Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:10 03.07.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Заклинание за  
Автор6959 (Нерегистриран)
Публикувано05.02.09 08:52



Заклинание за богатство
За да си го направите сами, ще ви е необходима дълбока паница, ваза или гърне и червени свещи. Поставете гърнето до вратата и всеки ден в 17 часа поставяйте в него по една монета в продължение на 6 дни. Поставяйки първата и втората монета, казвате: «Течете парички, блестете, поискайте да ме направите богата.» а поставяйки останалите монети казвайте: «Пари-парички, вие сте моята сила, не ме оставяйте, неме зарязвайте в труден час.»

Когато всичко бъде направено, вечерта поставяте гърнето с парите на масата и подреждате монетите в магически кръг. След това запалвате свещта и я поставяте в центъра на кръга в чаша със сол. Гледате, без да отклонявате погледа си от пламъка и си представяте, че от него идва жива енергия. Отхвърляте всички мисли. Не мислите за дългове, кредити или каквито и да е било финансови неприятности. Използватйе цялата си безгранична фантазия, представете си, че сте богати и щастливи. След 15 – 20 минути можете да си легнете, а свеща да гори без вас. На сутринта събирате остатъците от свеща и ги изхвърляте, а монетите – връщате обратно в гърнето и още няколко дни повтаряте операцията.






Тема Re: Заклинание занови [re: 6959]  
АвторRavnovesie (Нерегистриран)
Публикувано06.02.09 14:59



И като нарушите закона за даване и получаване ще има да плащате скъпо и прескъпо за тези парички.



Тема Re: Заклинание занови [re: Ravnovesie]  
АвторJuly (Нерегистриран)
Публикувано08.02.09 12:01



Много добре е казано от Ravnovesie!
Добре е човек да преодолее вътрешната си съпротива и да се научи първо да дава, при това без да има очаквания. Едва тогава се появява шанса да получава.



Тема Re: Заклинание занови [re: Ravnovesie]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано10.02.09 01:53



стига баламосвахте главите на хората с тия уикански простотии за баланса и глупости, не е взел само този който се страхува.

иначе ... ритуала е уики простотия, само напушване с трева липсва.

-
nothing is true and therefore everything is permitted.


Тема Re: Заклинание занови [re: Ravnovesie]  
Автор bagryana (непознат )
Публикувано11.02.09 17:33



Какъв е този закон за вземането и даването

??? Много странно звучи, че има такъв закон, като имаме предвид как са разпределени благата в живота - някой с няколко милиарда ( едва ли е дал на света нещо, което да оправдае, че има тези милиарди), а пък други умират от глад и мизерия, въпреки че цял живот са работили. И не само с материалните неща е така - хора, които са егоисти и самовлюбени получават внимание и любов, а в замяна не отвръщат с нищо . Кой твърди, че действа такъв закон??? Не се заяждам, просто ми е любопитно!



Тема Re: Заклинание занови [re: bagryana]  
АвторStranni hora (Нерегистриран)
Публикувано12.02.09 20:09



Ама вие сте много странни хора - няма да си вземете неща от магазина без да платите, но като става дума за богатство всеки си мисли, че то идва даром. Няма такива работи - нищо не знаете нито за милиардерите, нито как са натрупани милиардите така, че не говорете глупости. Не можеш да вземеш без да дадеш - това е равновесието в природата, а това, че вие не знаете, или не разбирате кой какво дава не зоначава, че на някой му падат неща от небето. Я да видим колко ламтящи за богатство са готови да го получат срещу нещастие на блисък човек?



Тема Re: Заклинание занови [re: Stranni hora]  
Автор bagryana (непознат )
Публикувано13.02.09 17:22



А ти какво знаеш за милиардерите - нали не вярваш, че се дали нещо еквивалентно на това, което имат??? А какво ще кажеш за робите през вековете - те като са давали толкова много, какво са получили насреща??? А за милионите жени-изполвзвачки / не че няма и мъже такива, но са по-малко /, които получават всичко наготово??? И не ми казвай, че секса, който предлагат е равностойността на полученото от тях, че ще падна от смях

...
Изобщо животът по-скоро опровергава, отколкото потвърждава наличието на закон за получаването и даването...



