Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:38 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: миоманови [re: meme]  
Автор Koнcyлт (различен)
Публикувано28.07.06 09:56



Аз също съм с миома. Откриха ми я, когато отидох за потвърждаване на бременност. По размера й гинеколога каза, че определено я имам много отдавна. Това означава, че може би съм я имала от към 20-тата година. Тогава изчетох доста. Алопатичната медицина изобщо не е наясно за причините за появата. Нямат и категоричен метод за лечение. Оперативното отстраняване го приемат като временно решение, тъй като обикновено пак се появявала.
Моята хомеопатка счита, че това са някакви ненужни за организма вещества, с които сам не може да се пребори, а и не може да изхвърли извън организма. При раждането лекарката, която ми прави секциото беше също категорично против махането на миомата, още повече по време на раждането. Това беше преди две години. В момента текущо си ходя на прегледи да следим състоянието на миомата. Прилагам цялостно оздравяване на организма чрез енергийно лечение и други методи на езотерично лечение и природосъобразен начин на живот.



Тема Re: миоманови [re: Koнcyлт]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано28.07.06 15:31



Съветите са ти хубави и за здрави хора

. Само внимавай на кого се доверяваш за енергийното изчистване...



Тема Re: миоманови [re: мeмe]  
Автор silvetoOO7 (непознат )
Публикувано06.09.06 14:50



аз съм жив пример за стопена миома със споменатата рецепта с алое вера. трябваха ми точно 2 месеца за да изчезне :-), пиши ми, ако все още се интересуваш.



Тема Re: миоманови [re: silvetoOO7]  
Авторneli (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 10:19



Силве, аз също съм с миома и ми предлагат операция. Би ли ми описала по-подробно курса на лечението ти. Благодаря.
Можеш да ми пишеш на адрес nmstoyanova@abv.bg



Тема Re: миоманови [re: Lan77]  
Автор@@@@ (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 02:58



Кафе от печена леща, сутрин ,обед и вечер по 1 чаена лъжичка.Приготвя се като обикновено кафе.Можеш и да не го вариш и 1 ч.л. да я приемеш със студена вода. Не се подслажда. Регулира цикъла и с това допринася за постепенно стопяване на миомата. Рецептата е много известна, препоръчват я почти всички билкови книги, препоръчва я и фитотерапевт Димитър Памуков.Успоредно ,но с почивки си вари чай от турта - 1 суп.лъж. на 0.5л. вода. Пие се 3 пъти дневно. Много е важно да се регулира цикъла! При менопаузата миомите се стопяват напълно.Операция се препоръчва само ако ти прави проблеми и имаш болки, но не ти гарантират, че пак няма да се появи.



Тема Re: миоманови [re: @@@@]  
Авторniana (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 01:51



@@@, а ти пробвала ли си тази рецепта?



Тема Re: миоманови [re: niana]  
Автор@@@ (Нерегистриран)
Публикувано19.08.07 00:58



[redДа! Резултатът е поразяващ. ]Тази рецепта я има в почти всички билкови книги. Виж още по темата в алтернативна медицина. Не е задължително да се пие по цели месеци. Пий, когато ти е кеф и имаш настроение, но задължително една седмица преди цикъла. По време на цикъл се препоръчва по 1 супена лъжица, а през останалото време - по 1 чаена лъжичка - три пъти дневно след ядене. Аз лично предпочитам сутрин и вечер, тъй като на работното ми място не е удобно някак си. Що се отнася до билката Турта, тя може да се пие в комбинация с други билки, например коктейла Дисовариопам на Димитър Памуков и този на д-р Желязков. Обаче се пие много продължително време с почивки и трябва да ти кажа, че дотяга.[Ванга препоръчва лечение за 15 дни с конопено семе./red]Но откъде се купува, не се знае, защото е опиум, а и какви са му страничните действия, също не е много ясно. Но пък за 15 дни - бих се изкушила!!!



Тема Re: миоманови [re: @@@]  
Автор double_d (ентусиаст)
Публикувано19.08.07 14:09



Някой ще ми каже ли това нещо опасно ли е?Питам защото май на майка ми са й открили и искам да знам дали има повод да се треовожа или не е нищо серизоно





Тема Re: миоманови [re: double_d]  
Автор@@@ (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 23:24



По принцип миомите са доброкачествени образувания !
На каква възраст е майка ти? Наистина ли са й открили миома , доказано ли е с добър ехограф, или са само предположения.



Тема Re: миоманови [re: @@@]  
Автор double_d (ентусиаст)
Публикувано21.08.07 13:50



Майка ми е на 46 и е доказано че има.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.