Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:02 27.09.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Тема Юлиииииииииии, кво стана бе гей нещастен???нови  
Автор .SENNA. (необуздан)
Публикувано09.06.02 21:50



Пак обърка нещо тактиката бе дупльо. Само вие в студиота не разбрахте, че Монтоя ще влиза два пъти. Ма може ли да си толкова нещастен бе? Ти си уникум бе. Били го провалили... ти вярваш ли си, че на са му сметнали горивото бе???
Един съвет, Юли... гръмни се!!!

ТЪМНА НОЩ, ДУХА ВЯТЪР
ЦИГАНИН ОТИВА НА ТЕАТЪР


Тема Re: Юлиииииииииии, кво стана бе гей нещастен???нови [re: .SENNA.]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано09.06.02 22:27



Не бе, те механици са объркали нещо... виж че и във Ферари провалиха състезанието на Баричело :-)))))


Be my heart a well of love, Flowing free so far above

Тема Re: Юлиииииииииии, кво стана бе гей нещастен??? [re: .SENNA.]  
Автор Xapви (мизантроп)
Публикувано09.06.02 22:37



Абе... това е тактически трик... един много специфичен тактически трик, с единствената цел да обърка сметките на юли... Той и съдята резнал талянците с цел да провали работата във ферари...

Прелъстих ли се в дълбините на сърцето си, и целувах ли с уста ръката си? Йов 31:27


Тема Re: Юлиииииииииии, кво стана бе гей нещастен???нови [re: .SENNA.]  
АвторStriker (Нерегистриран)
Публикувано09.06.02 23:33



Taka si e mamka mu...az ne znam 6to se 4udeha vsi4ki



Тема Re: Юлиииииииииии, кво стана бе гей нещастен???нови [re: .SENNA.]  
АвторXaxo (Нерегистриран)
Публикувано09.06.02 23:25



Юлииииии.... тъпако, за кво ти е тоя лаптоп там бе? За кво ти е тоя технически канал дето го гледаш? Като си немаш акъл за две стотинки, и Ален Прост да ти подсказва пак ша я сгафиш. Можеш да се гръмнеш, без много да му мислиш....



Тема Re: Юлиииииииииии, кво стана бе гей нещастен???нови [re: .SENNA.]  
Автор lily (непознат inat)
Публикувано10.06.02 00:47



abe hora ne gi sadete gorkite
ne gi li znaete v kakvo tejko polojenie sa. niamat si televizor. i kak iskate da poznaiat taktikata te mislite samo za neia misliat ta si niamat drugi problemi
da vzemam naprimer klimatika
abe koi taka im go e vklu4il dokrai horata posred liato sa prinudeni da hodiat sas dalag rakav edni saka edno 4udo
ama to da beshe samo tova
mi te bzeha 4e i nastinaha
kashliat kashliat
napravo i az se razboliavam pokrai tiah ama ne ot garlo a ot ushi



Тема Верно са мноо зле...нови [re: .SENNA.]  
Автор _3AM_KMET (аконкагуа)
Публикувано10.06.02 09:24



Много ми хареса лафа:"КАКВО ПРАВЯТ ОТ БОКСА НА БМВ!!!... ТЕ ПРОВАЛИХА МОНТОЯ..." Беше изречено с такова учудване далеч прехвърлящо глупостта. Какъф тъпак трябва да си за да кажеш че 55 обиколко ще кара без доливане!!! А и след като той направи фастест 20 обиколки преди финала трябва да си малоумен за да не усетиш че следва влизане в бокса!!! Колко бяха учудени само!!! А трагичното беше след като той влезе в бокса... какви думи какъв интелект.

В общуването имам трудности.


Тема Юли не е гей!!! Той си е обикновен педераст...нови [re: .SENNA.]  
Автор фoн Чapдaфoн (майтапчия)
Публикувано10.06.02 10:05



Има един стар виц от шейсетте години на ХХ век : (пояснението е, че в онези времена на информационно затъмнение и дефицит на стоки всичко вносно - от вещите до изразите - правело човека да изглежда велик в очите на другите и най-вече в собствените), та :
" Влак. Втора класа. Досада. Дървени пейки. Двама пътници. Първият :
- Приятно ми е - Иванов - дизайнер...
Вторият (впечатлен, но твърдо решен да не пада по-долу в социално-професионалната йерархия) :
- Петров - обикновен педерас..."

Лирическото отклонение с тъпия древен виц има за цел да изрази горещата ми солидарност към всички ненавиждащи тоа чукундур смотан - юлимосков
...ма наистина - няма ли начин да го изгонят тоз нещастник пристрастен и безмозъчен????????
Добрият стар чичко Ричи сега ми изглежда много компетентен и направо ми измилява за него

Светът е оцелял, защото се е смял!


Тема Re: Юли не е гей!!! Той си е обикновен педераст...нови [re: фoн Чapдaфoн]  
Автор tyshu(tai-shu) (Даймио от класа)
Публикувано10.06.02 11:19



Като му видя наглата свинска физиономия на това Ф1 комент'с
недоразумение и всеки път правя асоциация с идеала за
ХОЛАНДСКИ ПЕДОФИЛ..... Това е то казах си

Ако добре го насочиш
и с вик Банзай се наточиш
кръвта му ще източиш



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.