Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 22.09.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?  
Авторpitanka (Нерегистриран)
Публикувано04.08.03 16:22



Teia hora sa kolkoto interesni tolkova i opasni - zatova se interesuvam dali niakoi e chul neshto po-konkretno



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: pitanka]  
Автор wood-rose (непознат )
Публикувано20.08.03 21:42



ами аз маи имам кагато , ходих за прув и последен път, се случи следното , чакахме дълго , иамхме час за 10 , тои доиде , 10 30 и изгони най брутално възрастна жена , понеже намала работа там щом не може да си плати предишните прегледи , и мрунка супер дълго , после влязох , тои ме накара да седна , почна сеанса , почнах да се чуствам изсмукана , тва трая 30 мин
и после ми даде шампоан и другите неща , книгатаи брбрбрб...
прибрах се в къщи и се изкъпах с него , ужас
паяци се спускаха по главата ми , халюцинарах естесвено , отидох до оглрдалото да видя и за малко не припаднах , нямаше отражения само един грамдански паяк , и тва не е сичко , после дълга и широка , докато се отърся от вредното ми влияние , 2 месеца го сънувах и ми говореше да се впиша в книгата и други те членове на семеиствто ми ,
ама се оправих де , и за тва ти си помисли дали искашда ходих при такива хора , ако имаш опит с ИТП ИЛИ астрална проекция , може да ходиш намя да може нищо не може да ти направи тои само борави с информационоя канал , само ясновидец и може съзнателно да влиза в сънищата на хората , ама предъ това трябва да ти е деиствал , смисул свурзал с твоито биополе , аиде 4е се отплеснах , ти и с решавай

не всеки , който ти прави добро , ти мисли доброто
успех ,
в таините на енергиното тяло
и света и..............
смиле



Тема ABE PALEN MOSHENNIKнови [re: wood-rose]  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 21:22



MNOGO MOI POZNATI SI KYPYVAHA TEZI TESTOVE I HODEHA ...........NA NIKOI NISHTO NE POMOGNA, SAMO SI PREBYTVA SHAMPOANITE I KNIJKITE, KATO EDVA LI NE TE ZADALJAVA DA GI KYPISH, OSHTE V NACHALOTO ,KOGATO ZAPOCHNA DA GLEDA I YJ LEKYVA HODI I EDNA MN DOBRA MOIA PRIATELKA IMASHE PROBLEM S OCHITE, TA SPODELI MILICHKATA KAK EDVA LI NE SE TARKAL V NEIA DOKATO YJ I PRAVEL SEANSA , PITAL IA DALI YSESHTA TOPLINA I TEM PODOBNI GLYPOSTI...NO TIA NISHTO NE CHYSTVALA , YJ IA YBEJDAVAL ,CHE BILA PO- DOBRE S OCHITE I SHTIALA DA MAHNE OCHILATA..............TIA I DO DEN DNESHEN E S OCHILA
A I NA EKRANA SI LICHI ,CHE E GOLIAM PROSTAK , V NACHALOTO GO GLEDAH OT INTERES ,NO POSLE NE ...........TAKIVA PLOSKI I ELEMENTARNI HORA ,KOITO PECHELIAT OT HORSKOTO NESHTASTIE NE ZASLYJAVAT VNIMANIETO MI



Тема Re: ABE PALEN MOSHENNIKнови [re: mira]  
Автор lolo ()
Публикувано22.09.03 21:37



A kakви са му цените?

om


Тема Re: ABE PALEN MOSHENNIKнови [re: lolo]  
Автор wood-rose (непознат )
Публикувано25.09.03 09:07



ами може да ги е променил
ходи при него направо там секретрката ще ти кажа че с тази инфлация :)



Тема moje veche da sa promeneni tsenite my noнови [re: mira]  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 20:41



predi shamp. my beshe po 5 , knigi ,spisania po 10 za samite seansi bilo spored zavisi si ot 10 nagore , no pak kazvam che sega sigyrno e s drygi tseni



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: wood-rose]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 22:58



Пълни лъжи или просто, лудост. При Захариев не се записва. Много хора ходят
безплатно, камо ли да изгони някой по описания начин. Относно паяците... то си има лекари за това.



