Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:46 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема kakvo e mnenieto vi za horata koito  
Авторjeni (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 15:25



predskazvat badeshteto , bilo to chrez karti , kafe ......, poznavali li sa vi i VIARVATE LI IM?



Тема Re: kakvo e mnenieto vi za horata koitoнови [re: jeni]  
Авторджo (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 18:37



не им верваме маце, оти не познават пробвал съм



Тема Re: kakvo e mnenieto vi za horata koitoнови [re: джo]  
Автор mirage (постоянни)
Публикувано06.09.03 18:34



преди 10 години се случи така че бях отчаяна и ходих като луда по всякакви врачки, гледачки и знахари из цяла българия. в края на краищата от всички останах с най-добри впечатления от майката на катето евро и от един астролог. с астролога станахме приятели и му вярвам защото ми е доказал че наистина вижда или по точно усеща нещата (не само при мен, а много хора които съм завела при него).

на гледането на кафе също вярвам, защото самата аз съм гледала 10-20 пъти на съвсем непознати хора (просто за удоволствие) и съм казвала неща за които се чудя от къде са ми дошли на езика. те просто идват като мимолетни мисли в главата ми и аз само ги изговарям. винаги съм се извинявала предварително че ще кажа нещо странно и чудато, а после то се оказва че е точно така.



Тема Re: kakvo e mnenieto vi za horata koitoнови [re: mirage]  
Авторджo (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 23:29



ами вярвайте си като си нямате работа балъците никога няма да свършат



Тема Re: kakvo e mnenieto vi za horata koitoнови [re: джo]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 06:12



Ами аз не само вярвам, но и познавам на кафе..............
Имам хиляди точни попадения при познати и при непознати хора. Да виждаш в бъдещето е дарба и не всеки го може.
често хората ходят при врачки за щяло и нещяло. Има и такива, които са идвали при мен просто да проверят дали познавам. Оставали са изненадани, когато съм им казвала някои нещица, дето само те си го знаят:)))
Други не вярват и си отиват, а след месеци се връщат да кажат колко много съм им познала и че нещата са се случили така, както съм предсказала.
Но не винаги се "отваря за четене" бъдещето на даден човек. И после, самият човек има винаги две възможности да избира, или да забави дадено събитие. Ала много малкко са тези, които се възползват от този "свободен избор"
А на жъпроси като "Обича ме, не ме обича" и маргаритката може да даде отговор на питащия



Тема Re: kakvo e mnenieto vi za horata koitoнови [re: Kaлинa]  
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано07.09.03 12:48



dobre de a na horata koito ne piat kafe na kvo im poznavash ?
tova sa gluposti s kafeto, ako ti imash darba ne ti triabva kafe

gagalove's cry


Тема Re: kakvo e mnenieto vi za horata koitoнови [re: gagalove]  
Автор Elsa (usmivka)
Публикувано07.09.03 15:09



Здравей Гаглове,

ще се опитам да ти дам отговор вместо Калина.

това за кафето НЕ СА ГЛУПОСТИ !!!

Защото този който пие кафето и си мисли за нещо си в този си момент, от утайката и то самто кафе сие изписват фигури. Които или можеш(т.е ти е дадено да четеш ) или не. Тези неща по книга не се учат. Трябва да има някой който да ти показва и да те въвежда във фигурите и тълкуванията им. Още нещо отностно кафето, ако си свръх сензитивен, като хванеш да гледаш чашата с фигурите, усещаш енергиите, чувствата насторението на този който е пил кафето. Много пъти с мен са си правили майтап и мъж ми е подава чаша в която е пила жена и обратното за да видят дали познавам. Отсичала съм веднага, като след това съм ги лишавала от удоволствите да им гадая на кафе поне за този ден, за да не си правят друг път експерименти. Недей мисли, че е много лесно с кафето или много приятно, защото като се видят фигури за катастрофи или смърт е трудно да интерпретираш така че само да ползуват информацията като предпазно предупреждение, без да причиниш болка и да засегнеш и без да насадиш чувството че това веднага ще се случи.

За тези които не пият кафе има много видове карти; има нумерология; има астрология; има линии на дланите; миди; боб, радиестезия(махало, багети и т.н.) и т.н.

С карти също много се познава, с нумерология и астрология също много се познава. Със задълбочено гледане по линиите на ръката не съм се занимавала, а само повърхностно, но имам усещането че би могло да е доста точно макар мнение специално за гадане по ръка да не мога да дам. С миди и боб не съм се занимавала, макар да ми е интересно, просто не е имало кой да ми покаже.

