Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Не търсете езотерично лечениенови  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано06.05.09 08:53



Хора, обърнете се към Живия Бог, защото само в Него са изворите на живота и здравето. Не търсете помощ в окултни практики, защото още повече ще влошите състоянието си, всички тези методи са дело на дявола. Обърнете се към Исус Христос, Който умря на кръст за нашите грехове и сега е Жив. Помолете Го за прошка на всичките си грехове и се обърнете към Него да изцели всички болки в живота ви. Само Той ще ви помогне.





Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!

Тема Re: Не търсете езотерично лечениенови [re: Zara_83]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано06.05.09 10:32



Помогни си сам, за да ти помогне и Бог!
Това е така, защото ние сме част от Бога.

Помниш ли какво ни казва Христос: "Каквото аз съм направил, вие също ще направите, дори повече!" Повече! За какво според теб говори той? Събуди се! Никога няма да се изгубиш, ако се свържеш със своето вътрешно АЗ СЪМ!

Затова всеки да впрегне своите скрити вътрешни сили и възможности и да си помогне сам, посредством положителното си мислене, посредством съзнателно сътворяване на своята реалност такава, каквато желае да бъде, каквато вярва, че може сам да сътвори.




Никога не казвай никога!



Тема Re: Не търсете езотерично лечениенови [re: Zara_83]  
Автор bagryana (новак)
Публикувано06.05.09 22:24



Зара, какво лошо има в това, човек да иска да си помогне? Стига вече заплахи, че това било от дявола и онова от не знам си кого. Лично на мене тези заплахи ми действат с обратен знак, сигурно не съм единствената. Който както може се спасява - на който му помагат молитвите - добре, всички останали си търсят други начини. Не можеш да се сърдиш на някого, че се бори за живота си или здравето си и заради това да го плашиш с вечни мъки

!



Тема Re: Не търсете езотерично лечениенови [re: paparosko]  
Автор astra7 (*****)
Публикувано07.05.09 06:34



не разбираш ли че Зара не е от типа на тези хора които биха се вслушали в подобни съвети.


Тя си знае само фанатичните сващания



Тема Търсете езотеричното лечениенови [re: Zara_83]  
Автор astra7 (*****)
Публикувано07.05.09 06:37



Зара, не виждаш ли че си оплескала целия Дир с твоите фанатични лудости





Тема Re: Не търсете езотерично лечениенови [re: Zara_83]  
АвторF (Нерегистриран)
Публикувано07.05.09 12:30



Ако хората не вярваха в чудотворното изцеление и Христос нямаше да може да ги лекува. А Той ги е лекувал - и специално тези , които са имали вяра в Него. Защото е имало много повече, които са го отричали.
Остави хората сами да си преценяват кой и кое е най-добро за тях.



Тема Re: Не търсете езотерично лечениенови [re: Zara_83]  
АвторThe Exorcist (Нерегистриран)
Публикувано08.05.09 11:00











Тема Re: Не търсете езотерично лечениенови [re: Zara_83]  
Автор Kalina1 (новак)
Публикувано10.05.09 08:29



Зара, ти нещо не си наясно с нещата. Но понеже уважавам твоето мнение и вяра и понеже пишеш за "Живият Бог, ......който умря,....и който умря и сега е Жив...." би ли ми дала координати за връзка, телефон, адрес?



Тема Re: Не търсете езотерично лечениенови [re: Zara_83]  
АвторR (Нерегистриран)
Публикувано15.05.09 13:32



Абе всички балъци и малоумници не разбрахте ли вече че няма такова нещо като езотерично лечение - ако даден медицински проблем не може да се реши със средствата на официалната медицина самозваните нагли,алчни и некадърни езотерични лечители ,екстрасенси,рейки- мастери врачки ,баячки,ясновидци могат да ви помогнат още по-малко

7



Тема Re: Не търсете езотерично лечениенови [re: R]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано15.05.09 15:48



Не знаеш дали е така. Алчни ,некадърни и бездушни могат да бъдат и лекарите, но аз няма да лепна на всички лекари този етикет, даже и като се има пред вид, че моя близка почина заради престъпна небрежност на лекар, който не беше заинтересован, тъй като тогава бяхме зле финансово и не можехме да "цакаме". Интересно, сблъсквал ли си се с тежък медицински проблем - за теб или твой близък? Аз имам впечатление, че при рака, например (и това се основава на съвсем конкретни наблюдения) по-големи шансове имат тези, които опитват много неща, които продължават да се борят даже и ако конвенционалната медицина им откаже надежда.
Когато се бориш, когато търсиш помощ от различни места, изпращаш послание на надежда към организма си.
Ти обаче смяташ, че знаеш. Знаеш ли достатъчно, за да кажеш на този, който се бори за живота си - не търси други методи! Поемаш ли такава отговорност! Толкова ли много знаеш, наистина?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.