Тема Re: ABE PALEN MOSHENNIKнови [re: mira]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 23:02



Гледам Захариев по СКАТ, ами помага човека показва много излекувани хора.



Тема Re: ABE PALEN MOSHENNIKнови [re: lolo]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 23:03



Човешки, виждала съм и хора да не плащат нищо.



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: pitanka]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 23:07



СКАТ TV всеки вторник от 20.30 до 22.30. Конкретно и лично самата истина без врачкаджииски номера, гледаи и разбери.



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: мнeниe]  
АвторДъra (Нерегистриран)
Публикувано16.10.03 15:07



Обаждах се на телефоните на Захариев,
цената на комплект за 1 човек на тест,списание и книга е 40 лв,
но така и не разбрах колко е цената на прегледа -
та ако е много скъпо поне да не се захващам.
Моля ако някой е чувал нещо за Захариев от свои познати
да ми пише струва ли си да започвам.
До тук мненията написани по нагоре за него не са никак положителни



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: Дъra]  
АвторSDFSD (Нерегистриран)
Публикувано16.10.03 18:15



Bi bilo mnogo TAPO ot tvoia strana, ako reshish tochno na nego da palnish gushkata!

Pone spodeli za kakvo iskash da govorish s nego i moje da ti preporachame niakoi pone malko "po-svesten".



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: Дъra]  
Авторsuni (Нерегистриран)
Публикувано16.10.03 23:21



Прегледите (контакти) са по 10лв. веднъж месечно. Но съм забелязала, че много възрастни хора и с инвалидност минават безплатно. Дано да съм ти помогнала.



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: Дъra]  
Авторsuni (Нерегистриран)
Публикувано16.10.03 23:23



Прегледите (контакти) са по 10лв. веднъж месечно. Но съм забелязала, че много възрастни хора и с инвалидност минават безплатно. Дано да съм ти помогнала.



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: suni]  
АвторДъra (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 18:45



Благодаря ви!
Смятам да опитам.



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: Дъra]  
Авторsuni (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 22:05



Постъпете като мен-запознайте се с теорията на Захариев. Изгледайте няколко предавания. Те са всеки вторник от 20.30 до 22.30ч. по телевизия СКАТ. Уверете се сама, че това което показва този човек е истина.



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: suni]  
Автор Cool18 ()
Публикувано23.10.03 22:34



blablabla



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: wood-rose]  
Автор orakula (непознат )
Публикувано25.10.03 23:23



Gospodi,kakvi sa tezi le4eniq za koito govori6 i kakuv e tozi doktor Zahariev?Iskam po-podrobno da razkaje6-moje li?



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: pitanka]  
Автор orakula (непознат )
Публикувано25.10.03 23:26



Ostavqm ti sam/a da re6i6 dali da mi kaje6 kakvi problemi te izmu4vat,kato mi pi6e6 na maila endjy@abv.bg Ot men suvet,ako ne mi vqrva6-pone ne hodi po takiva lekari,s nedokazan proizhod-6te sujalqva6.....za parite si,koito si propilqla....



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: pitanka]  
АвторSEDFR (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 02:58







Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: orakula]  
АвторGerman (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 04:58



Не знам откъде се пръкна този АРОГАНТЕН 4ОВЕК. Гледах му няколко предавания. Отвратен съм от тона му и отно6ението му към хората, които звънят в ефир. Документалните филми, които "доказват" колко е добър, прили4ат на насилствено изтръгнато самопризнание. Не го познавам 4овека, но НИКОГА не бих оти6ъл за помо6т при него. Ами 4исто и просто прили4а ми на психо 4ове4ецът. Хора, пазете се от "арогантници"



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: German]  
Автор14O (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 23:50



Вместо да се заяждащ с нещо, което не разбираш, поработи та да си купиш клавиатура с Ч или се образоваи и си намери Ч-то.



