Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Тема Лечение по снимканови  
Авторdina (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 18:19



Знаете ли някой лечител, който се занимава с това?



Тема Re: Лечение по снимканови [re: dina]  
АвторKrist (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 22:27



Основно методите по снимка се отнасят повече към здравната диагностика, отколкото към лечението. Със здравно диагностициране по снимка се занимават доста хора и познавам метода доста отдавна. Много е точен. Но за лечение е най-добре да се извършва върху пациента, а не по-негова снимка, макар, че знам и такива методики.



Тема Re: Лечение по снимканови [re: Krist]  
Авторdina (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 19:02



Благодаря за отговора.Много хора не вярват в тези методи, но аз вярвам.
Интересно ми е кой го прави в БГ?



Тема Re: Лечение по снимканови [re: dina]  
Автор Lan77 (минаващ)
Публикувано16.05.06 07:26



Всеки би ти взел парите, друг е въпросът какво действително ще свърши. Диагностика - да до някъде, но пак не точно, евентуално къде по тялото имаш проблем, в никакъв случай не конкретния проблем. Лечение, изключително рядко, изключително енергоемко и в общия случай само пожелателно. Не че е невъзможно, но може да си сигурна, че ако не си близка на вещата в почтви всички случаи е само "замажи очи и прибери пари"! Ти си решаваш де

Редактирано от Lan77 на 16.05.06 07:28.



Тема Re: Лечение по снимканови [re: dina]  
Автор Perlichka (уникат)
Публикувано25.07.06 05:31



Всяка снимка, когато е направена на сам човек - без други хора или природа наоколо, носи енергетиката на дадения човек.
Може да се прави диагностика по снимка, а може и да се изпраща енергия за здраве.
Подобряване на здравето обаче се постига, ако самият човек заяви волята си / личното си желание /за това - т. е. ако човек не е убеден, че му е необходима тази жизнена енергия, то тя просто си минава и заминава без особени последствия.

Малко нежност и много обич никога не са излишни...


Тема Re: Лечение по снимканови [re: Perlichka]  
Авторdaoford (Нерегистриран)
Публикувано24.04.07 12:33



Аз бих могъл,Ако не бих могъл ще кажа предварително,Не практикувам лечение но эная как,Познавам механизма по който се случват нещата,



Тема Re:Perlichkaнови [re: Perlichka]  
Автор мaмчe ()
Публикувано24.04.07 17:30



Радвам се да ви видя отново.Вашите постинги винаги са ми харесвали. От тях наистина лъха на нежност и обич.Не изчезвайте отново.

Вие знаете много и има на какво да се учим от вас.

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.

Редактирано от мaмчe на 24.04.07 17:32.



Тема Re: Лечение по снимка [re: dina]  
Автор мaмчe ()
Публикувано24.04.07 17:36



Аз също се занимавам,ако желаете свържете се с мен.В профила ми има моите координати.

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.


Тема Re: Лечение по снимканови [re: Perlichka]  
АвторДoбpoMиp (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 17:40



Браов Перличке. Ти какво практикуваш? рейки или универсална енергия?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.