Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:05 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема д-р Нгуен Нгок Дин  
АвторBepa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.09 15:02



Преди да посетя този доктор търсих доста из нет-а, но нищо не намерих. Та реших да разкажа колкото знам, та дано съм полезна на тези, които имат нужда от тази информация.
Посетих доктора от любопитство. Всъщност един познат чул от друг за него и ме нави да ида с него. Въпросният доктор лекува с иглотерапия. Не знам точно какъв е по народност-китаец, виетнамец. Работи в гр.Плевен, в края на търговската улица, срещу магазин "Била". Работи сутрин от 5 до 9, което е доста кофти, особено за живеещите извън града.
Първо д-р Дин хвана пулса ми и по него ми постави диагноза-каза ми три неща, две от които бях сигурна, че са така. После легнах по корем на едно легло и в ми наби около 15 игли в различни части от гърба, ръцете и краката, не е болезнено. Работи в няколко стаи, които са пълни с пациенти. Доста приятно, с много отпускаща музика и екзотични аромати. Забелязах, че всеки ден иглите са на различни места. Аз трябваше да направя 7 процедури. В края на сеансите ми каза, че резултатите не идват веднага, а трябва да минат няколко месеца. Всичко това беше едно приятно преживяване, независимо, че хвръкнаха доста пари. Сега съм си същата

, но с повече положителна енергия, сънят ми определено се подобри. Д-р Дин не говори много, но доста добре се справя с българския език и определено има чувство за хумор. Надявам се хора, посетили Нгуен да споделят имат ли ефект от приложената иглотерапия.



Тема Re: д-р Нгуен Нгок Диннови [re: Bepa]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано27.02.09 23:15



единственото, което мога да те посъветвам е да не се подлагаш на риск от вируса на СПИН. Внимавай, чул съм за такъв случай, беше гръмнал преди време.

Тези игли, дали винаги ще бъдат стерилни....??



Тема Re: д-р Нгуен Нгок Диннови [re: astra7]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано28.02.09 13:29



Сега вече ще хвърлиш жената в размисъл и притеснения





Тема Re: д-р Нгуен Нгок Диннови [re: dama_spatia]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано28.02.09 16:41



така излиза, но трябва да се има в предвид преди всичко страничния ефект





Тема Re: д-р Нгуен Нгок Диннови [re: astra7]  
Автор bagryana (непознат )
Публикувано01.03.09 01:02



Иглите, с които се работи са индивидуални, дават ти ги в пакетче да си ги носиш в себе си. Не плаши хората излишно, човек за да е стигнал до виетнамски лекар, явно окончателно се е отчаял от българските. А що се отнася до заразяването при медицински процедури - вчера имаше съобщение за заразени 11 човека с хепатит С в някаква болница, не си спомням къде точно. Мърлящината ни е в кръвта на нас българите, преди 10 години бяха заразили при кръвопреливане няколко хемофилици, майка ми също е заразена с хепатит В при кръводарителска акция. Така че и без иглотерапия няма гаранция, че няма да ти лепнат нещо. И нашенските доктори го могат това...





Тема Re: д-р Нгуен Нгок Диннови [re: bagryana]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано01.03.09 08:43



консумативите за кръвопреливане са също индивидуални...??





Тема Re: д-р Нгуен Нгок Диннови [re: astra7]  
Автор bagryana (новак)
Публикувано01.03.09 17:52



Защо винаги търсиш под вола теле? По твоята логика човек не трябва да предприема нищо, защото можело да му се случи не знам си какво

?Иглите при иглотерапия ги отварят пред тебе от вакуумирано пакетче, дават ти ги да си ги носиш в къщи, така че няма как да се използват и при друг пациент. Едниствения начин да те заразят с нещо е нарочно да го направят. Но не виждам защо някой ще иска да прави такова нещо, освен ако не е психопат или садист. Не плаши жената, човек когато е болен има нужда от кураж, а не от допълнителни страхове.



Тема Re: д-р Нгуен Нгок Диннови [re: bagryana]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано01.03.09 18:49



ok, представи си Нгуен как се е изцапал с кръв от друг пациент при едно ибождане с игла и нещеш ли следващия пациент си ти. Какво става? Ами въпросният друг пациент е бил носител, а док не си измил ръцете.





Тема Re: д-р Нгуен Нгок Диннови [re: astra7]  
АвторBвpa (Нерегистриран)
Публикувано01.03.09 19:39



И аз първия ден се притесних относно стерилността на иглите, но след като се интересувах ,видях как докторът ги обработва в един апарат-специален стерилизатор. Не знам дали е така, но той обясни, че струвал 14 000 лв.





Тема Re: д-р Нгуен Нгок Дин [re: astra7]  
Автор bagryana (новак)
Публикувано01.03.09 20:50



Същото нещо мога да си го представя не само за виетнамския доктор, но и в следните други ситуации: лечение при зъболекар, гинекологичен преглед/манипулация, операция, козметична манипулация, фризьор, бръснар, педикюр/маникюр и вероятно още други, за които не се сещам в момента

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.