Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:47 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: За човешките биотоковенови [re: Дъra]  
Авторanytings (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 16:46



Доста съм наясно с този въпрос, защото съм силен екстрасенз.
Тази силна биоенергия се заражда първо в главата, а след малко още време протича и в цялото тяло чак до петите. Мисля, че тази енергяя е присъщност на всеки, но се активира в определени абстоятелства само. Веднъж щом се активира тази енергия, нищо не може да я смути, поне така е с мен.



Тема енергия от дървета Re: За човешките биотоковенови [re: *jull**]  
АвторЧи Гyн (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 09:17



Според теорията на ЧиГун не е редно да черпим енергия от дървета. Има естествена наредба в природата и е редно винаги по-малкото да черпи от по-голямото. Може да черпите от гора, от планина, от слънце, от луна, но не и от по-нисшите от вас -- дървета, цветя, камъни. Ако можете да им давате, тогава се осъществява една естествена хармония - вие давате и те ви дават, но не и едностранно.



Тема Re: За човешките биотоковенови [re: anytings]  
АвторSlider (Нерегистриран)
Публикувано14.02.09 17:19



ami ako se e nasubrala tvurde mnogo energiq v glavata i neshto q blokira da se raprostranqva ili prosto e golqma kak da se spravi nqkoi s tova?????



Тема Re: За човешките биотоковенови [re: Slider]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано14.02.09 18:29



Излишък на енергия също създава дискомфорт. Тогава отдай енергия както е описано в един от горните постове. Сигурна съм, че този дето си има лековито дърво задържа енергия, а като я отдава идва усещането за облекчение. Натрупаното се отцежда и на човек му олеква.



Тема Re: За човешките биотоковенови [re: *jull**]  
Автор ибpaxим (къопек)
Публикувано15.02.09 20:23



спирай го по-бързо, че всичко подгизна и ще ми изгорят бушоните!

тука токове текат!!! ей!



Тема Re: За човешките биотоковенови [re: chorlavata]  
АвторSlider (Нерегистриран)
Публикувано09.03.09 12:58



Ами дори и да има такова дърво то епомага а това главоболие ме измъчва 7-8 години и ми писна



Тема Re: За човешките биотоковенови [re: Slider]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано09.03.09 17:20



Изследвал/а ли си се да не би това да е мигрена?



Тема Re: За човешките биотоковенови [re: dama_spatia]  
АвторSlider (Нерегистриран)
Публикувано24.03.09 06:02



иследжал съм се и са ми казвали че ми няма нищо бил съм здрав!



Тема Бих искаланови [re: Дъra]  
Автор local6 (непознат )
Публикувано26.03.09 11:36



да попитам дали има някакво обяснение това, че при докосване на корпуса на който и да е електроуред, ме "тръска" ток, а всички те са заземени от специалист. Но най-чудното е, че същото става, когато се допра до водопроводни тръби и радиатори на парно. А, щях да забравя - случва се и много често при ръкуване с хора.
Предварително благодаря.



Тема Re: Бих искаланови [re: local6]  
Автор local6 (непознат )
Публикувано26.03.09 23:10



Хайде, бе, хора! Кажете, ако знаете. Тази вечер пак ме стръска при ръкуване, а малко по-късно - от НЕвключена акумулираща печка.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.