Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:59 27.09.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Lord Vader]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано18.12.05 19:51



Тоя па - имам 6 мнения и всички са по темата...

Отвсякъде безпочвени обвинения. Това, ако не е тенденциозно отношение...







Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Lord Vader]  
Автор 3имaтa ни изнeнaдa! (!Champions!)
Публикувано18.12.05 19:58



члена, бе, сега ще се чудят кой е тоя краси:)
йс



Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Lord Vader]  
Автор Patti Smith (rockNroll star)
Публикувано18.12.05 20:26



Има една класификация на видовете в интернет, забравих как се казваше тоя тип, ама си имаше някакъв термин, един вид, оня, който все се обажда неподготвен и незапознат със ситуацията, главно заради идеята да се обади и да заеме и той позиция, хайде информирай се, пъ ктогава коментирай или въобще не коментирай, какъв е смисълът?:)

Baby was a black sheep,baby was a whore...


Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Patti Smith]  
Автор Lord Vader (one man army)
Публикувано18.12.05 20:53



Не, не се обадих само заради идеята, нито просто да заема някаква позиция, а реших да защитя приятел, когото тука нарекоха "дебел и злобен". Не знам нищо за войничките които си водите и не искам и да знам. Та за целта ми трябваше да прочета само няколко мнения в тая тема, а не да се ровя в сто клуба за да се "подготвям" и "информирам", както вероятно правят по цял ден безделниците като теб.

Не съм много наясно с класификациите, щото прекарвам известно време от живота си и не пред компютъра и изоставам с въпросните така важни "термини". Но ми е чудно в тази класификация дали става въпрос за друг тип: един, който се смята за умен и интелигентен, и в стремежа си към начетеност се изразява в мнения по две страници, които повечето хора се отказват да четат още на втория ред?

Вземете се вижте на 4, 6, 8, 10 или колкото си искате очи, и си изяснете нещата, щото тук не сме длъжни да ви четем словоизлиянията. А това което каза за мен, очаквам на някоя от следващите срещи на клубове да дойдеш и да ми го кажеш лично? Че съм ужасно любопитен как постигаш толкова тънка майсторска ирония.

I didn't join the Dark Side. The Dark Side joined me.


Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Lord Vader]  
Автор Patti Smith (rockNroll star)
Публикувано18.12.05 21:05



Добре, а ясно ли ти е защо приятелят ти е бил наречен дебел и злобен??? Ако не ти е ясно какво коментираш?:))) Крушката си има опашчица, ей такива хора, дето се обаждат чули недочули ме карат да си мечтая за дъжд от неутронни бомби понякога:) Или важното е че ти е пирятел, пък акво е направил, бе няма значение, нали е наше момче....

Радвам се че прекарваш известно време от живота си не пред компютъра, това те прави моят идеал за мъж, ще се ожениш ли за мен? Смешно е, как някакви хора се изцепват-ама аз не съм зависим, аз таковата имам и личен живот извън интернет, браво, представи си, всеки с изключение на члена има, въпросът е че в момента сме тук и обсъждаме проблем породил се тук, така че тия забележки са леко не на място.

А ако толкова настояваш да ти кажа лично нещо и ти е такава краста, ела утре да се видим в ректората бе, суитхарт, иначе няма да се юрна да те гоня да ти говоря квото и да е, притрябвал си ми:)

Baby was a black sheep,baby was a whore...


Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Patti Smith]  
Автор Lord Vader (one man army)
Публикувано18.12.05 21:08



"Или важното е че ти е пирятел, пък акво е направил, бе няма значение, нали е наше момче.... "

Точно така.

П.С. Вторите два параграфа реших да не ги чета.

I didn't join the Dark Side. The Dark Side joined me.


Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Patti Smith]  
Автор 3имaтa ни изнeнaдa! (!Champions!)
Публикувано18.12.05 21:08



ти имаш личен живот? от кога това, бе, изминалите две години не съм чул за такова нещо:)



Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Lord Vader]  
Автор 3имaтa ни изнeнaдa! (!Champions!)
Публикувано18.12.05 21:09



абе вчера гледах епизод 5, що коленичише тъй пред императора:))))))



Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Lord Vader]  
Автор Patti Smith (rockNroll star)
Публикувано18.12.05 21:12



ми ти бате си бавноразвиващ се идиот значи, това мога да ти го кажа в очите когато поискаш:)

Baby was a black sheep,baby was a whore...


Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: 3имaтa ни изнeнaдa!]  
Автор Lord Vader (one man army)
Публикувано18.12.05 21:12



Добре де, друго нямаше ли какво да кажеш пък ти

I didn't join the Dark Side. The Dark Side joined me.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.