Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема миома  
Авторmeme (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 17:42



Знае ли някой някакво лечение извън конвенционалното?

И това което повече ме интересува - на какво е симптом появата й. Чувала съм, че "матка, която не ражда деца, "ражда" миоми", но аз имам деца, и то родени съвсем нормално...



Тема Re: миоманови [re: meme]  
Авторkeн (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 18:19



Вярвам,че това ще отговори на въпроса ти.
Ето линк за сайта на Егологията:
http://esotherica.freecom-int.com

Предаването на Димитър Захариев за Егологията е по MSAT в петък от 21.00 до 22.00,а повторението е в сряда от 13.30 до 14.30.



Тема Re: миоманови [re: keн]  
Авторppp (Нерегистриран)
Публикувано04.05.06 16:21



хайде стига спами и ти! прави си рекламите другаде!!!!



Тема Re: миоманови [re: ppp]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано04.05.06 17:23



Не спамя-информирам.Ако не ти харесва,знаеш къде е вратата---->
Мисля,че правя нещо полезно за хората,търсещи помощ.Това,че на теб нещо не ти харесва,по никакъв начин няма да ме спре.
Пийни малко студена вода и се охлади.



Тема Re: миоманови [re: meme]  
Автор jivinka (непознат)
Публикувано04.05.06 21:37



Здравей, меме,
изисква се смелост да потърсиш смисъл и спасение по-далеч от конвенционалното, за което те приветствам и ти свалям шапка.
Потърси си на пл. Славейков (в София) книгата "Болестта като път" на Торвалд Детлефсон и д-р Рюдигер Далке. Тове е ЕЗОТЕРИЧНА литература и вярвам, че ще намериш отговорите там.
Успех



Тема Re: миоманови [re: jivinka]  
Автор Lan77 (минаващ)
Публикувано15.05.06 18:08



Мила,
това с миомите и ражданията са дрън дрън ярина. Трите жени, които познавам с миоми са били около тридесет и някоя и са все с по две деца. Абсолютно ти препоръчвам конвенционалното лечение при това заболяване - има голяма успеваемост, особено ако миомата не е в напреднал стадий и не се налага операция. Вместо да забавяш лечението, четейки езотерична литература, бягай при докторите! И успех , мила, дано скоро се пребориш със заболяването!



Тема Re: миоманови [re: Lan77]  
Авторmeme (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 12:53



Ами аз се лекувам конвенционално, още не е ясно дали ще се наложи операция. Правят ми изследвания, чакам резултати в момента.

Въпроса го зададох, защото съм чувала, че е добре, заедно с конвенционалното лечение да върви паралелно и някакво по-дълбоко осмисляне на причините за заболяването- т.е. - да се лекувам и на духовно ниво.

Книгата "Болестта като път" съм я чела, но основните насоки, дадени там са доста схематични /поне за моя случай/, та ми се искаше да "чуя" и други мнения. Явно, обаче, че не съм задала въпроса където трябва.



Тема Re: миоманови [re: meme]  
Автор Lan77 (минаващ)
Публикувано17.05.06 13:34



Според мен, докторите са улучили направо в десятката с названието на тази болест - "миомен възел". Точно така и го "виждам" в енергиен план, като възел от собствени енергии и своеобразно запушване на чакрата на корема ( за разлика от много от останалите болести, които ги виждам, като сенки , дупки и неравности). Не мога да кажа от какво точно се предизвиква, някак смътно го свързвам с неудоволетворени желания на половата система, било то сексуална неудоволетвореност, неудоволетворено (често несъзнателно желание) за още едно дете, или пък омраза към цикъла или не приемане на женствеността като цяло. Аз самата не съм усляла досега да помогна на жени, болни от миома и за това те посъветвах да ходиш при лекарите.
Пак ти пожелавам скорошно оздравяване, мила!



Тема Re: миоманови [re: Lan77]  
Авторmeme (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 14:31



Благодаря за пожеланията! Както и за разясненията.

Основния ми проблем е, че не чувствам никаква неудовлетвореност от този вид, пък дали приемам или не женствеността не знам, не съм си поставяла този въпрос, приемам я като даденост. Може би ми се иска още едно дете, но просто това не е възможно, поне на този етап, а на някой следващ вече ще е късно.

Лекарите ми казаха, че е възможно оперативно отстраняване на миомата, но също така че матка, която е образувала миоми, обикновено продължава да го прави. С две думи - независимо колко е сполучлива операцията, тя не гарантира нищо за в бъдеще...

Има обстоятелства в живота ми, които сега няма как да променя,но не знам как да ги приема. Макар че това, което ме мъчи в момента не е свързано със сексуалност и женственост. Знам, че трябва да се настроя "положително", но нямам представа как да го направя...



Тема Re: миоманови [re: meme]  
Автор Lan77 (минаващ)
Публикувано17.05.06 15:38



meme,
и все пак си мисля,това че аз не съм упявала да помогна, не означава че някой друг няма да може да ти помогне, за това темата ти е точно за тук. Това, което са ти казали докторите не винаги е вярно, познавам жена, която след лечение на миома си има детенце и вече си няма миоми (поне за сега, дано да продължи така за в бъдеще). Така че лекувай се и не се притеснявай за това какво евентуално може да стане. Притеснието само ти вреди.

Редактирано от Lan77 на 17.05.06 15:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.