Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:21 30.05.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Курсове-тренинг по методиката Светослав Ивановнови  
Автор Пapaпcиxoлor (професионалист)
Публикувано26.01.10 07:23



АВТОРСКИ КУРС
ПО УНИКАЛНАТА МЕТОДИКА НА

СВЕТОСЛАВ ИВАНОВ

Лекции и практически упражннения
за
ДУХОВНО (САМО)УСЪВЪРШЕНСТВАНЕ,
ПСИХО-ФИЗИОЛОГИЧНА (САМО)РЕГУЛАЦИЯ
и
ЕКСПРЕСНО РАЗВИТИЕ НА ЕКСТРАСЕНЗОРНИТЕ СПОСОБНОСТИ
чрез
МЕДИТАТИВЕН ТРЕНИНГ
и
ЕНЕРГОИНФОРМАЦИОНЕН ОБМЕН

Хармонизиране на психо-емоционалната енергия и отключване на успеха в бизнеса и личния живот.
Духовно, холистично лечение на душата и тялото.
Повишаване на работоспособността и увеличаване ефективността на творческото мислене.
Активиране за няколко часа на феномени като: телепатия, телеестезия (ясновидство), радиестезия, интуиция.
Информация за митове, суеверия, предразсъдъци и внушения.

Курсът се провежда индивидуално, присъствено или задочно по Skype и групово в София и Варна.


ЛЕКЦИИ-ТРЕНИНГ В СОФИЯ ПРЕЗ ЯНУАРИ И ФЕВРУАРИ. ЗАПИСВАНЕ - ЧРЕЗ СЪБЕСЕДВАНЕ.


За информация тел.: 088/670 60 46
psychea@dir.bg
Skype: psychea-bulgaria


НАПРЕД! НАУКАТА Е СЛЪНЦЕ!

Редактирано от Пapaпcиxoлor на 26.01.10 07:29.



Тема Re: Курсове-тренинг по методиката Светослав Ивановнови [re: Пapaпcиxoлor]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано03.03.10 17:22



LADA* би казал:
Това с медитациите са глупости - тези способности (ясновидство, телепатия и т.н.) се дават свише..."



А тези лекции има ли ги написани някъде из нет-а?


, а после (по желамие), можете да изтриете акаунта си или да продължите!



Тема Re: Курсове-тренинг по методиката Светослав Ивановнови [re: Път-ниk]  
Автор Пapaпcиxoлor (професионалист)
Публикувано04.03.10 12:20



Няма ги в Нет-а, за сега. Лекциите и тренингът продължават в София и през март.
Така наречената “дарба ясновидство” (телеестезия) я притежава всеки човек, независимо от неговото интелектуално и духовно ниво, без значение дали е общ работник, крадец, висшист, атеист, православен, мюсюлманин или езотерик. Психоенергоинформационната методика на обучение отнема само няколко часа. Разработена е от съветски учени през 70-те години в секретни лаборатории. В момента се преподава свободно в Русия на интересуващите се. В България аз разработих и усъвършенствах в практиката си собствен вариант. От години се занимавам с психичното управление на различни конкретни трансови екстрасензорни процеси и задачи. Разбира се, не виждам нищо “духовно”, никаква “дарба от Господа” в това – за мене е въпрос на нервно-психична (само)регулация, (само)контрол и (само)програмиране. Няма никаква мистика, нито чудеса – и Е. Блаватская, и Р. Щайнер пишат, че всеки може да събуди спящите сили на своята душа.

НАПРЕД! НАУКАТА Е СЛЪНЦЕ!


Тема Re: Курсове-тренинг по методиката Светослав Ивановнови [re: Пapaпcиxoлor]  
Автор Пapaпcиxoлor (професионалист)
Публикувано04.03.10 12:37



Безплатен урок - демонстрация при която за около 1 минута се научавате да виждате излъчването на биополето (аурата) и начално се активират Вашите екстрасензорни способности.

ЕЛА, ВИЖ И СЕ УБЕДИ!


НАПРЕД! НАУКАТА Е СЛЪНЦЕ!


Тема Re: Курсове-тренинг по методиката Светослав Ивановнови [re: Пapaпcиxoлor]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано04.03.10 17:51



Абе, и аз тва му разправям на "великия екстрасенс" LADA*, ама не слуша...
Дано види тази тема, ама и да я види, докат се накани, курсът, ще мине.






, а после можете да изтриете акаунта си, да продължите или просто да го забравите!



Тема Re: Курсове-тренинг по методиката Светослав Ивановнови [re: Пapaпcиxoлor]  
Автор LADA* (лададжия)
Публикувано08.03.10 10:04



пълни глупости..



Тема Re: Курсове-тренинг по методиката Светослав Ивановнови [re: LADA*]  
Автор Пapaпcиxoлor (професионалист)
Публикувано08.03.10 20:56



И да са глупости - те са БЕЗПЛАТНИ! Никой нищо не губи. Освен болните от шизотипия и шизофрения!

Обади ми се (координаните ми ги има в профила) за демонстрация в приемната ми на ул. "Българска Морава", София-център. Ще заснемем всичко с видеакамера. Само да не е в сряда, тъй като снемаме клипче с една моя курсистка "на пълните глупости"!

НАПРЕД! НАУКАТА Е СЛЪНЦЕ!

Тема Re: Курсове-тренинг по методиката Светослав Ивановнови [re: Пapaпcиxoлor]  
Автор LADA* (lаdаджия)
Публикувано08.03.10 21:09



ok ще опитаме все пак



щом съм готов само трябва да ти се обадя, така ли е ако съм разбрал правилно?



Тема Безплатни ли?нови [re: Пapaпcиxoлor]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано09.03.10 12:44



Курсът е безплатен, така ли?

Друго ми каза едно момиче, което се е обадило. Нека изясним нещата, моля.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Курсове-тренинг по методиката Светослав Ивановнови [re: LADA*]  
Автор Пapaпcиxoлor (професионалист)
Публикувано09.03.10 13:27



Да.



НАПРЕД! НАУКАТА Е СЛЪНЦЕ!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.