Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Тема bolestiнови  
АвторKaliopa (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 00:31



Здравейте!
От извесно време постоянно боледувам. Ту грип, ту настинка, ту зъби, ту натравяне от храни.....всеки месец по нещо ми се случва. Възможно ли е личният ми живот да рефлектира към физическото ми тяло и затова така често да боледувам - защото не съм щастлива?



Тема Re: bolestiнови [re: Kaliopa]  
Авторnoviya (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 15:30



Ne tarsi direktna vrazka mejdu bolest i stastie.Da si neshtaten e do nyakade bolestno sastoyanie i do nyakade navik.I shtastlivite boleduvat,no ne sa neshtastni ot tova.Razbiraneto te izvajda ot blatoto na vaprosi i otgovori,a nerazbiraneto te potapya po dalboko.



Тема Re: bolesti [re: Kaliopa]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано13.10.03 16:24



Имам наблюдения, които са в посоката - обичай себе си. КОлкото повече се харесваш и приемаш такъв какъвто си толкова си по-устойчив към всякакви негативни външни влияния.

***

Заставаш перд огледало и започваш да се оглеждаш.... Но вместо да акцентираш вниманието си върху недостатъците.... азпочваш да се хвалиш и обгрижваш.... Има и други много приятни техники :))))))



Тема Re: bolestiнови [re: Drona]  
Автор orakula (непознат )
Публикувано25.10.03 23:41



Vsqka bolest te predpazva ot ne6to po-lo6o,kato naprimer da ne zagubi6 jivota si...zatova lekuvai gi,no i im se radvai,4e bez tqh 6te e po-zle-vqrvai mi!Az su6to sum taka ot godini-no puk i nikoi lekar ne mi pomogna-radvam se,4e sum jiva i taka...Ako iska6 pi6i mi na maila,a toi e endjy@abv.bg



Тема da produlja temataнови [re: orakula]  
Автор lita_ford (idealist)
Публикувано30.10.03 13:05



a puk ot veche godina vdigam visoko kruvno .niakavi skupi lekarstva mi izpisvat i ne znam ne mi se iska vse oshte da se zanimavam s lechenia obache iavno shte triabva .Kolkoto do tova da se haresvame az veche go praktikuvam otdavna i ne mi e pomognalo osobeno ima li neshto drugo koeto moje da se pravi

dori ako vsichki az ne!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.