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: 14O]  
АвторGerman (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 11:21



Taka mi e po-interesno. I davam povod na typoumnici kato tebe da se iziaviat v Internet.



Тема Re: German е за доктор.нови [re: German]  
Автор14O (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 23:14



Ти си направо за психиатър. Как можеш да се заяждаш, просто за забавление.Що не пробваш в реалността. А се правиш на отворко само в интернет. Хора, не му се връзвайте на простотиите, просто си е болен човека. . Дано да ти помогнат лекарите.



Тема Re: Не се плаши, човешки неща са.нови [re: pitanka]  
Автор14O (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 23:32



Нищо страшно няма. Но проверката е добро нещо.



Тема Re:Не е скъпонови [re: lolo]  
Автор14O (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 23:48



Цените не са променяни от 1988г. 10лв. Но провери дали имаш нужда от помоща му.



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: pitanka]  
Автор686789 (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 01:13



Мога да говоря само от това, което се вижда от телевизионните му предавания. Един алчен, груб и самовлюбен човек, който явно манипулира отчаяните от болестите си хора, за да им взема парите. Измислил е тъпи историйки и наивните хора му вярват. Има злобно и неприятно излъчване.



Тема Re:нови [re: 686789]  
Автор14O (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 15:24



Ако документираните решени случаи за теб са измислица, то не може да ти се има доверие на тема обективност. Но явно мнението ти е тенденциозно. Поне не си сменявай прякора.



Тема Re:Защо мислиш само за парите на другите.нови [re: 686789]  
Автор14O (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 15:37



Защо мислиш само за парите на другите. Относно Г-н Захариев общественото мнение е съвсем друго. То си личи и от предаванията му изпълнени с усмивки и доброта. Чудя се какво те кара да злобееш по този начин дали и ти нямаш СЕС.



Тема Re:Защо мислиш само за парите на другите.нови [re: 14O]  
Авторrrwewerwer (Нерегистриран)
Публикувано15.11.03 20:28



ama vie ste mnogo ludi che oshte viarvate na takiva hora...

Ne che e nevazmojno a ima chovek takiva sposobnosti, no taka da si igraika s babichkite i bolnite





Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: Дъra]  
Автортoни - бoнбoни (Нерегистриран)
Публикувано16.11.03 14:13



Az xodiq pri gospodin Zahariev kakto i stotitsi drugi xora. Nego naisitna go biva. Az my vqrvam .O6te sled parviq seans petnoto mi mnogo namalq a pak poznavam i xora koito blagodarenie na gospodin Zаhariev sa se izlekyvali. Prosto vlzete v kabineta, tam e palno s snimki I poslaniq na xora, na koito toi e pomognal. Pet pari ne davam kakto milstq onezi, koito go pluqt. Te trqbva da s palni nevezi I kompleksari a na onezi koito vse o6te nqmat formirano mnenie za tozi chydesen chovek 6te kaza - тoi naistina pomaga I ne vqrvaите na nito edna kleveta po negov address.



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: тoни - бoнбoни]  
Автор 14O (добър с мярка)
Публикувано16.11.03 17:05



Благодаря за подкрепата, просто ми омръзна вече да обяснявам колко е топла топлата вода.



Тема Re:Защо мислиш само за парите на другите.нови [re: 14O]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 01:54



axaxaxaxx точно вие ли се намерихте да говорите за смяна на никовете при условие, че zaxari ви е хванал, разобличил и доказал как се опитвате да правите реклама и убеждавате хората в метода на Захариев, като сменяте ника си и пишете по 10 постинга

http://clubs.dir.bg/showflat.php?Cat=159&Board=alternhealt&Number=1940449829&page=0&view=collapsed&sb=5&part=all&vc=1

или вижте в clubs.dir.bg алтернативна медицина.
Има достатчно материал, разубличаващ шарлатанския му метод

Стига сте ни лъгали вече! Захариев е мошеник, то е ясно!




