Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Помогнете Моля Ви!нови  
Автор hri81 (непознат )
Публикувано28.04.09 16:57



Здравейте на всички при мен е много странен случай.Значи преди 1 година бях добре работех все нощен труд не спях пиех много все умора.След това се ожених и започна нещо да не ми върви започнах да ходя по врачки по много всеки ми правеше различно всекви ритуали по църкви ме пращаха по ходжи какво ли не.Магйй ала бала след това се забърках с лекъри страшно много лекъри обиколих пих хапчета много спирам едни започвам други нещо ме накара да ги правя тия неща толкова химия съм изпил и добавки хранителни и тия врачки и силния стрес и уплахата вече немога ама грам всеки вика стегни се но аз съм изъхнал много и психически се разбих нямам сили нямам енергия в мен ама грам все пак съм на 27 преди бях мъж но какво ме забърка да направя всичко това и аз незнам може би аз съм си виновен.Сега много съжелявам ама немоа да върна времето назад и се чудя кои може да ми помогне да ми каже наистина се оправя ли какво ме чака за напред защото аз някак си вече не се виждам за напред.Биах много добър дйджей интелигентен човек умен красив много знаех но сега съм нула и немога да се оправя някак си след толкова фактори и химия и не спане и нерви врачки немога да се стегна.Сега ми се иска да съм като преди ама уви не става нейскам да умра млад но май след толкова неща който сам си навредих едва ли ще бъда човек вече.Имам малко бебче което не заслужава така но и аз незнам какво ме накара да направа всичко това.Сега съм пълна развалина и само едно и също тъпча затъпел съм и психически несъм добре и физически несъм здрав немога да го обясна на никой се едно някои ми измука енергията.Аз много бързах преди в работата се бързах се едно ще умирам и край,и триябваше всичко за един ден да върша.но най лошото е че пих и хапчета който самоволно спирах и ходех от лекър на лекър който ми пишеха всякъкви химиии.Много съм зле ако някой може да ми помогне да каже или да ми каже някой с умения да ми каже далис е оправя или не или краи с мен.Много е неприятно ама много ама сега го осъзнавам

Благодаря ви много предварително!



Тема Re: Помогнете Моля Ви!нови [re: hri81]  
Автор hri81 (непознат )
Публикувано28.04.09 17:33



Бях се насочил към Д.Захариев защото съм чул че лекува много болести и може да ме зареди така са ми казвали приятели.Знам ли много съм объркан вече съм като 90 годишен и само пушкам и немога нищо.Още един път ви се моля помагайте!



Тема Re: Помогнете Моля Ви!нови [re: hri81]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано28.04.09 21:42





Виж, прочети и ако не го смяташ за глупости, може да ти помогне.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Помогнете Моля Ви!нови [re: paзбиpaм]  
Автор hri81 (непознат )
Публикувано28.04.09 22:04



Прочетох искаш да кажеш че това може ме направи същия като преди?Да ме презареди да ми оправи мозъка?Психика



Тема Re: Помогнете Моля Ви!нови [re: paзбиpaм]  
АвторDani (Нерегистриран)
Публикувано28.04.09 22:07



От всичко, което си написал се вижда, че си зле и объркан, но би ли описал по-точно какви са ти усещанията, за да можем да преценим от какво имаш нужда.



Тема Re: Помогнете Моля Ви!нови [re: Dani]  
Автор hri81 (непознат )
Публикувано28.04.09 22:16



Ами развалина все едно съм на 100 и съм се вече изчерпил нямам живинка и съм като старите хора и само за умиране говоря осещам празнота в мен се едно несъм аз немога да мисля незнам какво става дори че преди година съм правил сватба като старец се чувстам пашкам офкам и несъм стабилен несъм силен нали сте виждали дядо на 80 години как говори как ходи как расъждава как няма енергия и вече се изгабил някво такова организма ми не е добре хич и той стомах черен дроб и най вече главата ми и тук в гърдите нямам идей нямам живинка в мен кожата ми е суха и още куп неща но най вече всички околко мен са ми странни все едно аз сам в друг свят душата ми не в реалния си свят незнам много е странно немога да го обесня не само психика нещо друго е



Тема Re: Помогнете Моля Ви!нови [re: hri81]  
Автор strazimir (непознат )
Публикувано29.04.09 00:48



Здравей

Бих ти препоръчал д-р Димитър Пашкулев.Изготвя индивидуални програми за лечение,използва само билкови продукти.Самия аз съм бил подобно положение, като твоето,но след посещение при доктора и спазване стриктно неговите съвети в момента се чувствам добре.Сайта на д-р Пашкулев се казва ВЕРИДИЯ ,потърси повече информация за него там и всичко свързано с неговата работа.Препоръчвам ти книгата на Ерик Стивън Юдлав-Ръководство по Даоистка йога и ци гун.Заеми се с упражненията ще останещ доволен,не е нужно да правиш всичко в дишането е ключовата дума за здраве.

Успех,не се предавай бори се приятелю!



Тема Re: Помогнете Моля Ви!нови [re: strazimir]  
Автор hri81 (непознат )
Публикувано29.04.09 09:50



Аз в момента посещавам Д-р Атанас Михайлов София Ирисова Диагностика той ме лекува но знам ли аз не се чувствам добре.След всички тия фактори по нагоре къде съм написал съм се напълно предал.Много е зле положението



Тема Re: Помогнете Моля Ви!нови [re: hri81]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано29.04.09 16:10



Може, ако ти позволиш, ако истински го поискаш. Би трябвало да си го разбрал, ако си чел внимателно.
Много си сгрешил с ходенето по врачки, баячки и ходжи, но мисля, че е поправимо.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Помощ - Re: Помогнете Моля Ви!нови [re: hri81]  
АвторPomosht (Нерегистриран)
Публикувано29.04.09 21:04



1. От колко време са оплакванията?

2. Каква диагноза ти поставиха лекарите?

3. Какви точно лекрства си пил?

4. Иди на хомеопат (класически) - съгърен съм, че юе ти помогне.

5. Иди на акупунктурист (може в комбинация с хомеопат).

6. Помисли си защо се чувстваш изцеден? Радва ли те нещо? Умората е често един от симптомите на депресията (нямаш сили за нищо, чувстваш се изцеден).

7. Престани да ходиш по врачки и баячки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.