Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема безплодиенови  
Автор bambinaO9 (непознат )
Публикувано01.07.07 19:02



моля ви ако знаете нещо пишете. от 2 години се опитваме с мъжа ми и не става. аз съм на 24години.



Тема Re: безплодие [re: bambinaO9]  
Автор lifejuice (минаващ)
Публикувано01.07.07 20:32



Аз вече ти писах, но явно си решила че не става по този начин.







Тема Re: безплодиенови [re: lifejuice]  
Автор+ (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 09:36



Интелигентна е, затова е разбарала е че не става с твоята егология, Захариев.



Тема Re: безплодиенови [re: +]  
Авторani_ched (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 20:55



Aз лично зная няколко семейни двойки с абсолютно същия проблем.Те си решиха проблема при една моя мн.добра позната.Тя ги посъветва да консумират биопродукти с екологичночист произход и много високо съдържание на цинк.Прилагат се по определена схема разработена от руската академия на науките.Смея да кажа,че резултатът е 100процентов.Повечето не стигат до последният етап от схемата и теста за бременност е положителен.Аз ползвам от същата корпорация продукти профилактично.За предпазване от грип.Тъй като не зная срещу кой щам да се ваксинирам,реших да си завиша имунитета.Срещу всичко.



Тема Re: безплодиенови [re: bambinaO9]  
Автор Lan77 (ентусиаст)
Публикувано17.10.07 12:46



Отидете в клиника по стерилитет!



Тема Re: безплодиенови [re: bambinaO9]  
АвторBeлa (Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 17:24



Незнам кой какви форми използва за решаване на проблема с безплодието, но е много важно у кой в двойката е проблемът. Имам позната, която много години нямаше дете, тогава ни казаха за една жена от Велинград, която комбинира някакви билки и след като приложи схемата, която и каза сега моята приятелка има син. Аз все още не съм решила дали да имам дете(скоро), но ако вие сте го решили и имате проблеми и се обадете на тази жена. Имам някакъв телефон - 0877718340.



Тема Re: безплодиенови [re: Beлa]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.11.07 13:52



Според мен е много важно да се установи у кого и каква е причината. Понякога могат да свършат работа и много простички народни рецепти, но друг път и сложните не помагат. Затова пък съвременната медицина предлага вече различни възможности, но никой няма да назначи лечение, без да се изясни причината.
Затова - първо на лекар, а после - пътища разни...
Успех!





Тема Re: безплодиенови [re: bambinaO9]  
Автор firrst (ентусиаст)
Публикувано18.11.07 17:49



Ако имаш бъбречни проблеми те ще са причината!Стига разбира се да няма някакво физическо увреждане на детеродния орган!







Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.