Тема Re:Мошеник ли ?????????????нови [re: dido]  
Автор 14O (добър с мярка)
Публикувано21.11.03 12:16



Преценката ви е неточна, просто сте попаднали на журналистите който създават списание ЕГОЛОГИЯ затова са и многото никове. Реклама не е нужно да се прави, хората знаят.... А вашето е просто заяждане и то безсмислено. За ваше ограмотяване по темата е добре да прочетете " Постигнати резултати" в http://esotherica.freecom-int.com
Приятно четене и стига заяждане.



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: мнeниe]  
АвторDA-DA (Нерегистриран)
Публикувано23.11.03 19:37



Още малко и всички ще повярваме.
Да ама не. Тъй като хората са болни и отчаяни се хващат като удавник за сламка. Но този човек, ако мога да го нарека така е по-лош и от мародерите във военно време. Спекулира с нещастието на хората, което впрочем правят и доста от традиционните лекари.
Абсолютно лишен както от някакви способности, така и от най-елементарен морал.
Изтипосаните така наречени излекувани са само едни наивни жертви.
Сам си пише постинги под различни имена и се тика и в този и в други клубове. Ужасен малоумник. Идиот, който ще плаща скъпо за безумните си грехове.



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: suni]  
АвторДa-дa (Нерегистриран)
Публикувано23.11.03 19:39



Сам си пишеш постингите, човече. Не те ли е срам поне малко. Ние да не сме ти глупаците - пациенти?



Тема Re: German е за доктор.нови [re: 14O]  
АвторДa (Нерегистриран)
Публикувано23.11.03 19:42



Това пак е същия "доктор" малоумник, който сам си пише постингите, сам си отговаря доброжелателно и се заяжда зловещо и гадно с всеки здравомислещ, който абсолютно отрича безумията му.



Тема Re:Да-да ама не!нови [re: DA-DA]  
Автор 14O (добър с мярка)
Публикувано23.11.03 21:55



Еха, колко сме заядливи и злобни....

Успокой се, иди си изпий хапчето и дано ти мине.



Тема Re: Не Ви ли омръзна.нови [re: Дa]  
Автор 14O (добър с мярка)
Публикувано23.11.03 22:41



А Вашето какво е?! Аз просто защитавам нещо, което е истинско. Стига толкова заяждане.



Тема Re: Не Ви ли омръзна.нови [re: 14O]  
Авторdona (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 15:22



istinskoto za teb ne e zadaljitelno da bade istinsko za drugite,zabludenite ot tozi moshennik za shtastie sa po-malko ot tezi ,koito razoblichavat izmamnika v nego.
Takiva hora kato nego ima,no toy ne se vmestva pri tiah.Toy za neshtastie vliae losho na horata,koito naustina umeiat podobmi neshta.
I neka vse pak Zahariev da ne go izvisiavate do polojenieto na mojeshtite i razbirashtite.
alchen,aroganten,zloben,kompleksiran.
e,koito iska da si gubi vremeto........da hodi.
vsichko gorespomenato e samo lichno skromno mnenie.



Тема Re:Мошеник ли ?????????????нови [re: 14O]  
Авторnekoi (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 20:24



bagodaria, no predpochitam da si cheta nauchno dokazanite knijki, a ne izmislici ot tipa "Kak da napulnim gu6kata na Zahariev"



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: pitanka]  
АвторKOl (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 08:38



Добър човек, който се опитва да помага на хората!
А кой пита?



