Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:12 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Рак на черния дроб?нови  
Автор333 (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 10:08



Какво можете да ми препоръчате срещу рак на черен дроб с разсейки - не може да се оперира, нито да се прави химиотерапия или лъчетерапия. Пишете за всичко, което сте чували - всякакви рецепти, лечители и т.н. Дори трансплантация не може да се направи, поради напредналата възраст на пациента...



Тема Re: Рак на черния дроб?нови [re: 333]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 21:07



само съчувствие, мила

има една рецепта все пак- давай му любов и кураж



Тема Re: Рак на черния дроб?нови [re: 333]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 12:14



Po televizia 'Skat' ima edno predavane 'vaprosi v efir' s Dimitar Zahariev-povtariat go v 4etvartak sreshtu petak ot 0.00-2.00,a ina4e e ot 20.30-22.30 vav vtornik.



Тема Re: Рак на черния дроб?нови [re: 333]  
Авторjane (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 01:40



ami ne iskam da te ot4aivam no maika mi po4ina ot tova predi okolo 2 meseca.Tova e ko6mar,koito se slu4va naqve i prosto vijda6 kak 4oveka si otiva pred o4ite ti,a ti si bezpomo6ten....nie probvahme s edni bilki na bai Dimitar.Toi e ot selo Kamenar i e mn izvesten v le4enieto na rak,no po moe mnenie ne trqbva pacienta da e v naprednal stadii.A ina4e mnogo se govore6e za tova lekarstvo antimalignocit na Prodan Hristov,no taka i ne se stigna dotam da go vzima maika mi taka 4e ne moga da kaja dali naistina ima efekt ot nego.Znam 4e ima dosta protivore4ivi mneniq po tozi vupros.No spored men trqbva da se opita vsi4ko vuzmojno.Pojelavam iskreno da se slu4i 4udoto za6toto le4enieto na tazi bolest e naistina 4udo.....i kuraj



Тема Re: Рак на черния дроб?нови [re: 333]  
АвторHинa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 16:09



Баща ми е с рак и големи метастази в черния дроб. Бяха му отказали също лъчетерапия и химиотерапия, даже лекарите не вярваха, че ще оживее. Прочетохме за NATANAL във вестник и го купихме от аптеката срещу главния вход на раковата болница в София /в блока/ пие го вече 5 месеца и на последния скенер се вижда, че има намаление на метастазите с 3 милиметра, състоянието му се подобри много. Пие максималната доза NATANAL от упътването, едно шише е 9 лв. ние взимаме 15 на месец и има голям ефект. Пробвайте го.



Тема Re: Рак на черния дроб?нови [re: 333]  
Авторxeлeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.01.07 19:15



Здравейте!Бих могла да ви дам информация!Аз ползвам продукти само на билкова основа и имам резултат!Бих могла да споделя с вас резултата си!Можете да ме търсите във форума!



Тема Re: Въпрос към 333нови [re: xeлeнa]  
Автор*Jull* (Нерегистриран)
Публикувано28.01.07 23:41



Защо не обменяш информация в "Клуб на раково болните"? Там действително хората имат опит с всякакви средства за лечение. Има и един прекрасен справочник в началото, от който можеш да получиш информация. Не забравяй и рецептите на Петър Димков - трудоемки са, но могат да се намерят аптеки, в които да правят билковите смеси. Покрай модата с разни добавки и борбата на разни фирми да печелят, съвсем забравихме за рецептите на Лечителя! А те са уникални.





Тема Re: Въпроснови [re: *Jull*]  
Автор Moйapeйн (ИннСтанция)
Публикувано29.01.07 12:07



Уникални не бих ги нарекла. Нормални са. Не само рецептите.
Имам двата му тома трудове издавани през 90те "Българска народна медицина " - прости, ясни, разбираеми от кора до кора.

Преди година видях ново издание на трудовете му - осакатено.
Нагласено според разбиранията и харесванията на съвременния човек вероятно ... "престъпление" наричам аз това, нейсе.

GG DD хин унд хер,
даз ист гар нихт мал зо швер;


Тема Re: Рак на черния дроб?нови [re: 333]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 22:26



Приятелю, ако искаш лоши новини, пиши ми на likemoon@abv.bg. Последните няколко месеца преминах през ада, с ужасен завършек на мои много близък. Но мога да ти кажа това което знам, както и да ти обясня за доста хр. надбавки, които май не действат на болен, а само на здрав човек. Желая късмет...



Тема Re: Рак на черния дроб? [re: Aни]  
Автор firrst (ентусиаст)
Публикувано26.12.07 10:38



В отговор на:

доста хр. надбавки, които май не действат на болен, а само на здрав човек.








Редактирано от firrst на 26.12.07 10:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.