Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Бруно Грьонингнови  
Автор passion flower ()
Публикувано24.01.08 14:19



Пускам тази тема само за информация, на който му е интересно. Аз самата не знам много, но мога да споделя какво ми се случи преди няколко дни.

Значи...от много години знам, че е имало такаъв човек и че лекува ако му се помолиш.Той е бил лечител в Германия и е починал към петдесет и някоя година, но е казал, че ще продължи да лекува и след смъртта си.Казал е че не лекува той, а лекува Бог и никога не е взимал пари за това, което прави.

Методът е прост: Сядаш или лягаш, ръцете да са с дланите нагоре, краката да са леко разтворени и в ума си викаш Бруно Грьонинг и го молиш да те излекува от всичко-било то умствено, физическо, емоционално.Не назоваваш диагнози-само си представяш как му даваш целия си товар в затворена кутия/чувал или каквото искаш.После се молиш на Бог да ти помогне.Няма значение от каква религия си-ако си християнин-християнска молитва, ако си мюсюлманин -такава и т.н. Постяоваш така 10-15 минути и после правиш каквото искаш.


Преди няколко дни незнам защо ми дойде музата да направя това.От години знам за този човек, но никога не съм имала желание или интерес да се занимавам. Та-легнах на леглото, призовах го, помолих се да ме излкува....После станах и забравих, че съм го правила.

Вечерта започна да ме боли адски силно рамото и ръката.Принципно от година и половина имам нещо там-може би от много писане на компютър и понякога ме боли силно.Никога обаче не ме беше боляло така както сега. Аз изобщо не се сетих за молбата за лечение и взех две хапчета...след половин час ми мина.

Интересното стана на другия ден.От болката в рамото ми нямаше и следа.А го имах, както казах-година и половина!От тогава не се появявало, а преди ме болеше непрестанно-всеки ден, без периоди на подобрение.

Като правих сенаса иобщо не съм се сетила за ръката си, нито съм се молила за нея-направих го просто ей така.

После прочетох в интернет,че такива лечебни кризи са много характерни за този метод и се получават почти винаги.Това не е ново за мен-същото важи за хомеопатията и другите холистични лечебни системи. Наричат го "регелунген" в този метод.Май значи "регулиране" на немски.

Та....който му е любопитно може да опита.Поне не губите нищо и става бързо.

Има и сайт в нета-може да го намерите в гугъл.

Успех





Тема Re: Бруно Грьонингнови [re: passion flower]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано24.01.08 22:49



Здравей passion flower,

В общи линии методът на лечение на Бруно Грьонинг е така както си го написала.

Аз също съм запознат с този метод от около две години.
Присъствал съм случайно на встъпителен доклад, изнесен от германски представители от Приятелския кръг на Бруно.
Почувствах енергията още в самото начало и вярвам в лечителската сила на метода.

В някой от големите градове у нас има създадени групи от хора ползващи метода за лечение и решаване на проблеми от всякакво естество.
При групово настройване протича по-силна енергия и се постигат по-добри резултати.
Самият Бруно Грьонинг е препоръчвал да се правят такива сбирки за общо настройване.

Два пъти в годината в България се провеждат национални конференции за споделяне на постигнатите резултати като същевременно се използва силната енергия на големия брой хора, участващи в конференцията.

Приятели на Бруно има по цял свят. Вече има и два филма за него - документален и игрален. Очаква се документалния филм да пристигне в България това лято.
Знам, че по време на прожекциите на документалния филм в държавите, където е прожектиран филма са настъпили много спонтанни изцеления.

Ако някой желае да се свърже и участва в сбирки на приятелите на Бруно, или просто иска да получи повече информация по въпроса, може да ми пише на бележки.




Никога не казвай никога!



Тема Re: Бруно Грьонингнови [re: paparosko]  
Автор passion flower ()
Публикувано25.01.08 17:05



кажи за конференциите
защо на бележки-пусни го тук да я има информацията





Тема Re: Бруно Грьонингнови [re: passion flower]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано25.01.08 22:11



В конференциите участват само членове на приятелския кръг на Бруно Грьонинг.

Всеки може да стане член, ако бъде въведен в приятелския кръг.
Въвеждането има за цел запознаване с Бруно Грьонинг, начин на настройване, за какво се използва енергията и какво може да се постигне с нея.

За още информация виж:






Никога не казвай никога!



Тема Re: Бруно Грьонингнови [re: paparosko]  
Автор passion flower ()
Публикувано30.01.08 19:00



мерси



Тема Re: Бруно Грьонингнови [re: passion flower]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано17.02.08 18:43



Моля, кажете ми може ли чрез този метод да се опиташ да излекуваш друг човек.



Тема Re: Бруно Грьонингнови [re: rocт]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано18.02.08 21:49



Може да се настройваш за лечение и на други хора - както познати, така и непознати (познати на твои познати).




Никога не казвай никога!



Тема Re: Бруно Грьонингнови [re: passion flower]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 14:19



Да,ама ако се помолиш на Хитлер по бързо ще се излекуваш или пък ако се помолиш на Сталин става още по бързо,пък ако призовеш Ленин кабака още по бързо става още името не си му изрекъл и си готов оправен!Можи ли да сте толкова тъпи бе хора като тъп галош африкански №93 просто ви се чудя на загубения ум де то го имате по всичко личи ,че ви липсват първите седем години на развитие да му е---а майката на тез даскали де то са ви учили в тези училища ами те направо са ви зомбирали на ента степен по углопяване.Просто не съм вярвал ,че има толкоз много тъпи хора в България.



Тема Re: Бруно Грьонингнови [re: XXL]  
Авторжбн (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 21:56



А теб на какво са те научили в училище , не се пише углопяване, а оглупяване.
Не ги разбираш ти май работите.





Тема Re: Бруно Грьонинг [re: rocт]  
Автор passion flower ()
Публикувано11.03.08 17:36



можело

сядаш и си казваш, че сега приемаш енергия за едни кой си и то се предава

казват, че е много добре да правип това и че много помагало




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.