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: KOl]  
Автор cтaбилeн (непознат)
Публикувано19.01.04 08:44



МОНЕТАТА СИ ИМА ДВЕ СТРАНИ



Тема Още малко и...нови [re: KOl]  
АвторOщe мaлko (Нерегистриран)
Публикувано25.01.04 19:55



човек ще го изкарате. Стига си е пускал сам хвалебствените постинги.
Мръсен мошеник, който заслужава най-голямо наказание свише за играта с надеждите нахората.
И ще си получи заслуженото. По един или друг начин...
Само да почака...



Тема Re: Не заплашвай!!!нови [re: Oщe мaлko]  
Автор14O (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 13:51



Преценката ви е неточна, просто сте попаднали на журналистите който създават списание ЕГОЛОГИЯ затова са и многото никове. Реклама не е нужно да се прави, хората знаят.... А вашето е просто заяждане и то безсмислено. За ваше ограмотяване по темата е добре да прочетете " Постигнати резултати" в http://esotherica.freecom-int.com
Приятно четене и стига заяждане.



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: pitanka]  
Автор KИЙЯ (AMI PROSTO AZ)
Публикувано07.02.04 23:50



ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ Е ЕДНО ОТ ЧУДЕСАТА НА БЪЛГАРИЯ.ЖАЛКО, ЧЕ ПОВЕЧЕТО ХОРА НЕ ГО ОЦЕНЯТ, НО ЗА ЩАСТИЕ ИМА И ТАКИВА ,КОИТО ГО ПРАВЯТ.ДЪРЖА ДА ОТБЕЛЕЖА, ЧЕ ГОВОРЯ ОТ ЛИЧЕН ОПИТ.ТОЙ НЕ Е МОШЕНИК ИЛИ НЕЩО ТАКОВА, А НАПРОТИВ- ЧОВЕК ОТДАЛ ЖИВОТА СИ НА ВЪЗМОЖНОСТТА ДА НАПРАВИ СВЕТА ПО-ДОБЪР.
ВСЪЩНОСТ ЕДВА ЛИ НЯКАКВИ ДУМИ СА СПОСОБНИ ДА ОПИШАТ ТОВА, КОЕТО ТОЙ Е И КОЕТО УМЕЕ ДА ПРАВИ...



Тема Re: ne ste v 4asнови [re: wood-rose]  
Авторqkg (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 20:32



4oveka si e mnogo dobre



Тема egoнови [re: pitanka]  
Авторqkg (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 20:36



za razlika ot ekologiqta,koqto ne pomaga,EGOLOGIATA POMAGA,ZA TEZI KOITO Q RAZBIRAT



Тема Re: NE MU VQRVAITE NA ZAHARIEV TOI E MU6ENIKнови [re: KOMPl]  
АвторQKG (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 20:39



TI SI MU6EEEE.PROMIT TI E MOZAKA O6TE PO ROJDENIE



Тема Re: ABE PALEN MOSHENNIKнови [re: lolo]  
АвторQKG (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 20:42



A TI KATO HODI6 NQKADE NE SI LI PLA6TA6?DORI I DA PIKAEE6.MNGO SI BOS



Тема Re: ZAHARIEV SI E TO4ENнови [re: QKG]  
АвторQKG (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 20:45



SVERETE SI 4ASOVNICITE I PO4ETETE MALKO ZA DA STE VAV VREMETO INA4E VREMETO 6TE VI UNI6TOJI BAVNO



Тема EGOLOGIAнови [re: QKG]  
АвторQKG (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 20:50



ISTINSKO E



Тема Re: egoнови [re: qkg]  
АвторVanessa (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 16:44



Monogo prawilno mnenie!



Тема Re: egoнови [re: Vanessa]  
Автор3изи (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 14:45



Митко Захариев е най-големия смешник с псевдонаука егология съчинена от него. За голям смях, само той си я чете и препрочита.



