Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:39 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема pomognete mi ako mojete:(нови  
Автор pupi21 (непознат )
Публикувано30.09.05 19:55



Zdraveite vsi4ki!Ot godina i polovina imam edin problem,vie mi se svqt,iztrypvat mi racete i krakata,6umqt mi u6ite.Ne moga da jiveq normalen jivot.Ako nqkoi moje neka mi pomogne:(



Тема Re: pomognete mi ako mojete:(нови [re: pupi21]  
Авторhoneyyy (Нерегистриран)
Публикувано01.10.05 13:22



predpolagam,4e e ot lo6o orosqvane.na moq friendka taka i iztrapvaha krakata i i bqha studeni i pie6e nqkakvi hap4eta.ne si li se konsultiral(a) s lekar?sa6to taka vieneto na svqt moje i da e ot kravnoto.no vmesto da gadaem,po-hubavo idi na lekar i vij kakvo 6te ti kaje.



Тема Re: pomognete mi ako mojete:(нови [re: honeyyy]  
Автор pupi21 (непознат )
Публикувано01.10.05 16:15



mersi!hodih na lekari,bqh i v bolnica,ot lo6o orusqvane e,no efekt po4ti nqma.Opravi li se priqtelakta ti?kakvo e pila?blagodarq predvaritelno



Тема Re: pomognete mi ako mojete:(нови [re: pupi21]  
Авторhoneyyy (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 14:23



6te q pitam tezi dni i 6te ti pi6a.take care!;)



Тема Re: pomognete mi ako mojete:(нови [re: pupi21]  
Автор krisy75 (минаващ)
Публикувано03.10.05 14:45



С риск да се повторя - опитай при някой билкар, още по-добре, ако може да прави очна или друга диагностика. Опитай с хомеопатия или иди на радиестезист да ти направи поне точна диагностика и тогава реши как ще се справиш с проблема.



Тема Re: pomognete mi ako mojete:(нови [re: pupi21]  
Авторhoneyyy (Нерегистриран)
Публикувано23.10.05 23:06



na4i trqbva da si kupi6 drozonal,koito e za orosqvane.trqbva da si proveri6 kravnoto i dali ima6 6ipove.



Тема Re: pomognete mi ako mojete:(нови [re: pupi21]  
Автор Strange_Woman (непознат)
Публикувано28.10.05 11:38



здравеи....мисля 4е проблема ти е заради о6ипяване на врата - то4но под 4ерепа, от двете страни, е уязвимо и опасно място, но за жалост 80 процента от хората си имат там 6ипове...полу4ават се когато се изпотява6 и стои6 на те4ение...по принцип нали вижда6 4е хората никога не опле6ивяваме на врата - е....косата оставена прили4но дълга е вид изолатор и предпазва, стига да не я оставяме дълго време мокра и пусната....тези 6ипове притискат нерви, които касаят то4но кръвообра6тението и вестибуларния апарат...трудно се разбиват, но има на4ин....мястото се маже с разтвор от ракия и дафинови листа/ оставят се 100бр дафинови листа да престоят в 200гр ракия,по възмойност по-силна, за 48 4аса/ по между другото ,докато приготви6 разтвора, ти препоръ4вам много 4ести масажи то4но на тила...сигурна съм 4е ефекта 6те бъде голям желая ти здраве!



Тема Re: pomognete mi ako mojete:(нови [re: Strange_Woman]  
Авторpupi21 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.05 21:35



mersi mn za saveta..nepremeno 6te opitam:))zdrave ti jelaq



Тема Мога и искам да ти помогна!нови [re: pupi21]  
Автор Aтaнac_Ko (обикновен човек)
Публикувано04.11.05 21:36



--- Здравей! Силно ти препоръчвам един човек, на когото мога да се доверя напълно. Казва се Христо Нанев и е от Пловдив. Съвсем наскоро направи точна диагноза на моя позната, която от години страдаше от проблеми, горе-долу като твоите. Гарантира й, че за около 10-тина сеанса може да я оправи завинаги. Този човек е екстрасенс и не обича да говори за себе си. Аз, обаче обичам да говоря за него, понеже зная цената на надеждата и радостта след излекуването.

Наско



Тема Re: pomognete mi ako mojete:(нови [re: Strange_Woman]  
Автор vret7 (Mrawkata)
Публикувано05.11.05 03:33



Здравеи извинявам се 4е се намесвам,но е вьв врьзка с темата,при мен истрьпването е само на лявата рька,най ве4е на кутрето,благодаря предварително.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.