Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 08.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Рейки -нови [re: Kalina]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 20:08



Здравей Калина,

Радвам се, че не си ме забравила. Идеята ми е не да не коментираме, а да не изпадаме в подобни безплодни дискусии. От такъв род "обмяна на мнение" нищо не се получава и и си е чисто губене на време. Повярвай, преди години го правех по същия начин като теб и не виждам и грам разлика в същия този момент. Само се сменят участниците. Явно към уроците ни се включва и търпението и търпимостта. Е, ще дойде момент когато ще можем да обсъждаме с всеки това, което правим без да се възприема като заплаха или ниски енергии и тем подобни. С две думи - просто не е това правилната аудитория.

Поздравления и за мастерската степен. Успех ти желая.

Занимавам се с универсална енергия, системата на Норбеков, медитация .... И да ти кажа честно всички те говорят за едно и също нещо. Даже понякога и думите им са еднакви. Но рейки си ми е основата и "любимия" ми метод. Просто от време на време явно искам да убедя самата себе си, че нещата в живота са по-прости отколкото би ми се искало. А пък аз обожавам да усложнявам. Ако искаш да поговорим по подробно е-мейлът ми е rallie@abv.bg

До скоро,
Ралица



Тема Re: Рейки -нови [re: .:Mystical:.]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 20:18



"""Доста добрата ми сетивност ми подсказва, че ти си много развълнувана, докато аз си пиша нещата, заради спорта и защото дискусията е интересна, но не виждам да говориш по същество, вместо това се впускаш в лични забележки. Няма как да знаеш какви емоции изпитвам и в какви чувства съм потопен. """""
Въобще не се досещам.

, щом говориш че дискутираш само заради "спорта", то ми подсказва една друга емоциика ................
Няма нищо лошо в емоциите. Нали заради тях сме тук на земята


Реики енергията не е виновна за натежаването на мислите и чувствата, ако се появи такова състояние. В процеса на пречистване на етерните тела и проникването към физическото тяло може да се получат такива усещания. Това е началото на оздравителният процес, разбутване на клишетата. Както по рано споменах, енергията може да се ползва по различни начини.
Намам опит в планетарните нива, Реики не се влияе от тези нива в смисъла който ти влагаш. И изобщо за първи път чувам такова сравняване. Но със сигурност ще проверя това от което се интересуваш. Може би някой друг има подобен опит и ще сподели.

Защо имам усещането, че ме тестваш, преди да ми предложиш да се включа в твойта група? Какво имаш наум?



Н



Тема Re: Рейки -нови [re: Paлицa]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 20:38



Хей, Раличке,
Как няма да ти се зарадвам!! Ти винаги се появяваш като светъл лъч в клуба!!! Отдавна не бях влизала тук и ми беше много мъчно за всички с които намерихме общ език. Ще ти пиша веднага. Искам още да споделя, че попаднах на една страхотна система, която лично я пробвах и сега смятам да запозная и други с нея. Ще ти пиша по-подробно за нея на е-майла ти.

Рейки

целувки!!!

Калина



Тема Re: Рейки -нови [re: .:Mystical:.]  
Автор paparosko (непознат )
Публикувано12.04.07 20:55



Здравей Mystical,

Между другото говориш за някакъв твой сайт. Ако не те затруднява, би ли написал името му. Заинтересува ме това, което цитираш от сайта.

Благодаря ти предварително!

Никога не казвай никога!



Тема Re: НЯМнови [re: ngs]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 21:06



ндс,
""Нямият Логос говори със звуците от творенията които виждат сетивата ни"""

Звуците = нями= безгласни ???????

Не знаех, че има и нями звуци? Човек все има от нещо да се научи, докато е жив..................
"Той изпадна в тишина, крещейки.....зън, зън, зън"..


Нищо лично, просто да се пошегуваме малко в тази иначе толкова сериозна и задълбочена тема за Рейки..................





