Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 06.07.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Димитър Захариев-Егологиянови  
Автор avi25 (edna ot vas)
Публикувано04.02.05 20:52



Здравейте!

Посещавам кабинета Егология от близо две години.Разбрах за него и Д.Захариев от моя роднина.В началото бях доста скиптично настроена(поради това,че въобще незнаех за какво става въпрос),но никога не съм си позволила "лукса" да критикувам когото и да било.Просто седнах ,може би и от любопитство,незнам,и започнах да чета(материали за четене има достатъчно).Няколко пъти четох,докато реших да посетя кабинета.Просто не мога да го обясня с думи..........Аз съм доволна,вярвам на г-н Захариев и никой не може да ме убеди в обратното.Едва ли някой би ходил там години наред без да има някакво облекчение.А вие как мислите?И всеки с най-елементарна култура човек,прочел материалите ще разбере,че това не е просто някаква си шарлатания..........а за тези които отричат и хулят без никаква компетентност спрямо Егологията,какво мога да кажа.....просто СЕС..........ГОРКИТЕ.........................................

[image][/image]


Тема Re: Димитър Захариев-Егологиянови [re: avi25]  
Авторshine (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 23:12



Аз също посещавам кабинета от около 5 месеца и имам много подобрения-чувствам се по-спокоен и уверен,стана ми по-леко и физически се усещам по-здрав.
Отначало,още като гледах предаването му за пръв път,усетих,че е нещо различно от обикновените врачки и гадатели.Въпрос на интуиция ,предполагам



Тема Re: Димитър Захариев-Егологиянови [re: shine]  
Автор arancabal (ni6tojni)
Публикувано05.02.05 09:43



mi to psiholozite imat sa6tiat efekt!

Yeah! My wife is



Тема Re: Димитър Захариев-Егологиянови [re: arancabal]  
Авторshine (Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 10:57



Могат ли психолозите да върнат разбирателството в семейството ти,да ти подобрят зрението,да те накарат да порастнеш на височина и още много други неща...Това не е просто самовнушение,толкова ли е трудно да се разбере.Ако всичко ставаше със самовнушение,защо са ни лекари-ние си викаме"ей,ама аз съм здрав бе!"-и готово.Обаче фактите говорят друго.



Тема Re: Димитър Захариев-Егологиянови [re: arancabal]  
Автор avi25 (edna ot vas)
Публикувано05.02.05 11:36



А защо изобщо си правиш трудът да пишеш тук?Всеки си има право на избор,аз ще ходя при Захариев,ти ходи на психолог!!!

[image][/image]


Тема Re: Димитър Захариев-Егологиянови [re: shine]  
Автор arancabal (ni6tojni)
Публикувано05.02.05 13:06



ami az taka pravia ! ne hodia na lekar i si samovnu6avam ! nai interesnoto e, 4e ima efekt ! zatova i nerazbiram , za6to triabva da si pla6tam zdravnite osigurovki !e za jena mi , aku6ero ginekolog e jizneno vajen! tam s vnu6enia trudno stava !a ,za da se podobri klimata v semeistvoto ne ti e nujen nikoi ! tova nie mojem sami da si go postignem !horata, nai 4esto gubiat zrenieto si , za6toto ne iskat da vidiat istinata! ako zapo4ne6 da gleda6 realno na ne6tata , 6te vidi6 kak izvedna6 6te po4ne6 da se podobriava6 !

Yeah! My wife is



Тема Re: Димитър Захариев-Егологиянови [re: avi25]  
Автор arancabal (ni6tojni)
Публикувано05.02.05 13:08



mnogo ti zdrave! samo , 4e kato doide moment v, koito toia pi4 ne moje da ti pomogne, da te pitam togava !

Yeah! My wife is



Тема Re: Димитър Захариев-Егологиянови [re: arancabal]  
Автор avi25 (edna ot vas)
Публикувано05.02.05 13:13



не виждам връзката между здравни осигуроки и Захариев,кой е казал,че той е лекар?А и невиждам защо си правиш трудът да ми отговаряш?радвам се ,че има толкова безпроблемни хора като теб

[image][/image]


Тема Re: Димитър Захариев-Егологиянови [re: avi25]  
Авторrpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано06.02.05 20:17



От 2 години го посещаваш?! И още колко години мислиш да го посещаваш? Знаеш ли колко балъци като теб познавам...



Тема Re: Димитър Захариев-Егологиянови [re: rpaждaнин]  
Автор avi25 (edna ot vas)
Публикувано06.02.05 21:49



balaka si ti.............

[image][/image]



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.