Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 29.09.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Алонсо под опеката на Макс :)нови  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано15.09.07 22:31



В специално писмо Моузли е предупредил МакЛарън да не закачат Алонсо, щото лошо им се пишело иначе.



Имаше тука едни спекулации за един друг пилот дето все ФИА го подкрепяла, ето сега си имаме съвсем официално такава ситуация.

Остава само Алонсо да стане шампион (с краден газ в гумите, ама на кого му дреме :)) и всичко ще е шест.

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Алонсо под опеката на Макс :)нови [re: naja_haje]  
Автор Jair ()
Публикувано15.09.07 22:43



алонсо е пълен парцал...обявявам го официално
мисля, че по мизерия могат да си съперничат със шумахер в златните му години :)




Тема Re: Алонсо под опеката на Макс :)нови [re: Jair]  
Авторcucu (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 23:54



някои ги харесват така :)



Тема Re: Алонсо под опеката на Макс :)нови [re: Jair]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано16.09.07 00:04



Ей сега ми се обади Алонсо от Белгия. Каза, че твоето мнение много го е натъжило и може би утре ще поиска да бъде заменен от Педро (за който още не се знае парцал ли е :) щото той (Алонсо) не можел да се концентрира след тези тежки думи :)))))

Иначе дай да не намесваме Шумахер (аз започнах, но беше грешка, признавам), щото ще стане една тема дето сме я чели няколко хиляди пъти.

За Алонсо иде реч и за ФИА и за Рон. В този ред на мисли само "евала" мога да му кажа на Рон (току-виж и той ми се обадил да ми обясни колко е щастлив, че съм го похвалил :). Не се е оставил и за миг да го шантажират - или каквото там е искал Алонсо - а веднага е направил всичко възможно да разкрие блъфа му.

Е, той пък Алонсо не блъфирал и, бам, $100 000 000 по-малко, ама какво да се прави :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Алонсо под опеката на Макс :)нови [re: naja_haje]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано16.09.07 00:44



баси ЛЕКЕТО ..

аз пък ще сравня с Шумахер: отиде във Ферари като двукратен шампион, нямам спомен да е критикувал предния си отбор, после 4 години не стана шампион, италианската педерасопреса беше почнала да нервничи, но той никога не каза нещо срещу отбора си, даже напротив

тоя двукратен смешник миналия сезон леко станаха нещата напечени и се беше насрал почти, отиде в Макларън и той като двукратен, и няма и един сезон да е минал и орева света щото малкия го остави да си говори сам ...



Тема Re: Алонсо под опеката на Макс :)нови [re: LordVader]  
АвторEl Capitan (Нерегистриран)
Публикувано16.09.07 08:20



Бате,може да те изненадва,но се канех да напиша ама точ-в-точ същото нещо и да сразя Жаира уанс енд форевър



Напълно подкрепям!Никъв паралел между нещата не може да има,Шумахер квито и (предполагаеми) номера да е правил винаги е бил дъ тийм лийдър,дъ драйвинг форс,докато Алонсо е една проста,едновежда,испанска,себична кучка и требва да си сляп за да не го видиш..кур за него мамамустара!



Тема Re: Алонсо под опеката на Макс :)нови [re: El Capitan]  
Автор Jair ()
Публикувано16.09.07 13:16



аз съм почти склонен донякъде да се съглася с вас...оня беше мръсник ама повечето е от спортна злоба, а тоя е супер низко и долно човече, с постоянните си ревове че отборите не го подкрепяли(как па нито рено, нито макларън го подрекпят), сега с изнудването на рон...нов "любимец" си имам с две думи, аз заместник на шумата му намерих, вие се оправяйте :)




Тема Re: Алонсо под опеката на Макс :)нови [re: Jair]  
Автор R_ed (to the backbone)
Публикувано16.09.07 14:59



Присъединявам се и аз към Анти-Алонсо коалицията.
И дума обаче не може да става за сравнение със Седемкратния!
Рон стана смешен с онова си "открито писмо"!
Бесен съм, че пилотите се оттърваха без наказания, сякаш не са карали коли на МакЛарън през този сезон а... трабанти например. Смешно е причината за това да е, че са "съдействали на разследването". За "съдействие" наказанието бимогло да бъде намалено (наполовина например) но не и да бъде отменено!
Циркът през този сезон е страшно интересен. Две мнения няма! И въпреки това, измежду двамата клоуни предпочитам тъмнозеления да изгуби надпреварата за титлата.

"Ела, пий едно и ти. Може и у твоя дом да се роди дете!"



Тема Re: Алонсо под опеката на Макс :)нови [re: naja_haje]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано16.09.07 15:02



Вероятно е направил copy/paste на писмото, с което е предупредил Ферари да не закачат Шуми и да гледат Барикело да не му се пречка, а да го пуска като добро другарче





Тема Именно! Кучка! А не помияр да кажемнови [re: El Capitan]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано16.09.07 18:30



Аз ви го разправям още от времето когато ревеше на 5 сек. зад Фиси, че не му давал път, та трябваше от бокса да му викат по общия канал: "Фернандо, по-бърз си от Фисикела! Изпревари го!" Не го подкрепяли, а?



Ся в Унгария негрото може да не е послушало Денис и да не е пропуснало Алонсо пред себе си, ама това да провалиш съотборника си като задръстиш в отплата бокса на отбора и да се правиш 10 сек. на тапа, уж питайки дали са ти сложили правилните гуми си е ега ти лайнярщината. Днес що не стоя 10 сек. в бокса да пита дали са му сложили правилните гуми?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.