ПОЩАЗатвори
Име:
Парола:
Регистрирай Free

Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 31.10.14 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re:fifiнови [re: fifi]  
Автор мaмчe (непознат)
Публикувано16.12.06 21:13

По биоритмологията на Малахов, черният дроб започва активна дейнос с настъпването на китайската нова година.Той издава книга годишен календар,където пише за всеки ден какви процедури трябва да се извъвшват.Аз съм се лекувала по тези указания и има голям ефект.Още не съм си купила календара му за новата година.Когато дойде време за почистване на черния дроб ще ти пиша.Ще постна в този клуб.Ще напиша процедурите за поготовка на организма и кога точно е хубаво да се направи почистването.По принцип почистването става със зехтин и лимон.
За сега настройвай се позитивно и празнично.Весело посрещане на празниците.

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.

Тема Re:fifiнови [re: мaмчe]  
Авторfifi (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 23:32

Za racete kakvo 6te me posavetvate,boljt me i lekarite ni6to ne namirat.Te i kolenata me boljt.Kakvi kompresi da pravj

Автор мaмчe (непознат)
Публикувано17.12.06 22:01

Ще се постарая да ви обясня принципа на уринотерапията.А той е много прост. Подобното се разтваря с подобно. Например, не можеш да си изчистиш лака за нокти с бензин, трябва ти ацетон,блажните бои се чистят с бензин, А ТВОИТЕ ПРОДУКТИ СЕ ЧИСТЯТ С ТВОЙ ПРОДУКТ.Или урината е твой продукт и разтваря твоите отлагания по стави,шипове,въобще това,което вкарваме в повече в организма си и той не е в състояние да изхвърли. За да ги изхвърли му трябва помощ.Мажейки се с урина, тя разрежда кръвта и кръвообращението се ускоррява, а по този начин изхвъля токсините натрупани в организма.Разбира се най-хубава е изпарената урина за мазане.Кожата става невероятно мека. Но отново ви предупреждавам ,за да има ефект спазвайте биоритмологията.Седмиците след новолуние и пълнолнолуние мажете, а седмиците преди пълнолуние и новолуние правете компреси,даже моце да приложите и глинолечение.Купувате хума,разтваряте я, може с вода, но по добре с урина. Да не е много рядка.Малко по гъста от тесто за кекс. Не трябва да е течна,защото ще се оплескате. Слагате я на марля, или парче плат.Разстилате я на плата с дебелина около 4 5 мм и я лепите на болното място.Да е хладка. Отгоре слагате наилон и завивате с вълнен парцал.Сваляте след час час и половина. Втори път този компрес не се употребява. Изхвърляте го, защото в него са веществата които е изтеглил.Следващият компрес правите с нова хума.Сед няколко компреса ще почувствате облекчение.Броят на компресите зависи от затлачването на всеки организъм.Първо трябва да започнете с мазане, за да разтворите наслагванията, а след това компресите, за да изтеглите разтворените отлагания, следейки биоритмологията.

Тема Re:fifiнови [re: мaмчe]  
Авторfifi (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 04:59

Mnogo ti blagodarj.Ne razbrax koga da se mazem.Bi li pomestila datite koga da se mazem i koga da se pravjt kompresi.Ot kade moze da se zakypi toj kalendar.Az xi4 ne moga da se opravj s palnolunie i novolunie

Авторfactfinder (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 12:13

Ето от

може да се видят фазите на луната. За всеки текущ месец излизат.

Тема Re:fifiнови [re: factfinder]  
Авторfactfinder (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 12:20

Автор мaмчe (непознат)
Публикувано19.12.06 18:28

Защо не се регистрираш.Ще можем да си кореспондираме без да обременяваме другите. Погледни поста от 17.12.06 там много подробно ояснявам всичко.

Редактирано от мaмчe на 19.12.06 18:37.

Тема help neededнови [re: мaмчe]  
Авторплaмъk (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 15:22

здравей.Изглежда знаеш доста по темата за уринотерапията.Аз възнамерявам съвсем скоро да почна да се занимавам, но първо искам да прочета необходимите книги,за да знам,че правя нещата както трябва.Снощи обаче се разболях, и ми казаха,че имам гнойна ангина. Знаеш ли как мога да я излекувам? Не ми се пият антибиотици,за 17години достатъчно съм се натровила с тях, а се чувствам много отпаднала.Дано да го прочете някой и да може да помогне.

Тема Re: help neededнови [re: плaмъk]  
Автор *jull* (новак)
Публикувано08.01.07 16:21

Народната медицина препоръчва гаргара с:
1) хлебна сода, разтворена във вода;
2) лимонов сок (също разтворен във вода);
3) настъргано на ситно ренде чаша сурово червено цвекло. Прибавя се 1 суп. л. ябълков оцет и се оставя да отлежи 4 часа. След това сокът се отцежда и с него се прави гаргара всяка сутрин. Вечер се държи в хладилника, а сутрин, преди гаргарата, леко се затопля;
4) суха инхалация - вдишват се изпаренията на настъргано парче лук (ряпа, хрян) или смачкани на кашица 5-8 скилидки чесън. Кашицата се нанася върху парче марля и се поставя на дъното на дълбок празен и сух порцеланов съд. Вдишва се над отвора му само с уста и се издишва през носа. Всеки цикъл се прави с нова кашица и марля, няколко пъти дневно.

Тема Re: help neededнови [re: *jull*]  
Автор *jull* (новак)
Публикувано08.01.07 17:16

Добавям още 2 рецепти:
1) клеева тинктура (от аптеката): при болно гърло се прави гаргара, а при хрема може да се използва и като капки за нос;
2) спрей за гърло на БИОДЕНТ (смрадлика и прополис). Действа ефикасно при възпалено гърло и кашлица.
Желая бързо оздравяване!

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2014 Dir.bg Всички права запазени.