Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Тема Сергей Лазарев в София, 17-18 септемвринови  
Автор ab12345 (непознат )
Публикувано24.08.05 11:05



На 17-и и 18-и септември от 17 ч. в зала "България" в София руският пара-доктор Сергей Лазарев ще има срещи с "граждани".
Билетите са от 20 - 50 лева. Сега май в някакъв магазин на бул. "Пенчо Славейков" 39 ? продават, а след 1.9 - и в зала "България".

Според вас струва ли си? И защо според вас той идва в България?

В книгата му "Диагностика на кармата" има доста оригинални и мъдри неща. Но от друга страна ми се струва, че истинските духовни учители /напр. Петър Дънов/ не взимат пари за знанието, което предават на другите. "Даром си взел, даром давай".

Редактирано от ab12345 на 24.08.05 11:06.



Тема Re: Сергей Лазарев в София, 17-18 септемвринови [re: ab12345]  
Авторanonimno (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 17:03



Ще си изкажа малко анонимно. Чела съм книгите му, интересни ми бяха, и съвсем случайно стана дума за него днес при разговора ми с жена, която го познава лично. Тя не се изказа много ласкаво за него. Явно в крайна сметка всичко опира до парите.
за жалост



Тема Re: Сергей Лазарев в София, 17-18 септемвринови [re: anonimno]  
Авторab12345 (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 17:47



Благодаря за мнението.



Тема Re: Сергей Лазарев в София, 17-18 септември [re: ab12345]  
Автор umnitsa (непознат)
Публикувано31.08.05 16:33



Първо, благодаря за информацията!
Второ, заслужава си. Щом те интересува Лазарев, как иначе ще го видиш? На запис не е същото. После, той не въздейства на полетата ти, той само обяснява това което мисли, т.е продава мислите си, по скоро начина на мислене. Това, което ме притеснява е руския език, все пак с преводач нещата няма да са истински и като знам как безобразно са преведени и издадени книгите му, си представям как ще го превеждат симултантно.



Тема Re: Сергей Лазарев в София, 17-18 септемвринови [re: ab12345]  
Автор Гeнepaлa (пустинник)
Публикувано03.09.05 00:41



Лазарев идва в България заради промоция на следваща книга от "Диагноситка на кармата". Цените на билетите се определят от тукашните организатори, които разсъждават в стил "Не трябва да е по-малко, отколкото при Норбеков". За сведение цената на срещата с Норбеков в зала 1 на НДК беше 50 лв.
Книгата ще бъде със CD с отговори на въпроси, задавани към него. Със сигурност ще има среща по телевизия Центрум груп в предаването на Кубрат Томов и с голяма вероятност при Стамен Стаменов, ако не се лъжа по телевизия 2001.



Тема Re: Сергей Лазарев в София, 17-18 септемвринови [re: Гeнepaлa]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 13:26



а във Варна?



Тема Re: Сергей Лазарев в София, 17-18 септемвринови [re: ab12345]  
Авторboba (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 12:48



Моля някой да ми каже къде се намира зала България много искам да отида и дано да има още билети



Тема Re: Сергей Лазарев в София, 17-18 септемвринови [re: boba]  
АвторLusy (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 23:01



Виж тук:
http://www.bgmaps.com/tpl/map.asp?tplname=sofspravka&sid=f1c376ae4c0d2ffe026585cd7d2df1ca&ix=48&iy=51&cboShowSelected=




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.