Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:51 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Вера Кочовска?нови  
Автор Fire walker ()
Публикувано22.04.04 22:25



Знае ли някой как може да бъде намерена?Телфон или друг начин за контакт с нея?Един приятел се интересува..
Ако някой знае ще съм много благодарна ако ми оставите бележка или ми отговорите тук.

весел ден

Mens agitat molem

Тема Re: Вера Кочовска?нови [re: Fire walker]  
Авторилиянa (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 00:20



аз си казах мнението в алтернативна за нея ,
ти не си в Бг , но имаше едно предаване за нея по всяка неделя ( ''легендата '' кеворк) ... твоя приятел се е запалил от там сигурно ...
предполагам, че твоя приятел се е попритеснил поради някаква причина, дай му съвет за хомеопатия по-добре и нека не си губи времето с ГЛУПОСТИ , от рода на тези ''феномени'' ..



Тема Re: Вера Кочовска?нови [re: илиянa]  
Автор Fire walker ()
Публикувано23.04.04 06:59



Не е моя работа да давам съвети...Аз лично не бих отишла там.Но хората се интересуват и всеки си има правото да прави каквото иска-всеки има своя път.Мен ме помолиха само за помощ да намеря координатите и.Дори не знам за какво им е.
Та...ако някой знае-ще съм благодарна да ми каже.



Mens agitat molem

Тема Re: okнови [re: Fire walker]  
Авторилиянa (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 10:45



тя не приема ..т.е. може и да приема, ама специални хора , самата тя не е добре със здравето - има инсулти , някакъв силен тремор на ръцете ,... в предаването , в което я даваха, бе отишла в русия , за да й присаждат стволови клетки ( не казаха за какво )..така че няма да намериш нищо , защото тя НЕ приема ОТ ГОДИНИ , освен ако твоя притяел е на някакъв значим пост .. и г-жата би могла да получи услуга , ако й се наложи ( давам ти инфо от извора )



Тема Re: okнови [re: илиянa]  
Автор Fire walker ()
Публикувано23.04.04 21:15



благодаря ти

Mens agitat molem

Тема Re: Вера Кочовска?нови [re: Fire walker]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 18:52



Отговор със закъснение - но все пак има шанс да го видиш.

Препоръчай на твоите познати да се свържат с Мария в Спасово. В двора си Мария има построена пирамида по всичките правила - размерите са пропорционални на Хеопсовата пирамида, едната й страна сочи на север и не са използвани метали при постройката. Тя също не приема масово, но и не отказва ако някой я помоли.

Освен това не взима астрономически суми - за един ден включващ няколко сеанса ми взе 20 лева и ме излекува от кожно заболяване. Също лекува артрити, високо кръвно налягане, мигрена, и най-вече кожни псориазис, екземи, гъбички - направо фантастични резултати. Да не говорим за по-врапиращите случаи на изчистване от ракови образувания и един старец, който прогледнал, но тези хора са се лекували в пирамидата и с пирамидна вода по-продължително време.

В момента й нямам телефона, но ако се интересуваш, мога да го издиря.



Тема разкажинови [re: Жeни]  
Автор Fire walker ()
Публикувано13.08.04 02:54



Хм, интересно....Разкажи повече за това..Как те излкувала?Какво прави?
Кога отиде?Колко време мина от тогава.....Интересно ми е...Тя как казва,че лекува?

Mens agitat molem

Тема Za Piramidataнови [re: Fire walker]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 12:36



За пирамидата - тя явно е по-мощна от колкото предполагах. Ако на човек му има нещо, даже не е нужно сам да знаеш какво ти е - след няколко сеанса започваш да се оправяш. За времето на действие не знам точно - много зависи от характера на болестта, от възрастта ти.
Сега пирамидите станаха доста на мода в България и почти всеки си има пирамидка в къщи, но според мен големината, разположението и материалите са от голямо значение. По-голямата пирамида е по-мощна и оздравителния процес настъва по-бързо. Дори само да пиеш вода заредена с енергия в пирамидата пак е от полза. Двама така се били отказали от алкохола - само като са пиели пирамидена вода.
Ако се интересуваш по принцип как действат пирамидите, най-добре е да прочетеш книгата на Богомил Герасимов - Тайнствената сила на пирамидите. А конкретно за тази в Спасово, трябва да се свържиш лично с тях и да питаш. Цялото село знае коя и къщата с пирамидата, така че не би било проблем да се открие. Само че пак повтарям, тя си е в личен двор и не знам дали приемат външни хора. Но ако наистина имаш нужда, можеш да опиташ, едва ли ще те върнат. Желая ти успех!



Тема Re: Вера Кочовска?нови [re: Fire walker]  
Автор Chefo ()
Публикувано03.10.04 17:41



Добре, ясно е че всеки си има мнение - за или против подобен вид лечение.

Все пак, който вярва има право да пробва.
Аз се интересувам от адрес и/или телефон заради майката на моя позната.

Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да публикува адрес и/или телефон. Ако тази информация не трябва да се публикува, може да ми я изпратите на мейла, или пък да се чуем по някакъв начин.

Но наистина жената има голяма нужда от помощ!

Благодаря ви предварително!

ЧеФо


Тема Re: Вера Кочовска?нови [re: Chefo]  
Авторdruncho (Нерегистриран)
Публикувано15.10.04 09:17



maika mi poznava Vera, kaza mi na skoro che Vera shte priema otnovo sled nova godina i to samo i edinstveno koito tia predceni.
Tursi 2ri etaj, Dom na knigata Pleven, Vera imashe ofis tam predi moje i da ima oshte, ako ne, pulta na Plama Pleven kadeto sushto imashe ofis




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.