. Но си мисля, че можеше да се остави и стария Хокенхайм, дори големия Нюрбюргринг. Същите сейфти мерки могат да се приложат и на големи писти. Иначе сигурно ще е в пъти по-скъпо де ...



Тема Re: Из интервю на Хамилтъннови [re: LordVader]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано05.09.12 19:22



Ами автобусната спирка на СПА, беше доста по-интересна от сега. То това вече не е автобусна спирка, а обикновен шикейн. Ако караха преди Малдонадо, Грожан и Кобаяши (МГК) щяха да мимават направо през тревата.





Тема Re: Из интервю на Хамилтъннови [re: LordVader]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано05.09.12 19:31



И старата Монца без педерасткия шикан след старт финалната, и стария Силвърстоун и кво ли не още....



Тема Re: Из интервю на Хамилтъннови [re: LordVader]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано05.09.12 19:54



На немските писти не им простиха зелените талибани които са особено силни там.

КЗП!

Редактирано от lMSeed на 05.09.12 19:55.



Тема Re: Из интервю на Хамилтъннови [re: LordVader]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано05.09.12 20:23



А, моля те недей така. Не обиждай педалите, те такива гаври като писти без едно място за изпреварване не биха направили. Само се моля поне в Щатите да не е успял да се добере до работа по дизайна на пистите.



Тема Re: Из интервю на Хамилтъннови [re: lMSeed]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано06.09.12 12:58



"Самият пилот е много активен в Туитър и иска да покаже на феновете какъв е истинският Люис Хамилтън. В профила си е написал: "Животът е пътешествие и аз искам да споделя моето с вас". Има 1 040 299 последователи до днес (само Бътън и Фернандо Алонсо са с повече – съответно 1 110 294 и 1 048 274) и не само публикува информация за себе си и битието си, но и обсъжда теми като поезия, и споделя сентенции от типа на: "Единственият човек, от когото трябва да съм по-добър днес, е човекът, който бях вчера. Затова – минало, благодаря за уроците. Към бъдещето ми – готов съм!""

След тази част мисля, че е време да се разделим с Хамилтън и да вземем ъъъ Бруно Сена!

КЗП!


Тема Re: Из интервю на Хамилтън [re: lMSeed]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано06.09.12 13:27



блогореята зарази и него ... очаквайте го да се нареди скоро в Блогосфера редом до другите "успели" млади хора :)



Тема Re: Из интервю на Хамилтъннови [re: LordVader]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано06.09.12 13:47



Но пък имал черн колан по карате. Ако нямаше Туитър света никога нямаше да научи този факт!

КЗП!


Тема Re: Из интервю на Хамилтъннови [re: lMSeed]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано07.09.12 06:46



Тези на Алонсо не трябва да се броят, повече от половината от тех са различни никове на един човек.....ъъъ...нали....да не продължавам......






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.