Тема Re: egoнови [re: qkg]  
Авторmaraq (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 19:38



Не вървиш,остаряваш,прав си,бегане му е майката,щот ше стане напечено





Тема Re: egoнови [re: 3изи]  
АвторBLT (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 21:07



Ами те повечето такива хора са малко или много смешници, които сами си вярват в нещо, което натрапват на заблудените хора попаднали при тях. То и няма как да е иначе, защото ако е изкуствено, рано или късно ще се види, и рахата ще им умре. Ама нали знаете, не е виновен този който яде баницата, а този които му я дава. Ние сме виновни че им вярваме на такива хора.
И това го казвам не просто така, аго казвам като жертва на такъв човек (погледнете моя пстинг). Като отидеш при подобен, още от сега мога да ка човек, още от вратата те започват с думите, има много като мене, но аз съм различен аз наистина помагам, аз не съм земен човек, и подобни. Резулата обаче е същия, полуизлекуван физически, и разболян психически!



Тема Re: egoнови [re: 3изи]  
Авторves (Нерегистриран)
Публикувано29.03.09 10:51



Дай определение на "наука", за да знаем какво за теб е "псевдонаука".
А другите науки нямат ли начало и основател? Някои хора не са видели и ползата от изобретяването на колелото, затова и живота им е продължил да е труден





Тема Моля те иди си с мир.нови [re: ves]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано18.04.09 11:51



Мани изтъркал си се отвсякъде "основателю". Вярвай си, но не натрапвай това на другите.



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: pitanka]  
Автор hri81 (непознат )
Публикувано25.04.09 12:37



Някой може ли да каже истина ли е това много съм болен и наистина има ли лечение при г-н Захариев много ви моля искам истински мнения!



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: pitanka]  
Автор hri81 (непознат )
Публикувано27.04.09 08:37



Има ли някой да отговори много съм зле искам помощ все пак съм на 27 и не се виждам в бъдеще много се съсипах.Много ви благодаря насочете към правилното място.



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: hri81]  
Авторza (Нерегистриран)
Публикувано28.04.09 13:35



Какво ти е ?
Съветвам те да си отвориш отделна тема и да си опишеш проблемите , тази тук не е подходяща .Тя е за един самозван "учен" с изчзваща клиентела.



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: pitanka]  
Автор hri81 (непознат )
Публикувано28.04.09 16:27



Къде да я отворя ? Ами зле съм много ако може някак си на лично да се свържем да ми кажеш?



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: hri81]  
Авторeлeниca (Нерегистриран)
Публикувано08.05.09 11:24



Мой приятелки били доволни от него,някой ако има мнения нека сподели още за въпросният господин!Дали е истина или е лъжа?



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: eлeниca]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано10.05.09 08:56



Ами чувала съм добри отзиви,но незнам нека някой да каже където е ходил при него дали има резултат.



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: Lili]  
Авторcъщo Лили (Нерегистриран)
Публикувано12.05.09 12:08



Видях го наскро в ЦУМ с жена му - лъснати, изтупани, с покупки от скъпите щандове - Не е луд, който яде зелника, а който му го дава!



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: pitanka]  
АвторKiril (Нерегистриран)
Публикувано12.05.09 13:13



Мнението ми за Димитър Захариев(известен още и като Митко Синдрома)е :
СМЕШНИК И ШАРЛАТАНИН!





Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: pitanka]  
Автор lifejuice (минаващ)
Публикувано12.12.09 22:23



За Егологията можете да намерите информация и на новия сайт, където са качени и част от постигнатите резултати. Той е

www.egologia.bg





Редактирано от lifejuice на 12.12.09 22:24.



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: pitanka]  
Автор inkp (Ив)
Публикувано17.12.09 15:07



всеки сам преценява
всяко нещо
в зависимост от собствената си гледна точка
основана единствено на неговото си аз

"Когато печелиш, незнаеш какво губиш,
когато губиш, незнаеш какво печелиш.
"


Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: pitanka]  
Автор lifejuice (минаващ)
Публикувано16.09.10 20:01



Новият Завет

Valko



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.