Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 24.04.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?  
Автор Жълтитe шopти нa MpakoбecМодератор (Шорти №1)
Публикувано01.05.12 19:17



като голям почитател на Морски шах, вчера бях на филма по въпросната игра. "Бойни кораби". Това несъмнено е филм с невероятни кинематографски достижения
(след които щерката на Лиъм Нийсън, самия Лиъм и красиви гледки от Хавай!).
Оценката ми е: 1.2/10 Задължително да не се гледа, дори от фенове на Отчаяни съпруги!



Който познае какво хапче(търговското наименование) ми е пред очите, получава правото, да ми определи ника за една седмица








* Тъй като вчера, вечерта беше погълната в квантова черна дупка и такъв ден не съществува в таймлайна на Слънчевата система, рискувате да бъдете извелинградствани за нарушаване на въпросния(таймлайн!) и унищожаване на континиума на Вселената!



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Жълтитe шopти нa Mpa]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано01.05.12 19:28



Имам чувството, че вече и Лиъм Нийсън, и Самюъл Джаксън, вече не подбират филмите в които се снимат ...



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Жълтитe шopти нa Mpa]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано01.05.12 19:30



Деган, щото имаш неконтролируеми пориви за повръщане след гледането на филма?



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: pollo]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано01.05.12 19:36



Аз бих заложила на Аспирина...



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Жълтитe шopти нa Mpa]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано01.05.12 19:55



тия дни race 07, карам bmw...



Посетителите чувстват, че някаква идея в тоя живот им убягва.

Редактирано от Tony Stewart на 01.05.12 19:55.



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Жълтитe шopти нa Mpa]  
Автор Jair ()
Публикувано01.05.12 20:01



гледал
-сериали на кило, предимно ситкоми, ще им направя ревю като свършат сезоните скоро
-филми: hunger games, we bought a zoo, avengers, american reunion.

hungur games - така и не разбрах всичкия шум за средностатистически филм като тоя.: тъп филм, тъпи обрати, тъп финал. Имаше чат-пат прилични сцени, но като цяло в определени моменти ме беше срам че съм в салона.

we bought a zoo: лигаво филмче, води се семейно, може и да се хареса на който има семейство. Прилъга ме нежеланието ми да уча, безплатното кинo, Камерън Кроу(Almost famous беше адски свеж филм) и...кака Скарлет. Последната за краварка не става, в следващия филм беше къде къде по-така...

avengers - всичко, което може да се очаква от такъв филм - екшън, ефекти, бързина, 2-та часа не ги усетих, а това казва доста за човек като мен с изключително редуциран от сериали attention span. Лафчетата бяха предимно на място, с три думи фън до дупка.

american reunion - носталгията си е носталгия. Върна ме назад в годините, определено. Напълно в стила на оригинала и не му отстъпва. Демек ако ви е харесал оригинала, ще ви хареса и тоя. Аз си се кефя на просташкия хумор, когато е направен с мисъл и стил. Т.е. тип черно фередже и американски пай, а не тип двама мъже и половина.

бетълшипа - не знам дали да го гледам, май не си заслужава 2-та часа, а като видя Риана че е станала актриса и май повече ми се гледа филм с участието на веско маринов ебаси. Лиъм нийсън донякъде неутрализира тоя ефект, може и да се навия като се върна в нл...

чел - последно една книга за Бали, ама след като ми пропадна пътуването до там остана недочетена...ако се засиля пак ще я допрочета. Ма тва беше Януари месец, сестра ми доста подло ми приватизира киндъла и не мога да наваксам със всичко, което си бях качил на него...доста книги на Джереми Кларксън за радост на тони също.


Редактирано от Jair на 01.05.12 20:02.



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: LordVader]  
Автор Жълтитe шopти нa MpakoбecМодератор (Шорти №1)
Публикувано01.05.12 20:04



Ми то ролята му е малка и няма много издънки точно там.



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: pollo]  
Автор Жълтитe шopти нa MpakoбecМодератор (Шорти №1)
Публикувано01.05.12 20:04



Ъъъъ, не. То филма вчера го гледах :)

Добър опит :)



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано01.05.12 20:08



За "Игрите на глада", продължавам да си държа на мнението, че не бива да се гледа филма, без поне да си прочел първата книга от трилогията.
Всъщност аз още не съм го изгледала, вероятно наистина е боза, и без тва е супер трудно да се направи екранизация и читавите, дето съм гледала, се броят на пръстите на едната ми ръка.



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Jair]  
Автор Жълтитe шopти нa MpakoбecМодератор (Шорти №1)
Публикувано01.05.12 20:09



Ей, верно че това беше Риана. За мен беше "негърката коя е ту радист(оператор на радар?), ту е командос, а на моменти кара и катер"

За Авейнджърс се чудя, не съм голям почитател на разните му там комиксови герои.


Хънгър геймс - книгата не е лоша, за мен е радост, че филма следва книгата, почти дословно. нан моменти са включили неща от втората част, но се преживява.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.