Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Лечение на късогледствонови  
Автор jivinka (непознат)
Публикувано22.04.06 13:17



Някой знае ли за нетрадиционен и успешен начин за лечение на късогледство?
Защото очилата очевидно са само патерици.



Тема Re: Лечение на късогледствонови [re: jivinka]  
Автор smokche (хвъркато)
Публикувано22.04.06 14:10



здравей,

кой е традиционният начин на лечение?
Знам, че можеш да си направиш операция много успешно за няколко часа и на другия ден вече да виждаш без никакви проблеми без очила. Използва се лазер. Даваха по телевизията на живо как става, а имам и един познат, който е около 80 годишен, но след такава операция вижда по-добре и от мен.
За друго не зная..

поздрави



Тема Re: Лечение на късогледствонови [re: smokche]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано23.04.06 12:57



Има много случаи на премахване на проблема късогледство чрез Егология.
Ето сайта за Егологията:
www.esotherica.freecom-int.com
След като се отвори страницата ще Ви изпише,че сайта е преместен.Просто кликнете горе(пише 'Click Here') и изчакайте малко.
Предаването за егологията се излъчва по MSAT в петък от 21.00 до 22.00,а повторението е в сряда от 13.30 до 14.30



Тема Re: Лечение на късогледство [re: jivinka]  
Автор Джoй_ (непознат)
Публикувано28.04.06 20:58



Системата на Норбеков е успешна...но успеха зависи главно от теб и положителната ти настройка и вяра!
Бях на курс съвсем скоро и имаше хора, които успяха да смъкнат по 2 диоптъра за 10 дни, но аз успях само половин...зависи от личния ти ентусиазъм и желание...



Тема Re: Лечение на късогледствонови [re: Джoй_]  
Авторcveti (Нерегистриран)
Публикувано29.04.06 18:08



Moje li da opi6e6 po to4no za tozi kurs?



Тема Re: Лечение на късогледствонови [re: cveti]  
АвторБeл (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 09:45



Билката "очанка" - неслучайно се нарича така. Купува се от аптеката или от билкови магазини. Има упътване за използването й, но съм чела, че може да се поръсва върху хляб.



Тема Re: Лечение на късогледствонови [re: jivinka]  
Автор cli (непознат )
Публикувано17.06.06 14:42



повече за късогледството ти да напишеш нещо.тия операции ... опасна работа...избягвай тези неща.обясни малко за очите ти и ще дам някой съвет :) приятен ден



Тема Re: Лечение на късогледствонови [re: cveti]  
Автор Джoй_ (непознат)
Публикувано17.06.06 20:48



Първо да се извиня, че с такова закъснение отговарям на въпроса.
Курса на Норбеков за мен си струваше в доста отношения. Основните идеи са - обобщено: 1. Доброто настроение носи здраве 2. Вниманието към себе си и всяка част от тялото е здраве. 3. Физическите упражнения са здраве.
Това си е моя интерпретация на нещата, но така ги възприех лично от курса.

Правят се упражнения за ставите - които трябва да отбележа са много резултатни за проблеми с гръбнак, кръст, крака, ръце...Освен това са супер за тонизиране и добро настроение.

За очите се правят също упражнения - могат да се намерят в книгата на Норбеков " Опитът на един глупак..."

Правят се медитации, целта на които е да се научи човек с радост и обич да обръща внимание на всяка част от тялото си.

Всички упражнения задължително се правят с усмивка и настроение, за да имат ефект!!!

Има резултати:)



Тема Re:Марчела от Пловдивнови [re: jivinka]  
Авторfire (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 18:09



Някой знае ли телефон/адрес на биоенерготерапевтката Марчела от Пловдив? Ако някой ги знае моля да ги изпрати на help81@abv.bg



Тема Re: Лечение на късогледствонови [re: jivinka]  
Автор BrandofAmber (PrinceofAmber)
Публикувано19.07.06 19:24



Спорад разни хорица с които съм напълно и тотално съгласен физическото тяло е просто проявление на съзнанието/Душата на даденото място съответно всеки физически проблем се получава от съзнанието функциониращо по определен начин.

Ако погледнем в дебелите книги(не че конкретно тази е дебела, но така е лафа) като мисловна "нагласа" за късогледство пише:

Страх от бъдещето. Недоверие в това, което предстои.

Съответно когато си изчистиш това ще се махне и късогледството. За това как да го изчистиш, де да знам, начини много. От ЕФТ-то, през всичко което работи с първа чакра(там е сигурноста/оцеляването по принцип въпреки че в случая може да се окаже като проблем и в други), до повтаряне на утвърждения. Просто си намери метод които да ти пасва конкретко за тези неща методи много.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.