Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Лазаревнови  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано18.09.05 21:02



Ако някой е бил на срещата с Лазарев го моля да сподели впечатления.Живея далеч от София и не можах да отида,за което много съжалявам.А го чаках 8години да дойде в България...



Тема Re: Лазаревнови [re: питaщa]  
АвторOтroвapящ (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 10:49



Може пак да дойде ! Някога.



Тема Re: Лазаревнови [re: питaщa]  
Автор h. ()
Публикувано19.09.05 21:44



Мисля, че си заслужаваше. Определено отидох с по- малки очаквания, а човека се оказа много по- навътре в нещата.
Не мога точно да обясня какво съм видял и усетил, за да ме разбереш, зависи от това, с какво се занимаваш? Но ак дойде пак, посети лекцията му, няма да загубиш.



Тема Re: Лазаревнови [re: h.]  
АвторHe вяpвaщ (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 08:37



G-G, казвах ли ти да отидеш ?



Тема Re: Лазаревнови [re: h.]  
Автор krisy75 (минаващ)
Публикувано21.09.05 15:18



Разкажи по подробно



Тема Re: Лазаревнови [re: питaщa]  
Авторboba (Нерегистриран)
Публикувано22.09.05 09:39



Здравеите Аз ходих на срещата с Лазарев. Наистина немога да обясна с думи какво точно почуствах но съм много доволна че отидох. Напълно ми се оправдаха очакванията. Лазарев обеща че занапред ще продължи да идва в България и вече ще се продават и видеокасетите му тук.



Тема Re: Лазаревнови [re: krisy75]  
Автор h. ()
Публикувано22.09.05 17:14



Преди да излезе се забави и усетих молитвената му енергия. Тя е най- силната, която съм усещал. Бях с още някой и той я усети по същото време. Не знам как да го опиша, нещо много хубаво, ненатрапващо и настроението ни се повиши. А човек с който бях по средата на лекцията взе да си пее едва ли не, голям прилив на енергия.
Лазарев има достъп до много фини нива. За да го разбере човек, трябва да практикува, т.е. да работи върху себе си ежедневно. Тогава живота става магичен и знаеш къде си в момента, дали ще има проблеми или всичко ще тече.
На вид е хубав човек, висок. Говори разбираемо. Дори такива, които са чели книгите му и не разбираха, на лекцията им се избистриха нещата. Изключение разбира се са тези, които са далеч от тези неща, те нищо не са разбрали. В това няма нищо лошо. :)
Беше строг, но си издаде завидното чувство за хумор.

От другите повече.



Тема Re: Лазаревнови [re: питaщa]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано24.09.05 21:49



И аз бях. Заслужаваше си ! Беше невероятно преживявяне.

За 24 часа пропътувах 400 км в едната посока и толкова обратно. Но си струваше. Още ме държи .

Страхотно излъчване и лекота витаеше по време на лекцията му.

Той каза да не съжаляваме за миналото, така че не се коси.

Следващия път не позволявай нищо да ти попречи.




Тема Re: Лазаревнови [re: Mинyтa]  
Автор h. ()
Публикувано24.09.05 23:37



Да бе, ти си железарка. Палиш и тръгваш.



Тема Re: Лазаревнови [re: h.]  
АвторBъзмyтeн (Нерегистриран)
Публикувано27.09.05 17:01



Абе четем тука коментарите и се плашим. Все едно съм в някакъв форум на сектанти. Хората ви питат и очакват от вас присъстващите да кажете нещо интересно, нещо съществено, нещо любопитно. А вместо смислени отговори, някой от присъствалите на срещата обясняват как приятелите им били изпадали в нещо като транс по средата на срещата и почвали да си ТАНАНИКАТ. Вие да не сте били на концерт на Майкъл Дексън бе?

А какво очакват да получат като отговор тези къто мен които не успяха да дойдат и да присъстват.

На мен лично ми е интересно дали се е казало нещо любопитно извън това което може да се прочете в книгите му. Щото ако е говорил същите работи като това което пише в книгите му то какъв е смисъла да се ходи на такава среща. Ясно е че на подобни срещи разговорите са в същия контекст, но са и в различни посоки.

Любопитно ми е примерно дали е казал нещо специално за България. И такива работи. Аз примерно ако бях, щях да го питам каква му е позицията към опасния сектант Виссарион.

Мен въобще не ми е интересно дали някой е изпадал в ТРАНС на срещата и почвал да си ТАНАНИКА.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.