Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Вера Кочовска?нови [re: дaнka]  
Автор maya111 (непознат )
Публикувано06.02.07 00:26



Проблемът не е само в тая изкуфяла стринка Верчето.Проблемът е,че такива като нея се размножават безконтролно и обират левчетата на хората.Разбира се,виновни са си хората,но и законодатели и управляващи спят и изобщо не им пука за проблема.



Тема Re: Вера Кочовска?нови [re: maya111]  
Автор The White Rider ()
Публикувано06.02.07 00:44



всъщност както се размножават, така се и отказват, така и си тръгват. миналата година над 15 от така наречените врачки и развалящи магии са починали от инсулти, инфаркти, рак, катастрофи с автомобил. блатото, което създават, ги поглъща.

Never mind, Light happens


Тема Re: към The White Riderнови [re: The White Rider]  
Автор *jull* (())
Публикувано06.02.07 08:14



Има ли я някъде поместена тази информация?



Тема Re: към The White Riderнови [re: *jull*]  
Автор The White Rider ()
Публикувано06.02.07 17:44



да, направи справка във вестник врачка, там беше помествана подобна информация. накрая преброй колко са починали за миналата година. доколкото зная (защото не чета подобни вестници, но приятели са ми давали извадки от там) има подобни "статии" и в жълтите вестници, които колкото и да си измислят информации, няма как да фалшифицират смъртта на някого.
инсултът на кочовска е само част от спирачките, които светлината удря на подобни самозабравили се феномени.

Never mind, Light happens


Тема Re: към The White Riderнови [re: The White Rider]  
Автор maya111 (непознат )
Публикувано07.02.07 22:49



мен ако питаш инсултът на врачката е последица от неправилния и начин на живот и тоталното непознаване на нуждите на тялото.тя си е просто една стринка дето лапа мръвки и цял ден пърди пред телевизора.погледнете разплутото и тяло-тяло на човек претендиращ да знае тайните на природата.колкото природата наказва всички мързеливи,лакоми и невежи същества,толкова и тая врачка.



Тема Re: Вера Кочовска?нови [re: beauty]  
Авторdanata (Нерегистриран)
Публикувано14.02.07 21:55



do kolkoto az razbrah Vera Ko4ovska e bolna niakoi ima li informantzia za neia i verno li e tova koeto pi6at 4e e zle sas zdraveto



Тема Re: Помогнете минови [re: didi]  
АвторDANATA (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 00:57



AZ DO KOLKOTO 4UH SEGA E BOLNA I SE NUJDAE OT OPERATZIA NIAKOI IMA LI DRUGA INFORMATZIA ZA GOSPOJA KOCHOVSKA?



Тема Re: Вера Кочовска?нови [re: Fire walker]  
Авторицoли (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 18:24



Ако сте го намерили тел. моля ви да ми го дадете много е спешно аз съм сина на убития таксиметров. много ми триябва някакъв телефон на Вера Кучовска icoli@abv.bg Ще съм много благодарен на всеки който може да ми даде някакви кординат за тази жена!



Тема Molbaнови [re: Иckpa]  
АвторAkulio (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 01:14



Zdravei Iskra :) Obrashtam se kam teb,tai kato po tvoite dumi podrazbiram,che malko ili mnogo poznavash Vera Kochovska.Az imam ogromno jelanie do pogovorq s neq.Nqmam nikakvi finansovi,zdravoslovni ili pak nqkakvi liubovni vaprosi kasaeshti men.Stava duma za neshto koeto e mnogo lichno za men.Bih iskal pogovorq s neq predi da se sluchi nai-loshoto.Ako mojesh da mi pomignesh shte sam ti blagodaren da mi pishesh na akuli0@abv.bg (akuli0 se pishe s nula).
Dano Vera ozdravee skoro!!!



Тема Re: Za Piramidataнови [re: Жeни]  
Автортaня (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 13:11



Моля от цялото си сърце за адрес и телефон на тази жена Мария от Спосово.Вярно е тежко болна съм и търся начин за спасиние.Предоставям е_mail: saliati@abv.bg Благодаря предварително!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.