Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:59 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ZAHARIEV SI E TO4ENнови [re: QKG]  
АвторQKG (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 20:45



SVERETE SI 4ASOVNICITE I PO4ETETE MALKO ZA DA STE VAV VREMETO INA4E VREMETO 6TE VI UNI6TOJI BAVNO



Тема EGOLOGIAнови [re: QKG]  
АвторQKG (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 20:50



ISTINSKO E



Тема Re: egoнови [re: qkg]  
АвторVanessa (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 16:44



Monogo prawilno mnenie!



Тема Re: egoнови [re: Vanessa]  
Автор3изи (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 14:45



Митко Захариев е най-големия смешник с псевдонаука егология съчинена от него. За голям смях, само той си я чете и препрочита.



Тема Re: egoнови [re: qkg]  
Авторmaraq (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 19:38



Не вървиш,остаряваш,прав си,бегане му е майката,щот ше стане напечено





Тема Re: egoнови [re: 3изи]  
АвторBLT (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 21:07



Ами те повечето такива хора са малко или много смешници, които сами си вярват в нещо, което натрапват на заблудените хора попаднали при тях. То и няма как да е иначе, защото ако е изкуствено, рано или късно ще се види, и рахата ще им умре. Ама нали знаете, не е виновен този който яде баницата, а този които му я дава. Ние сме виновни че им вярваме на такива хора.
И това го казвам не просто така, аго казвам като жертва на такъв човек (погледнете моя пстинг). Като отидеш при подобен, още от сега мога да ка човек, още от вратата те започват с думите, има много като мене, но аз съм различен аз наистина помагам, аз не съм земен човек, и подобни. Резулата обаче е същия, полуизлекуван физически, и разболян психически!



Тема Re: egoнови [re: 3изи]  
Авторves (Нерегистриран)
Публикувано29.03.09 10:51



Дай определение на "наука", за да знаем какво за теб е "псевдонаука".
А другите науки нямат ли начало и основател? Някои хора не са видели и ползата от изобретяването на колелото, затова и живота им е продължил да е труден





Тема Моля те иди си с мир.нови [re: ves]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано18.04.09 11:51



Мани изтъркал си се отвсякъде "основателю". Вярвай си, но не натрапвай това на другите.



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev?нови [re: pitanka]  
Автор hri81 (непознат )
Публикувано25.04.09 12:37



Някой може ли да каже истина ли е това много съм болен и наистина има ли лечение при г-н Захариев много ви моля искам истински мнения!



Тема Re: Niakoi ima li mnenie za Dimitar Zahariev? [re: pitanka]  
Автор hri81 (непознат )
Публикувано27.04.09 08:37



Има ли някой да отговори много съм зле искам помощ все пак съм на 27 и не се виждам в бъдеще много се съсипах.Много ви благодаря насочете към правилното място.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.