Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 27.09.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Лазарев  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано18.09.05 21:02



Ако някой е бил на срещата с Лазарев го моля да сподели впечатления.Живея далеч от София и не можах да отида,за което много съжалявам.А го чаках 8години да дойде в България...



Тема Re: Лазаревнови [re: питaщa]  
АвторOтroвapящ (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 10:49



Може пак да дойде ! Някога.



Тема Re: Лазаревнови [re: питaщa]  
Автор h. ()
Публикувано19.09.05 21:44



Мисля, че си заслужаваше. Определено отидох с по- малки очаквания, а човека се оказа много по- навътре в нещата.
Не мога точно да обясня какво съм видял и усетил, за да ме разбереш, зависи от това, с какво се занимаваш? Но ак дойде пак, посети лекцията му, няма да загубиш.



Тема Re: Лазаревнови [re: h.]  
АвторHe вяpвaщ (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 08:37



G-G, казвах ли ти да отидеш ?



Тема Re: Лазаревнови [re: h.]  
Автор krisy75 (минаващ)
Публикувано21.09.05 15:18



Разкажи по подробно



Тема Re: Лазаревнови [re: питaщa]  
Авторboba (Нерегистриран)
Публикувано22.09.05 09:39



Здравеите Аз ходих на срещата с Лазарев. Наистина немога да обясна с думи какво точно почуствах но съм много доволна че отидох. Напълно ми се оправдаха очакванията. Лазарев обеща че занапред ще продължи да идва в България и вече ще се продават и видеокасетите му тук.



Тема Re: Лазаревнови [re: krisy75]  
Автор h. ()
Публикувано22.09.05 17:14



Преди да излезе се забави и усетих молитвената му енергия. Тя е най- силната, която съм усещал. Бях с още някой и той я усети по същото време. Не знам как да го опиша, нещо много хубаво, ненатрапващо и настроението ни се повиши. А човек с който бях по средата на лекцията взе да си пее едва ли не, голям прилив на енергия.
Лазарев има достъп до много фини нива. За да го разбере човек, трябва да практикува, т.е. да работи върху себе си ежедневно. Тогава живота става магичен и знаеш къде си в момента, дали ще има проблеми или всичко ще тече.
На вид е хубав човек, висок. Говори разбираемо. Дори такива, които са чели книгите му и не разбираха, на лекцията им се избистриха нещата. Изключение разбира се са тези, които са далеч от тези неща, те нищо не са разбрали. В това няма нищо лошо. :)
Беше строг, но си издаде завидното чувство за хумор.

От другите повече.



Тема Re: Лазаревнови [re: питaщa]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано24.09.05 21:49



И аз бях. Заслужаваше си ! Беше невероятно преживявяне.

За 24 часа пропътувах 400 км в едната посока и толкова обратно. Но си струваше. Още ме държи .

Страхотно излъчване и лекота витаеше по време на лекцията му.

Той каза да не съжаляваме за миналото, така че не се коси.

Следващия път не позволявай нищо да ти попречи.




Тема Re: Лазаревнови [re: Mинyтa]  
Автор h. ()
Публикувано24.09.05 23:37



Да бе, ти си железарка. Палиш и тръгваш.



Тема Re: Лазаревнови [re: h.]  
АвторBъзмyтeн (Нерегистриран)
Публикувано27.09.05 17:01



Абе четем тука коментарите и се плашим. Все едно съм в някакъв форум на сектанти. Хората ви питат и очакват от вас присъстващите да кажете нещо интересно, нещо съществено, нещо любопитно. А вместо смислени отговори, някой от присъствалите на срещата обясняват как приятелите им били изпадали в нещо като транс по средата на срещата и почвали да си ТАНАНИКАТ. Вие да не сте били на концерт на Майкъл Дексън бе?

А какво очакват да получат като отговор тези къто мен които не успяха да дойдат и да присъстват.

На мен лично ми е интересно дали се е казало нещо любопитно извън това което може да се прочете в книгите му. Щото ако е говорил същите работи като това което пише в книгите му то какъв е смисъла да се ходи на такава среща. Ясно е че на подобни срещи разговорите са в същия контекст, но са и в различни посоки.

