Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:54 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Рейки -нови  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 22:10



С малко редакции цитирам по-раншен пост, за да подновиме темата за Рейки от тази година 2007-ма. При това вече съм в София и ако има желаещи за инициации и сеанси, съм на разположение на желаещите:

"Реики лекува директно с Космическа енергия. Всичко е енергия наоколо. Когато енергийният баланс на организма е нарушен, независимо по какъв начин, възстановяването му води и до излекуване на организма. В съвременният екологически нарушен баланс на земята, въздуха и водата (това от което хората живеем), се нарушава и енергийният им баланс, което води и до нарушаване на енергийният баланс на човешкия организам. Почти няма вече човек, които да е напълно здрав- физически или психически или емоционално. Темпото, което си налагаме в съвременния живот, недоволството, отрицателните енергии, всичко тов е нарушен енергиен баланс. Затова Реики е една от системите за балансиране на тази липса на баланс. Ако четете по- задълбочено за Реики, ще видите, че е така.При това колкото по-вече хора упражняват Реики, толкова по голям шанс за балансиране на енергиите е вазможен.
Принципите на Реики са:

Само за днес, аз се освобождавм гнева,
Днес не се гневи

Само за днес, аз се освобождавам от безпокойството.
Днес не се безпокой!

Само за днес, ще покажа благодарност към всичко което ми се случва!
Чувствувай благодарност!

Само за днес ще работя почтенно!
Покажи почтенност в своето начинание.

Само за днес ще почитам всяко живо творение на земята.
Третирай околните с уважение

Тези принципи, ако си ги казвате всеки ден когато си отворите очите за деня и ги спазвате, болестите ще започнат да бягат от васб, приятелите ви ще се увеличат и щастието ще заблести с цялата дъг на цветовете във вашият живот!!!

Желая ви щастие
Калина
kalina_dir_bg@yahoo.com
0878724111



Тема Re: Рейки -нови [re: Kaлинa]  
Авторплaм (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 10:23



Колко хубаво звучи: "само за днес..."
А колко струва?



Тема Re: Рейки -нови [re: Kaлинa]  
Авторkkk (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 14:47



само със собствена воля е трудно,почти невъзмижно.
сам човек е само за в кенефа



Тема Re: Рейки -нови [re: плaм]  
АвторKalina (Нерегистриран)
Публикувано01.04.07 08:51



"Само за днес..." - струва само едно желание и усилие за 3 мин.
А ако ви интересуват цените на сеансите, не са скъпи. Горе публикувах телефона на които можете да попитате и да си запазите час за сеанса.
Калина



Тема Re: Рейки -нови [re: Kalina]  
Автор .:Mystical:. (delightful)
Публикувано01.04.07 16:53



аз пък не препоръчвам да се плаща за такъв вид енергийна работа, крайно несериозна и досега не съм видял някой рейки мастер да може да види свястно някои проблем и да знае как да го реши. а да се плаща, за да стои някои с насочени ръце към теб е смешно.

.·:*¨*:·.Never mind, Light happens.·:*¨*:·.


Тема Re: Рейки -нови [re: .:Mystical:.]  
Автор paparosko (непознат )
Публикувано01.04.07 22:12



Здравей Mystical,

Ако не искаш да плащаш за сеанси стани Рейки и си балансирай енергиите безплатно. Рейки точно и затова е пресъздадена да може всеки човек да я ползва за самолечение. А ти сигурно си гледал доста Рейки Мастери как работят - отстрани за да не плащаш. Ако пък ти е смешно някой да стои с насочени ръце срещу теб, можеш да му се обадиш по телефона и да ти прати Рейки от разстояние.
Предполагам, че вместо да платиш за Рейки ще платиш за лекарства, които не само може да не те излекуват, а най-вероятно ще доведат след себе си нови ятрогенни заболявания, които отново да лекуваш с други лекарства и т. н.
Изборът е твой. Давай.
Желая ти здраве и дълголетие!

Никога не казвай никога!



Тема Re: Рейки -нови [re: Kalina]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 12:20



Орносно плащанията за Реики:

1. Реики е енергия, която се концентрира от лечителя върху болния с полагане на ръце и за нея не се плаща.
(На лекаря(дипломиран доктор) му се заплащат усилията на събрани и запаметени познания и мисловен процес за уточняване на диагноза).

2. Сеансите, за които Реики лечителя изразходва от личното си време, се заплащат. В това разплащане се включват: събирането на познанията, времето и парите, които лечителят е употребил, и времето което изразходва, за да лекува нуждаещият се. (Както на продавача в магазина се заплаща посредничеството му за продаване на стоките - и той от своя страна си заплаща покупките от други магазини на сруги стоки за да живее, така и на лечителя се заплаща. )
Какво чудно има в това? Човек като единица генерира предпоставки и заболявания в продължение на дни, седмици или десетилетия, а лечителя трябва да се справи с цялото това натрупано енергично отрицателно натоварване и да го изчисти. Не трябва ли да му се плати за усилията? Според мен и според други практикуващи нетрадиционно лечение - трябва.
Всеки, които има желание да бъде излекуван или обучен в Реики, трябва да даде нещо от себе си, за да се уравновесат природните закони от които се влияят и лечителя и лекуваният, прието е тази размяна да бъдат парите.

Калина



Тема Re: Рейки -нови [re: kkk]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 12:19



iavno te biva samo da seres laina





Тема Re: Рейки - [re: paparosko]  
Автор .:Mystical:. (delightful)
Публикувано03.04.07 17:39



"благодаря" ти за съвета. имах рейки настройки през 2002 година и обърнах света докато намеря начин да се отърва от тази ниска енергия. моят избор е да стоя надалеч от подобни системи, за която дори пари искат. аз не съм на нивото на съзнание лекарства или някой да ми помогне. не давам личната си сила нито на лекари, нито в ръцете на някой друг, който се предлага като лечител, свободата си е моя и начините, по които да живея също ги избирам аз.

Редактирано от .:Mystical:. на 03.04.07 17:41.



Тема Re: Рейки -нови [re: .:Mystical:.]  
Автор paparosko (непознат )
Публикувано04.04.07 22:53



Здравей Mystical,

Разбирам по думите ти, че си егоцентрик и не се даваш на никой и за нищо. Явно изпитваш панически страх някой да не изсмуче енергията ти.
Уважавам твоя житейски избор. Само че, ако всички бяха като теб, то не биха се осъществявали изобщо физически и духовни контакти между хората.
Това е лично мое мнение на базата на твоите думи.
Бъди здрав и по-отворен към хората. Знай, че има и искрени и честни люде.

Никога не казвай никога!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.