Тема Калина :)нови [re: Kaлинa]  
Автор ngs ()
Публикувано12.04.07 23:22



Калина ,шегуват се незнаещите,сънувайки знанията си през огледалото на егото.
Не ме разбра,защото имаш силна основна пречупваща мисъл ;)
Но пък нали за това е диалога..... Едни да говорят на други ,за да се опитат да се разберат,само че това е много трудно.... защото докато говориш мисълта на другият вече анализира и се наслагва по твоята.
Диалога е една игра ,игра не на думи а нещо.... "Шеговито"
И тъй като възнамерен умният обича да вярва ,че владее положението,то той подхвърля шеги.... и нещо зад тях ;)



Тема Re: НЯМнови [re: ngs]  
Автор Lan77 (ентусиаст)
Публикувано12.04.07 23:30



Ама съм станала зла, зла, ngs, и вече класифицирано в неподходящата аудитория!Връщам си се в "магия", че тук само преча.



Тема Re: НЯМнови [re: Lan77]  
Автор paparosko (непознат )
Публикувано12.04.07 23:51



Здравейте,

Май станахте плеяда от мистични светулки в тъмнината.
Хмм! Много интересно! Ще открехните ли завесата?

Да бъде светлина!

Никога не казвай никога!



Тема Re: Рейки -нови [re: Kaлинa]  
Автор .:Mystical:. (delightful)
Публикувано13.04.07 03:26



@калина
в коя група, аз нямам група. просто познавам много хора, които споделят моите интереси:) не те тествам, споделям си мнението за рейки.
това, което имах предвид под подържане на мисъл формите е, че рейки има един аспект от енергията в себе си, които може да нажежи и усили много съществуващите нагласи в полетата на съзнание и ако не се обърне съзнателно внимание на тези области да привлече събития, които да отговарят на тези дисбаланси, както споменах вече - хармония чрез конфликт.
Друго имах предвид под планетарни нива и тяхната вибрация. Земята като енергия и вибрация (и под Земя имам предвид светлинните решетки на съзнание) е започнала период на издигане преди повече от 20 години. Рейки като енергия заковава личните полета на съзнание на едно ниво, което преди 100 години например е било по-високо от средното, но заради променитеи повечето светлина (не във физически смисъл, изглежда някои думи имат нужда от повече пояснения) вече е по-ниско. Направи си сама изводите :)

.·:*¨*:·.Never mind, Light happens.·:*¨*:·.


Тема Re: Рейки -нови [re: Paлицa]  
Автор .:Mystical:. (delightful)
Публикувано13.04.07 03:40



@ралица
за един безплоден ум всички е безплодно. един развит ум може да извлече полза от всичко, което му попада.
колкото до това дали сме духовна нация, аз мисля, че не сме. тук превес взима окултизма и езотериката, търсенето на спасение и то чрез нещо външно от теб. рейки наслагванията също са нещо външно. не чак толкова, че да навреди в много голяма степен, но определено има скрити елементи, които отслабват, замъгляват и отклоняват. дискусията е точно за това. участвал съм в подобни размени на мнения в други форуми (извън българия), където доста хора са изказвали мнение, без никой да се чувства нападнат или да му е натрапена чужда гледна точка. тук имаше такъв тон в началото, има и в твоето изказване. не може да се спре да се обсъжда нещо, около рейки винаги е имало недостиг на истинска информация. книгите, които са писани изхождат само от добри пожелания и априори приети идеи. тези идеи дори не са много, повечето писания гравитират около две три неща и ги повтарят непрекъснато, като огромно внимание се отделя на разпространението на системата, което на външен човек в повечето случаи изглежда самоцелно.

така и така заговорихме за скритите неща в рейки, искам да те попитам за един никога неспоменаван факт при рейки настройката, а именно създаването на мисъл-форма в полетата на настройвания, че всичко при него е наред. как ще коментираш това? редно ли е рейки мастерът да поставя блокаж и мисъл в сърдечната чакра на настройвания като целта на тази мисъл форма е да внушава определени неща? всяка мисъл форма е замърсяване в полетата на съзнание, независимо дали е положителна или отрицателна, защото кара енергията да се сгъстява по определен начин и формира определено поведение в този, в който се намира. далечните прилики, които може би могат да се открият с хипнозата и влагането на идеи по скрит начин, са съвсем валидни.

.·:*¨*:·.Never mind, Light happens.·:*¨*:·.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.