Любопитно ми е примерно дали е казал нещо специално за България. И такива работи. Аз примерно ако бях, щях да го питам каква му е позицията към опасния сектант Виссарион.

Мен въобще не ми е интересно дали някой е изпадал в ТРАНС на срещата и почвал да си ТАНАНИКА.



Тема Re: Лазаревнови [re: Bъзмyтeн]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано28.09.05 00:24



Съгласна съм с теб.И аз точно това исках да разбера.А всички отговарят по почти еднакъв начин,на мен лично ми е много странно.



Тема Re: Лазаревнови [re: питaщa]  
АвторXипнoзaтop (Нерегистриран)
Публикувано28.09.05 11:14



Тези хора отговарят така, защото още се под действието на груповата хипноза, прилагана не само от Лазарев, но и от другите бивши сътрудници на съветското КГБ - Кашпировски, Чумак, Золотов, Верищагин, Норбеков, Висарион...

Груповата хипноза се основава на създаването на мощно енергийно групово поле, в което отделната личност остава абсолютно беззащитна и в което състояние на нея може да й бъде внушено и вградено буквално всичко. Това са методики разработвани дълги години в КГБ с цел тотално владеене на големи или по-малки групи (колективи) от хора, с цел тяхното насочване и пренасочване в желаната от хипнотизаторите и в съответствие с партийните директиви посока.



Тема Re: Лазаревнови [re: Xипнoзaтop]  
АвторBъзмyтeн (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 13:58



Хипнотизатор, до голяма степен съм съгласен с теб.

Но за Лазарев не знам и аз. Не съм готов нито да приема категорично, нито категорично да отхвърля подобно твърдение.

Все пак съм по-склонен за Лазарев специално да приема, че не е от въпросния "отбор" от "герои" на КГБ.

Точно едно от нещата които го отличава значително от останалите изброени е неговата основна дейност която е свързана с писането на книгите му. Такива срещи са по-рядко явление при него. Докато при останалите за които говориш е точно обратното, те се занимават главно със срещи, ТВ предаваня, видео касетки и т.н.

Да напълно е възможно и Лазарев да е част от тоя сценарии, но ще трябва да защитиш тезата си по-задълбочено и аргументирано. Ще ми е интересно.



Тема съгласен!нови [re: Bъзмyтeн]  
Автор ab12345 (непознат )
Публикувано30.09.05 15:32



Съгласен съм с Възмутен.
Не може просто ей-така всеки да бъде определян като агент на КГБ, без доказателства и проучвания.
Типична проява на нашенска мнителност и недоверчивост.

Щем или не щем, влизаме в нова епоха, в която ще трябва да променяме начина си на мислене, ако искаме да оцелеем. Лазарев точно това казва.
Книгите му са "революционни" и от тях има полза.



Тема Re: Лазаревнови [re: Bъзмyтeн]  
Автор h. ()
Публикувано30.09.05 16:54



Нещо по- различно от книгите му има, но не в смисъл, който очакваш. Именно енергията на разбиране е най- същественото нещо. Какво си мислиш, че казва Гуру на ученика при посвещението...ами нищо по- различно, просто го прави достъпен за енергията и това става в безмълвието. Лазарев си говори, а покрай думите тече нещо друго и то не е хипноза(наясно съм кое какво е). Това е същата енергия, която съм усетил при Шибендо, Пепси и пр. Само, че при Лазарев нещо е по- различно и това е достъпа. Много нависоко му е ясновидството, до причинният свят, там където нещата се зараждат. Много малко хора са били там съзнателно.

Та така, ако говоря направо, трудно ще ме разбереш, ако не го видиш сам, затова предпочитам да ме разбират без много да говоря...да не станат грешки.