До тук, познава се с много неща, но си зависи от умението на човека който се занимава с това.

Предсказания могат да се правят и с четена на аура, или сканиране(сваляне информация от хрониката в акаша). За подобен пример ще ти дам Феномена - Баба Ванга. Тя е сваляла точно информация от акаша, като бучките захар или бонбони или кристали са и служели за ориентир понеже е била незряща.

Информация, може да се свали от снимка, предмет, текст, разговор по телефон и т.н. Но това се постига с много тренинг, не става от днес за утре.
Дали ще почне някой да се учи от кафе или карти или какво там да е си е право на личен избор. Въпроса е не да почне, а да се усъваршенствува без да спи на стари лаври.
Някои не се задоволяват само с картите и кафето и работят върху сензитивноста си по нататък, като я развиват и усъвършенствуват. Занимавайки се със сканиране, четене на снимка , четене на аура и т.н.

И на края Гагалове, дарбата е само 10 процента, всичко останало е много и упрорит постоянен труд.

Дано да съм успяла да отговоря и да съм ти била полезна с отговора си. Опитах се да съм изчерпателна, и не съм имала за цел да засегна когот и да било.

Желая ти всичко хубаво Гагалове и попътен вятър в пътя който вървиш !



Тема Re: kakvo e mnenieto vi za horata koitoнови [re: Elsa]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 08:53



Елза, благодаря ти за съдействието. Всичко което си написала е точно така. Кафето, картите, боба, и всичко останало са само помощмни оръдия на гледането. Все по- често срещам хора, които могат да го правят директно, без помощни инструменти. Вярно е също така, че това изкуство може да се научи от всекиго, с упорита тренировка, както със всичко друго. Но Ванга, а и много други като нея имат отворено съзнание и взимат информацията директно от Акаши рекордс. Това отворено съзнание може да го притежаваш по рождение, да го придобиеш при екстримни физически състояния, или да ги развиеш доброволно (чрез учител разбира се). Има си техники, медитации, пречистване на съзнанието и т.н.
Тъкмо съм си поръчала литература и ще споделя, когато я получа и прочета.
Ти само на кафе ли гадаеш, или използваш и други "инструменти"(не знам как да ги нареча иначе)?
Много ми се иска да ти споделя един сън които сънувах наскоро. Би ли ми дала координатите си?

Желая ти щастие

Калина



Тема Re: За Калинанови [re: Kaлинa]  
Автор Elsa (usmivka)
Публикувано08.09.03 13:46



Здравей Клина,

не, не само на кафе. С него почнах когато бях почти дете(12г.) и за мен не беше проблем, защото канал за инф. ми е отворен от 8г. - тогава ме научи бабата на моя приятелка да бая против страх и уроки. Много познавах на кафе и ме мъкнеха на много места. Злоупотребяваха с положението си за да им гледам. Но на 24г. спрях с кафето поради проблеми с очите. Мисля че ако гледаш на кафе, знаеш че очния нерв се натоварва и то доста. Ако дневно гледаш 1-2 чаши не е страшно, но ако в рамките на 3 часа ти се тупнат поне 7 чаши става лошо.
Паралелно с това усвоявах и усъваршенствувах нумерологията, в началото на шега, после ми стана хоби, а сега едва ли не е част от моето занимание.
Когато бях към 20г. се заех сериозно и с картите. Които и до момента ползувам.
Към 30 и... години успях да срещна много сериозен учител по Магия, при която карах и екстрасензорика. Беше лесно и за двете ни, защото моите канали бяха отворени. Тя ме научи да сканирам. С много упоритост от моя страна свикнах и да си свалям инф. и без снимка, само по глас или по изписан текст, без да е от значение разстоянието.

Калина, влез в профила ми там има и е-майл. Щом искаш да споделяш можеш спокойно да го използваш.

Желая ти всичко хубаво Калина, много Успех и Светлина по пътя ти !



Тема Re: kakvo e mnenieto vi za horata koitoнови [re: Kaлинa]  
Автор huanji ()
Публикувано08.09.03 18:12



Един път съвсем случайно погледнах чашата си и се изненадах - по протежение на цялата чаша имаше един огромен и красив кон в движение. По - скоро беше протоме(предницата). Двата крака се виждаха ясно, както и главата с развяваща се грива. Нищо друго нямаше в чашата, освен този кон. Интересно как се тълкува тази фигура?

Истината е земя без пътища!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.