Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 03.07.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема преждевременно побеляване на коса  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 16:40



Здравейте,
На 29 г. съм. Косата ми постепенно започна да побелява. Знаех, че ще бъде така, защото и на майка ми, и на сестра й, и на нейните дъщери отрано им е побеляла косата. Аз все още имам само 30 процента побеляване, боядисвам се, но си искам естествения цвят на косата, обичам си я. Засега съм я третирала само с леки, с много слабо съдържание на амоняк бои. Какво мога да направя?
Благодаря Ви предвариелно.



Тема Re: преждевременно побеляване на косанови [re: Eли]  
Авторjeni (Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 09:02



zavisi kakav e estestvenia ti tsviat, v aptekite se prodavat spetsialni boi za maje stavat i za jeni , probvai s tiah , moi poznat e mn dovolen i ne se lichi che polzva tozi preparat , drygoto neshto koeto moje da napravish e da hodish na frizior i tam znaiat kak da ti napraviat kosata taka che da izglejda estestveno yspeh



Тема Re: преждевременно побеляване на косанови [re: Eли]  
АвторLina (Нерегистриран)
Публикувано10.08.03 14:01



Има лосиони, които уж възстановяват естествения цвят на косата, но аз не съм ги пробвала и не знам дали действат. Продават се в аптеките-Goya и Antisedin. Първият е испански, а вторият мисля, че е руски.Моля те, ако ги изпробваш да пишеш после за резултата.



Тема Re: преждевременно побеляване на косанови [re: Eли]  
Автор galaxy (непознат )
Публикувано19.09.03 12:58



Видяла съм лично ефекта от лосион ''Гоя'',един съсед от дълги години побелял,след едногодишна употреба си беше възвърнал естествения цвят,и аз се учудих много.Само че се налага поне едногодишна употреба и излиза много скъпо.Пожелавам ти успех в търсенето.



Тема Re: Пробвайнови [re: Eли]  
Автор Algara (непримирима)
Публикувано02.10.03 18:04



Нямам този проблем, също по наследство, нямам и един бял косъм засега, да чукна на дърво. Но знам, че помага отвара от коприва да пиеш. Освен това има един билкар в Хисаря в момента не мога да се сетя за името му, но е известне като Хисарския лечител - преди 10 години правих интервю с него и той ми каза, че пие билкова отвара, изглежда от няколко билки, която запазва естествения цвят на косата. Наистина косата му беше чисто черна, а той не беше в първа младост. Скоро го видях на снимка във вестник, косата му отново си беше черна. Ако се сетя за името му, ще го напиша. Но аз лично не съм пробвала услугите му. Знам, че много хора подят при него и че от много-много години лекува с билки.



Тема И аз съм като тебнови [re: Eли]  
Авторbug (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 03:19



Здрасти Ели,
ти поне на 29г. ми аз от 19-20 съм почнал, сега незнам някъде към 30-40 % от косата ми е прошарена ,а съм на 26.Какво да ти кажа аз от няма на къде съм с много къса коса не си я бръсня но съм 0-ла номер.Знам при теб не върви то и аз искам по-дълга коса , но тези бели косми хич не ми харесват..
Пробвал съм почти всички видове продукти за които говорят другите:GOYA,Антиседин,Grecian..нито един не върши работата за която уж е предназначен поне не и в тези срокове за които пише..Сега последно ползвам Антиседин(украински е) ще видим ще ти кажа ако подейства:Честно казано има малък ефект но може и да ми струва понеже много ми се иска.
Този проблем да ти кажа съм го проучил доста подробно, с удоволствие може да поговорим ако искаш.
До скоро.



Тема Бижутата на времетонови [re: Eли]  
Авторddms (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 19:01



Отражение

Пак, ден след ден, в косите си откривам
поканите за нощен бал.
От чашата на бъдното отпивам.
За сбъднато не ми е жал.

Бижутата на времето подреждам
в сребристо - мъдър ореол.
Не ги броя. Към чувствата поглеждам –
гърдите писък е пробол.

Присвивам устни, твърдо стискам зъби.
През мислите сълза трепти.
Забравям я. Животът ще отсъди
сам смисъла на мойте дни.



Тема Re: И аз съм като тебнови [re: bug]  
Авторniko (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 14:06



molia te kagi mi neshto pove4e po vuirposa....silno sum zaianteresuvan,,,



Тема Кашпировскинови [re: ddms]  
Автор lidi (непознат )
Публикувано20.11.06 19:18



Неговите касети възвръщат естествения цвят на косата, но ги нямам. И аз ги издирвам



Тема Re: Кашпировскинови [re: lidi]  
Авторniko (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 10:06



topva , seriozno li ? kude mogat da s enameria /kupita negovite kaseti i koi to4no?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.