Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:51 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема За човешките биотоковенови  
АвторДъra (Нерегистриран)
Публикувано16.10.03 16:35



Знаете ли нещо повече за човешките биотокове - как протичат в човешкия организъм и най-вече от какво се влияят,от какво могат да бъдат смутени и как може да бъде стабилизирана дейността им.Ще ви бъда много благодарна



Тема Re: За човешките биотоковенови [re: Дъra]  
Автор huanji ()
Публикувано16.10.03 21:11



За тези токове може да се говори до съмване.
Това е жизнената енергия в тялото на човека. Тя се движи по нервно -психични канали(меридиани, надиси), които са общо 72000. Най- важни за 12 основни меридиана и 8 допълнителни. Китайците върху точки от тях правят акупунктурата. Има още по- важни три, тях ги използват в йога.
Енергията на човек се смущава най- много от психическите дисбаланси, те блокират движението на токовете из цялото тяло и създават блокажи. За стабилизирването се използват определени практики, те са твърде много и от различни системи за да бъдат описани всички.
Ако говорим конкретно ще е по- лесно защото темата е безкрайна. Но най- общо хората който са винаги спокойни имат стабилни токове(енергия). Спокойствието е резултат от вътрешен мир и хармония със самият себе си. Това се постига след години, не вярвай на тези дето ще те учат да го постигнеш за кратко време. Процесът е еволюционен.


Истината е земя без пътища!


Тема Re: За човешките биотоковенови [re: Дъra]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 00:02



Има уреди в неврологията те мерят тези токове. Шарлатаните им измислят какво ли не...........



Тема Re: За човешките биотоковенови [re: huanji]  
АвторTpu4o (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 03:06



можеш ли да ми кажеш някой начин на използване на биотоковете при масажиране защото наскоро разбрах за тези биотокове и забелязах, че като си поставя ръката на тялото на друг човек и мястото се нагорещява



Тема Re: За човешките биотоковенови [re: Tpu4o]  
Автор eдиницa (непознат)
Публикувано15.03.08 14:09



Здравей, Tpu4o!
Обади ми се: edinica_nula@abv.bg


Поздрави, приятел!



Тема Re: За човешките биотоковенови [re: x]  
Авторzvezden_duh (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 17:53



mnogo silen ozdravitelen efekt ima vurhu choveshkia organizam kontakta s durvo,na men nai dobre mi deistva divia kesten,procedurata e prosta sabuate se bos i se zablichate gol/a do krusta.sled tova za 10 minuti zalepvate gurba si v izpraveno polojenie za durvoto da se opirate v korata mu.biopoleto na durvoto korigira anomaliite(ako ima takiva) v vasheto energiino pole.chustvoto e mnogo osobenno.10 minuti stoite opreni v durvoto i posle pauza ot 5 min i posle pak 10 min na durvoto.az si imam durvo-lechitel :) namerete si i vie.zaduljitelno predi seansa kajete na durvoto : "druvche pomogni mi " a kogato svurshite: "dravche blagodaria ti che me lekuvash" glavobolieto go tegli za 10 min :) uspeh



Тема Re: За човешките биотоковенови [re: zvezden_duh]  
Автор *jull** (())
Публикувано17.03.08 23:32



А как да си разпозная "моето" дърво? Какво по-особено трябва да излъчва то? Защото аз обичам дърветата и си мисля, че всички ще ми харесват еднакво при допир. Или...?





Тема Re: За човешките биотоковенови [re: *jull**]  
Авторzvezden duh (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 16:40



tvoeto durvo ne mojesh da go sburkash s nikoe drugo,hodi sred durvetata bez mnogo da se zamisliash to samo ste te povika :)



Тема Re: За човешките биотоковенови [re: zvezden duh]  
Автор *jull** (())
Публикувано19.03.08 21:16



Тръгвам! Само да спре дъжда...







Тема Re: За човешките биотоковенови [re: Дъra]  
Авторzvezden duh (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 16:13



vinagi spira :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.