Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:44 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?  
Авторpitanka (Нерегистриран)
Публикувано04.08.03 16:22



Teia hora sa kolkoto interesni tolkova i opasni - zatova se interesuvam dali niakoi e chul neshto po-konkretno



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: pitanka]  
Автор wood-rose (непознат )
Публикувано20.08.03 21:42



ами аз маи имам кагато , ходих за прув и последен път, се случи следното , чакахме дълго , иамхме час за 10 , тои доиде , 10 30 и изгони най брутално възрастна жена , понеже намала работа там щом не може да си плати предишните прегледи , и мрунка супер дълго , после влязох , тои ме накара да седна , почна сеанса , почнах да се чуствам изсмукана , тва трая 30 мин
и после ми даде шампоан и другите неща , книгатаи брбрбрб...
прибрах се в къщи и се изкъпах с него , ужас
паяци се спускаха по главата ми , халюцинарах естесвено , отидох до оглрдалото да видя и за малко не припаднах , нямаше отражения само един грамдански паяк , и тва не е сичко , после дълга и широка , докато се отърся от вредното ми влияние , 2 месеца го сънувах и ми говореше да се впиша в книгата и други те членове на семеиствто ми ,
ама се оправих де , и за тва ти си помисли дали искашда ходих при такива хора , ако имаш опит с ИТП ИЛИ астрална проекция , може да ходиш намя да може нищо не може да ти направи тои само борави с информационоя канал , само ясновидец и може съзнателно да влиза в сънищата на хората , ама предъ това трябва да ти е деиствал , смисул свурзал с твоито биополе , аиде 4е се отплеснах , ти и с решавай

не всеки , който ти прави добро , ти мисли доброто
успех ,
в таините на енергиното тяло
и света и..............
смиле



Тема ABE PALEN MOSHENNIKнови [re: wood-rose]  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 21:22



MNOGO MOI POZNATI SI KYPYVAHA TEZI TESTOVE I HODEHA ...........NA NIKOI NISHTO NE POMOGNA, SAMO SI PREBYTVA SHAMPOANITE I KNIJKITE, KATO EDVA LI NE TE ZADALJAVA DA GI KYPISH, OSHTE V NACHALOTO ,KOGATO ZAPOCHNA DA GLEDA I YJ LEKYVA HODI I EDNA MN DOBRA MOIA PRIATELKA IMASHE PROBLEM S OCHITE, TA SPODELI MILICHKATA KAK EDVA LI NE SE TARKAL V NEIA DOKATO YJ I PRAVEL SEANSA , PITAL IA DALI YSESHTA TOPLINA I TEM PODOBNI GLYPOSTI...NO TIA NISHTO NE CHYSTVALA , YJ IA YBEJDAVAL ,CHE BILA PO- DOBRE S OCHITE I SHTIALA DA MAHNE OCHILATA..............TIA I DO DEN DNESHEN E S OCHILA
A I NA EKRANA SI LICHI ,CHE E GOLIAM PROSTAK , V NACHALOTO GO GLEDAH OT INTERES ,NO POSLE NE ...........TAKIVA PLOSKI I ELEMENTARNI HORA ,KOITO PECHELIAT OT HORSKOTO NESHTASTIE NE ZASLYJAVAT VNIMANIETO MI



Тема Re: ABE PALEN MOSHENNIKнови [re: mira]  
Автор lolo ()
Публикувано22.09.03 21:37



A kakви са му цените?

om


Тема Re: ABE PALEN MOSHENNIKнови [re: lolo]  
Автор wood-rose (непознат )
Публикувано25.09.03 09:07



ами може да ги е променил
ходи при него направо там секретрката ще ти кажа че с тази инфлация :)



Тема moje veche da sa promeneni tsenite my noнови [re: mira]  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 20:41



predi shamp. my beshe po 5 , knigi ,spisania po 10 za samite seansi bilo spored zavisi si ot 10 nagore , no pak kazvam che sega sigyrno e s drygi tseni



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: wood-rose]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 22:58



Пълни лъжи или просто, лудост. При Захариев не се записва. Много хора ходят
безплатно, камо ли да изгони някой по описания начин. Относно паяците... то си има лекари за това.



Тема Re: ABE PALEN MOSHENNIK [re: mira]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 23:02



Гледам Захариев по СКАТ, ами помага човека показва много излекувани хора.



Тема Re: ABE PALEN MOSHENNIK [re: lolo]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 23:03



Човешки, виждала съм и хора да не плащат нищо.



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev? [re: pitanka]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 23:07



СКАТ TV всеки вторник от 20.30 до 22.30. Конкретно и лично самата истина без врачкаджииски номера, гледаи и разбери.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.