Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:14 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Бруно Грьонингнови [re: XXL]  
Автор passion flower ()
Публикувано11.03.08 17:37



гледай сега, аз не съм крайно доверчив човек, обаче фактът е че като направих това то ми помогна

така, че какво значение може да има какво си въобразява по темата някакъв си анонимен хикс хикс ел, като мен рамото повече не ме боли?!



ако искаш да докажеш, че не може да е вярно-направи го и виж и едва след тогава се изказвай. Иначе някакви си изблици на патос, не са интересни.



Тема Re: Бруно Грьонингнови [re: passion flower]  
Автор didilu (непознат )
Публикувано02.04.08 17:19



Вижте тук: http://www.oferti.bg/?com=offers&op=show&id=31637



Тема Re: Бруно Грьонинг - въпроснови [re: paparosko]  
Автор trinity. (thumbs down)
Публикувано14.04.08 17:52



Какво му е на врата на тоз човек. Никога не съм виждала нещо подобно. Това по рождение ли е заболяване ли е.








Тема Re: Бруно Грьонингнови [re: didilu]  
АвторLily (Нерегистриран)
Публикувано07.05.08 23:05



От 3 години съм в приятелски кръг Бруно Грьонинг. След като се запознах с учението, за енергията и нейната целебна сила, изминаха няколко месеца, през които водих борба, да приема или не този начин на лечение. Но проблемът при мен е, невъзможност да ми помогне съвремената медицина. Реших да опитам и всеки ден в опрелено от мен време се отпусках и приемах тази енергия, мислено отправях молба, да съм здрава. Започнах да усещам натиск или опъване, там където имах проблеми. След няколко седмици ежедневно настройване, видимо се забеляза промяната. Започнах още по-упорито да се занимавам с това. Това е учение за ВЯРАТА, но не като религия, а да повярваш, че всичко може да се спучи, само трябва да го поискаш от сърце. Това беше време на голямо изпитание за мен, време през което разбрах колко много други неща в живота ми се промениха. Това учение помага за всичко в живота, кариера, личен и социален живот, финансови помощи и възможност да се помолиш за другите. Изминах дълъг път, но научи толкова много, благодарна съм, че всичко това мога да го използвам и да науча и други да го използват. Благодаря на приятелите, които ме подкрепиха и тези, които споделят постигнатото. Това, което аз постигнах, лекарите днес наричат - революция в медицината. Нека всеки се опита да бъде съ-творец на Създателя.



Тема Re: Бруно Грьонингнови [re: Lily]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано08.05.08 22:57



Лили,защо не се регистрираш?Имам въпроси към теб .



Тема Re: Бруно Грьонингнови [re: passion flower]  
Авторryoka (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 16:56



Къде и кога мога да науча повече за това учение?



Тема Re: Бруно Грьонингнови [re: ryoka]  
Автор......... (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 07:02



лили.имам въпроси към теб-gargamela13@abv.bg



Тема Re: Бруно Грьонингнови [re: passion flower]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 21:11



При една сбирка на приятелите на Бруно Грьонинг разбрах, че ако сложите лекарствата си върху неговата снимка, тя ще изчисти страничните им действия и ще ги понесете по-лесно. Успех!



Тема Re: Бруно Грьонинг - въпроснови [re: trinity.]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 22:50



Малко късно се включвам по темата..преди няколко месеца бях въведена, както се казва, в учението на Бруно, и там ни говориха точно за врата му, който теб много те впечатлява. Получава се натрупване на енергия, с която той е лекувал хората.А животът му е бил впечатляващ.
Въпреки че след въвеждането не съм се упражнявала, помня на самото събиране каква силна енергия усетих.



Тема Re: Бруно Грьонинг [re: ryoka]  
Автор ankova (непознат )
Публикувано16.07.08 10:32



Лично аз съм в Приятелския кръг от четири години и съм убедена,че това,което Бруно ни дава,е незаменимо.Но всеки сам за себе си трябва да се убеди,затова е добре да посети доклад за въвеждане. За всички,които се интересуват - ето датите на Информационните доклади за въвеждане в Приятелския кръг на Бруно Грьонинг за София до края на 2008г:
2 и 23 август
13 септември
4 октомври
15 ноември
6 и 27 декември (всички изброени дати са съботни дни)
Провеждат се в чит. "Димчо Дебелянов" - ж.к. Яворов, бл. 29 от 10.00ч.

Мога да дам информация и за другите градове в страната,където има Общности на Приятелския кръг.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.