Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:36 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема представих си, че убивам ПОМОЩ!  
Автор redflower (непознат)
Публикувано07.02.06 15:32



Здравейте!
Очевидно имам нужда от помощ.

Ето какво преживях:
мъж на 23г., нормален живот - родители, работа, последна година студент, не ползвам никакви психотропни вещества и наркотици, харесван съм от другия пол, но търся подходящ човек за дълготрайна връзка.
Преди два дена имах тежък разговор с едно момиче, на което трябваше да обясня, че не сме подходящи партньори поради ред причини.
На следващия ден не бях ял, прекалих с цигарите и кафетата.
След обяд си лежах и слушах музика (Clawfinger, Korn, Papa Roach, Linkin Park, Foreigner и др.)
Тогава неочаквано ме нападна неприятна натраплива мисъл. Все по-осезателно ставаше усещането ми, че трябва да скоча и да счупя нещо, да убия някой или себе си. Съвсем ясно се очертаваше представа за подобна сцена. Не можех да я отстраня от съзнанието си. Някаква сила ме блъскаше отвътре да размърдам това време, което тече много бавно и ме подтиква към разрушение и унищожение. Бях в съзнание и знаех, че това е безумие, но обсебването беше много силно. Едвам се вдигнах и извиках член от семейството да ми помогне. Желанието ми да блъскам, да удрям, да се ударя не мина бързо. Хвана ме панически страх, че мога да навредя някому или на себе си.
Повръщаше ми се, краката ми трепереха, не ми стигаше въздух (отворих прозореца), светлината ме дразнеше.
Съзнателно започнах да дишам бавно и дълбоко. Пристъпът леко намаля. Опитвах се да повърна, но не успях.

Вчера и днес съм на работа. И май съм по-добре.
Но не мога да отмина това състояние просто така. Не ми се мисли, че това може да се повтори и с каква сила. Това симптом на болест ли е? Каква? Или е само резултат от изпитите кафета и препушването?
Ако е заболяване - дали е нужна спешна консултация?

Не мога да се справя сам. Имам нужда от консуртация със специалист. Но от къде да тръгна, към кого да се обърна?



Тема Re: представих си, че убивам ПОМОЩ!нови [re: redflower]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано07.02.06 15:50



Де да знам, сигурно психолог.
От своя страна имайки предвит че клуба е за по други средства, ако искаш тествай това(т'ва не значи да не се консултираш със специалист, просто си пускам това, което аз си знам по темата пък какво ще правиш си е твое решение в крайна сметка):



Вечен е само мигът.


Тема Re: представих си, че убивам ПОМОЩ!нови [re: redflower]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано07.02.06 17:55



Clawfinger, Korn, Papa Roach, Linkin Park, Foreigner и др.
ЕДНОВРЕМЕННО?!?
майтапя се

Споко, пич! Като късаш с некой има такива моменти. Ако късат с теб са може би малко по-силни така че не бой се! Слушкай музика, гледкай филмчета... ако не става - пречукай некой! Много хора мислят че агресията е нещо лошо, но за мен си е "ОК" даже може да е полезна!

Не се гаси туй що се пуши!


Тема Re: представих си, че убивам ПОМОЩ!нови [re: BrandofAmber]  
Автор redflower (непознат)
Публикувано07.02.06 18:25



Благодаря ти за отговора

Разгледах сайта. Има много термини, които не познавам, така че и от текста не разбрах много.
Не е за лаик като мене да тръгне сам към подобна материя.



Тема Re: представих си, че убивам ПОМОЩ!нови [re: redflower]  
Автор ainshtain (новак)
Публикувано07.02.06 19:57



убийството на любов подлежи на кармично наказание.
иди на църква . помолисе за прошка. осъзнай какво си направил. моли се за освобождение на кармата.



Тема Re: представих си, че убивам ПОМОЩ!нови [re: ainshtain]  
Авторredflower (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 20:12



О, ако това наистина беше любов, аз не бих я отминал. Ще спестя подробностите. Но, наистина не съм я убил, защото не я е имало.



Тема Re: представих си, че убивам ПОМОЩ!нови [re: redflower]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано07.02.06 20:31



Просто трябва да си правиш "защита".Има формули и молитви.



Тема Re: представих си, че убивам ПОМОЩ!нови [re: samoznaika]  
Авторredflower (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 20:49



Много благодаря, че се спираш на тази тема!
Но, аз наистина не разбирам за какво говориш - защита от какво? Формули?



Тема Re: представих си, че убивам ПОМОЩ!нови [re: redflower]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано07.02.06 21:22



Най-общо казано от лоши енергии.Много е дълго за обяснение,още пове4е до колкото разбирам до сега не си се интересувал от подобен род тематика.Ако Вярваш поне малко в Бог-иди на пазара на"Славейков" и си купи молитвеник на Бялото братство.4ети 91 и 23 псалм всеки ден.Вси4ко лошо срещу теб ще се обърне на добро.



Тема Re: представих си, че убивам ПОМОЩ!нови [re: samoznaika]  
Автор redflower (непознат)
Публикувано07.02.06 22:04



Това ли е заглавието:
"Молитвеник на бялото братство"?

А какво е това братство? Ако предпочиташ, напиши ми на лични.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.