Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:42 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ивайло Аянскинови [re: liubo28]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано26.04.09 21:08



"..... като задължително трябва да си
купите от него агне / 200 - 250 лв."
Ако не желае човек да си купи агне, това означава ли, че няма да се занимава с него? Ако човекът няма финансовата възможност? Тогава?Това е вид такса, която той налага да се плати от този, който го е потърсил. След като бизнеса му е животновъдството и гледа животни, защо трябва да задължава хората, потърсили помощта му да си купят агне, вместо да намери за животните си пазар?Това според мен е печалбарство. Да задължава-това не е редно!



Тема Re: Ивайло Аянскинови [re: dama_spatia]  
Автор the_deacon (непознат )
Публикувано05.06.09 17:58



Ходя при него от 3 години, моите приятели също. Още в началото имаше голямо подобрение при случая ми, а сега може да се каже, че съм почти възстановен от нещо, за което друг просто няма как да повогне. Срещнал съм и други доволни хора при него и мога открито да го препоръчам на всеки. Иначе курбанът не е задължителен, но саможертвата на животното много помага за по-бързото изчистване на проблема. За записване телефонът му е 0887672950, приема във Варна и в Русе, както и на място в Родопите. Ако имате още върпроси, ще се опитам да отговоря



Тема Re: Ивайло Аянскинови [re: the_deacon]  
Авторstefan (Нерегистриран)
Публикувано05.06.09 18:38



за какво по-точно ти е помогнал,как лекува ,какво е заплащането?



Тема Re: Ивайло Аянскинови [re: liubo28]  
АвторBeceлa (Нерегистриран)
Публикувано10.06.09 10:55



От 5 години се познавам с Ивайло-помогна ми в изключително труден за мене момент. За курбана-всеки сам си решава. Аз когато отидох в Стоманово бях по4ти без пари и пак ми направи курбана. След първия нестинарски празник останах да живея в семейството му 3 месеца като съм била винаги на масата му, живяла съм в къщата му, все едно, 4е съм от семейството. И не само аз съм живяла у тях-винаги има1-2 или пове4е за лекуване или спасяване. Той е безкрайно добър и благ 4овек - не връща никой, който е потърсил помоща му, дава шанс на всеки. Всеки месец ходи във Варна и Русе,в София и Пазарджик. Знае предварително кой ще отиде при него, но 4овек сам си решава-винаги ме е оставял аз да си реша какво искам и после си е казвал мнението. Като ясновидство съм 4увала за много важни световни събития и катаклизми и в това отношение е изумителен!Слу4вало се е да ми отговаря на въпроси, които още не съм му задала. Мога да пиша и говоря с 4асове, а за нестинарството-в момента той е единственият жив нестинар-пророк.Търсете филма-Посветените на огъня-Реж и сценарист Къркеланов.Там се прави паралел между старите нестинарки-проро4ици в с.Българи и Ивайло-нестинарската сила е отишла при него, а в с.Българи има само нестинари-огнепроходци,но не и предсказатели. За появата на Иво са казали още много назад във Времето старите нестинарки от Странджа-баба Злата и др. За пръв път е играл там. Всяка година играе на 3.06-по старому Св.Константин и Елена-и тази година както и друг път, когато е валяло, кладата не беше изгасена,а напротив-гореше си все едно беше слън4ев летен ден.Оставете се на спокойствие и ако по4уствате,4е искате да се видите с Иво, дори и само за разговор с него-направете го! С уважение - Весела



Тема Re: Ивайло Аянскинови [re: Beceлa]  
Авторtodor (Нерегистриран)
Публикувано10.06.09 19:01



И от какво по-точно те е излекувал Аянски - какви ти е диагнозата и колко ти струваше лемението?



Тема Re: Ивайло Аянскинови [re: todor]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано10.06.09 23:32



каквато диагнозата да беше преди това - тя се е обърнала в шизофрения.

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Ивайло Аянскинови [re: Bълk]  
Авторtodor (Нерегистриран)
Публикувано11.06.09 15:54



радвам се че сме на едно мнение



Тема Re: Ивайло Аянскинови [re: Bълk]  
АвторЧakaл (Нерегистриран)
Публикувано11.06.09 16:08



Колко пари взимаш за магия за смърт за близък роднина?



Тема Re: Ивайло Аянскинови [re: Чakaл]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано11.06.09 16:16



от къде е тази информация, че практикувам подобни въздействия?

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Ивайло Аянскинови [re: liubo28]  
Автор nick61 (непознат )
Публикувано20.06.09 15:51



Ако някой е от София и има желание да се види с Ивайло Аянски, той ще бъде в София на 24.06.2009г. Обадете му се в дните до тази дата тел: 0887672950




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.