Тема Re: Лазаревнови [re: Xипнoзaтop]  
Автор krisy75 (минаващ)
Публикувано03.10.05 14:52



Аз се опасявах, че може да има нещо такова, за това и не отидох. Книгите му са ми достатъчни. Информацията от тях я съчетавам с разни други методи и получавам нещо, от което имам полза. Но си мисля, дали наистина е от отбора на изброените от теб манипулатори. Смяташ ли, че човек, който прониква до причинно-следствените връзки на нещата, ще си позволи да си навлича не до там добра карма?



Тема Re: Лазаревнови [re: krisy75]  
Автор h. ()
Публикувано03.10.05 19:58



Лазарев е имал сериозни проблеми с комунистите, няма нищо общо с КГБ. Освен това, нивото в което влиза е твърде фино и блокажите са неминуеми. Като казва, че при него всичко тече с много висока скорост е напълно прав. От грешката до резултата, при него може да много малко време. Колкото по- навътре е навлизането във фините сфери, толкова по- бърза е материализацията на заложените в тези планове неща. Пукнатината тук,там е цяла пропаст. Или по- просто ако Лазарев сгафи, ще бъде издухан доста бързо.
Знам тези неща от опит. И при мен нещата се ускориха. Предполагам при всички, които прилагат принципите в живота си е така.



Тема Re: Лазаревнови [re: krisy75]  
Автор Strange_Woman (непознат)
Публикувано21.10.05 14:21



не разбирам притесненията ти...тои е просто 4овек като теб и мен..разликата е 4е тои е 6тастлив за6тото е наясно с себе си и това което иска, а ти и аз цял живот сигурно 6те търсим и себе си и пътя си...един 6тастлив 4овек не може да ти вземе не6то а само да ти даде...ако се страхува6 от не6то то е просто за6тото не си го разбрал.....но те уверявам,никои не може да то при4ини зло по-голямо от това,което собствения ти мозък може да ти донесе...така 4е живеи си живота с пълна сила и ако иска6 да разбере6 не6то което е писал или просто от любопитство да го види6...ами даваи...със сигурност няма да се разпее6 ако не ти се пее....



Тема Re: Лазаревнови [re: Strange_Woman]  
Автор h. ()
Публикувано25.10.05 23:21







Тема Re: Лазаревнови [re: h.]  
Автор Strange_Woman (непознат)
Публикувано26.10.05 11:14



mnogo iz4erpatelen otgovor.......



Тема Re: Лазаревнови [re: Strange_Woman]  
Автор h. ()
Публикувано26.10.05 22:17



Ама това бяха усмивки, не отговор.



Тема Re: Лазаревнови [re: питaщa]  
Авторhelp (Нерегистриран)
Публикувано26.10.05 22:33



ako nykoy ima informacia za eventualen nachin na vrazka (tel. i-mail i dr.) s Lazerev, moliy chpechno da otgovori



Тема Re: вж. www.lazarev.ruнови [re: help]  
Автор ab12345 (непознат )
Публикувано27.10.05 13:31



Това му е сайта:

www.lazarev.ru

Виж, ако там може да изкопчиш нещо ..



Тема Re: вж. www.lazarev.ruнови [re: ab12345]  
Авторhelp (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 10:02



Blagodaria!



Тема Re: Лазаревнови [re: питaщa]  
Автордимa (Нерегистриран)
Публикувано02.12.05 16:57



кога ще бъде пак в София?



Тема Re: Лазаревнови [re: Strange_Woman]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано15.01.21 09:52



Татяна Иванова от Профешънъл Транслейшън ми препоръча Лазарев -
дотогава не знаех за този автор.
Госпожа Иванова, която спечели тендера за превода за проекта АЕЦ Белене.
Ами Буе 44.
преводач в екипа повече от 2 години.


Reinhard Haller: Die Narzissmus-Falle
453,683 views•May 28, 2013

2.7K

239

SHARE

SAVE

Търсене с ключова дума от страница 100
Schutzhalt

от книгата
Topographie
des Terroes

Gestapo, SS und
and so on...

page 102
3.7 "Schutzhalt"
____________________

"Schutzhalt" und "Verbeugungshaft" fur
Homosexuelle

Подпис:








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.