Тема Re: Заклинание занови [re: bagryana]  
АвторStranni hora (Нерегистриран)
Публикувано13.02.09 17:44



Аз много не обичам да говоря за неща, които не познавам - милиони роби през вековете, жени-използвачки и т.н. Абсолютно съм убеден (и от собствен опит), че този закон действа. Но за да се разберат проявите му е нужно усилие - човек е най-добре да започне с рекапитулация на собствения си живот.

И аз допреди 4 години все си мислех, че не получавам еквивалента на неимоверните си усилия и все не ми се щеше да призная, че другите си заслужават резултатите от положените усилия и, че заслужават нещо повече от мен.

Сега се научих да гледам само в собствената си копанка и да не съдя и завиждам на света и останалите, че имат нещо повече (поне на пръв поглед или по "общопириетото") от мен. Инак разбрах, че това което изпитвам е замо една завист. При това както разбрах впоследствие - абсолютно безсмислена - разбрах, че винаги ми се дава най-доброто ЗА МЕН. Дори и да не ми се струвало такова. Но едно от най-големите изпитания е да се научиш да не завиждаш на другия и да разбереш, че всеки си заслужава съдбата, която има. И, че само той може да я промени.

Колкото до това, че на пръв поглед ни се струва, че някой има милиарди незаслужени - аз съм убеден, че не е така. Аз поне не съм чувал за някой на когото да му е паднало богатство от небето - това, че отстрани ни се струва, че е така, не означава нищо.
Даже изтъркания пример с Парис Хилтън - харчи безсмислено и накрая си получи урока и сега си изкарва хляба сама.

Естествено за пълно обяснение на въпроса за богатството трябва да се включи и теорията за прераждането.
Но дори и Рокфелер да вземеш - пак фамилията ако не и от нулата е започнала от мнооооогократно по-малко пари (даже и не толкова много навремето).

А онези, които наследяват много и не се трудят достатъчно - губят всичко и за това примерите са много повече.

Колкото до робите - и там има логика в много отношения - хич не е ясно какво толкова са дали за да имат БОГАТСТВО - това, че са работили къртовски черна работа нито води до богатство, нито заслужава богатство - богатството винаги идва с възможности, акъл и работа. Който роб ги е имал се е измъквал.

Няма сега да почна да анализирам историята в подробности, нито да излагам теорията на кармата (което не е фатална съдба или подобно опростенческо разбиране наложило се в България).

Само ти предлагам да се замислиш ТИ с какво си заслужила милиарди. Точно ТИ. Остави кой друг НЕ ги бил заслужавал според ТЕБ. Кажи ТИ с КАКВО ги заслужаваш. И тогава можем пак да говорим.

И друг класически книжовен пример е Фауст - платил е всичко с бесмъртната си душа. Който иска да плаща подобна цена - моля - въпрос на свободен избор е....



Тема Re: Заклинание занови [re: bagryana]  
АвторXa-xa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.09 21:19



Отдавна не бях влизъл в клуба и направо ми напълнихте душата г-жа Багряна!

Само така - езотерика по комунистически! Давай народе с промити от комунистическата пропаганда мозъци! Бой на богатите - те са експлоататори и нищо не заслужават! Ний от работническата класа (и робите) сме творци на благата! Граби с революционно упорство, а като свършиш и се оакаш - пусни на глупаците малко демокрация, та да живнат и понатрупат още нещо за грабене!
Ма как така да си заслужават милиардите като не са копали до оглупяване като нас???
И като не става с копане - дай с магия, ама ако може така - без нииищичко да даваме в замяна - авантата си е чиста печалба!



Тема уж е езотерика ...нови [re: 6959]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано14.02.09 04:22



... ама сте големи идиоти.

виждате ритуал, не е пълен и е с грешки, почвате да мислите за карми, връщане и какво ли не, ама сте лукови глави с промити мозъци.

ей да ви светна, че да се образовате поне малко:

1. червената свещ, не е по цвят, а е по съдържание. трябва да е домашно направено от вас от пчелен восък с добавена ВАША кръв.
2. за хора с недоразвита психика има нужда от разклащане пре заговор
3. заговор няма защита от саморазваляне
4. какво се прави със свеща или остатъците й?



мога да задам още към 50 точки всяка от които при спазване ще е или плюс или ще е намаляване от отвръщане ... ама за сега стига и тези неща.

-
nothing is true and therefore everything is permitted.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.