Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:16 30.04.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Метастази в черния дробнови  
Автор Wildberry (mild©)
Публикувано05.06.03 18:28



Моля ,посъветвайте ме ,какво бих могла да направя (приготвя),за да прочистя и облекча такъв черен дроб? Става въпрос за онкологично-болна жена,с рак на костите в напреднал стадий. Скоро откриха разсейки и в черния дроб,това е единствения паренхимен орган засегнат от болестта.

Прочетох рецептата с мед,зехтин и лимон и смятам да я приложа.
Нещо друго можете ли да ме посъветвате? Зная,че нищо не може да помогне радикално,но поне нещо ,за намаляване на симптоматиката..

Благодаря на отзовалите се!



Тема Re: Метастази в черния дробнови [re: Wildberry]  
Автор Enei ()
Публикувано05.06.03 18:47



ми зависи и от самия човек има ли нагласа да се лекува и с какви методи.
може да се използва и самовнушение - често мислено - "Ще оздравея", "Ще се подобри положението ми", също промяна на храненето, вегетарианство, по проста храна, има и други методи, според човека.

Редактирано от Enei на 05.06.03 18:47.



Тема Re: Метастази в черния дробнови [re: Wildberry]  
Автор Elsa (непознат )
Публикувано05.06.03 21:18



Prilozi ja ste pomogne, zha procistvaneto na cernia drob,
no zha metastazhite proceti Bolesta na Hojkins systo v tozhi klub tema, ot NadiaK

Ako ponasia cesnov luk prilozi ja, vece nikolko coceka ja prilagaha , azh systo biah svidetel na prilaganeto na retseptata po moia preporyka, seld kato ja biah cela tuk ot Nadeto - da e ziva i zhdrava, ce dada takava dobra retsepta !Horata ,na koito ja dadoh polzhuvaha retseptata i sa dovolni, oipredeleno ima efekt.
Ako ne moze da ponese cesyna ima dieta, ne e v nikakyv slucei pylen glad, no ogranicava dosta hrani, zha tova pyk e efektivna. I neia sym ja puskala v prilozenie i efekt ima. No azh bih preporycala retseptata s cesnovia.

Zelaia uspeh i vsicko hubavo !



Тема Re: Метастази в черния дробнови [re: Elsa]  
Автор Wildberry (mild©)
Публикувано06.06.03 10:39



Благодаря! За съжаление,тя не може да яде чесън,защото стомаха също и е в лошо състояние,иначе рецептата я знам отдавна,с Надя сме от един клуб

Мисля,че може би е твърде късно за всичко...Но нали знаеш,че надеждата умира последна..



Тема Re: Метастази в черния дробнови [re: Wildberry]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 19:59



Днес в един вестник "Рецепти за здраве" (3-9 юни, т.е. още го има по РЕП-овете) прочетох за "рецепта-сензация за болните от рак". Човек се хваща и за сламка в такива случаи. Впрочем, тази рецепта надълго и нашироко се коментираше миналата година и във в."Доктор". Тя наистина е за хора, опитали всичко и готови на всичко, защото няма какво да губят. Но, по същество, цитирам:три пъти дневно половин час преди хранене се приемат от 5 до 8 милилитра 95-градусов медицински спирт и 12-13 мл НЕРАФИНИРАНО слънчогледово олио (за София знам че може да се закупи от фабриката в Костинброд). Смесването не става с лъжица а се наливат дозата спирт и олио в шишенце, разбиват се енергично две минути непосредствено преди бързото изпиване. След първата и втората десетдневка от лечението се дават 5 дни почивка, а след третата 15-20 дни пауза. През първите 4 до 8 дни се наблюдава усещане като парене и бучка в гърлото и чувство на подутина в хранопровода. Впоследствие тези усещания изчезват. Диета - нищо специално. Да се ограничат до минимум плодовите сокове и никакви алкохолни напитки. Може също така обезболяващи, сънотворни и слабителни. Най-подходящо време за лечение- май-юни. Не мога да го коментирам, но вече на доста места срещам този метод. Мисля, че стопира развитието на тумора и започва разграждането му и изхвърлянето от организма, което може би е свързано с някакви кризи все пак. И препоръчвам книгата на Олга Олисеева "Моят опит в лечнието на рака" - пл.Славейков, София. Там става дума за много неща - природата на рака, причините за възникване, различни препоръки за живот на раково болните от различни видове рак, молитви и искане на прошка като средство за изцеление и т.н. И аз мисля, че човек трябва да вярва и да се бори до последния си дъх - лесно е да се каже и много трудно да се направи. Успех!



Тема Re: Метастази в черния дробнови [re: И.]  
Автор Wildberry (mild©)
Публикувано06.06.03 23:06



Благодаря много за инфото,непременно ще потърся тази книга.

За рецептата със спирт и нерафинирано олио,казваш,че разгражда тумора..Май,няма да помогне в нашия случай,защото метастазите са много,засегнали са цялата костна система. Но има логика!

Продължавам да мисля,че е прекалено късно за всичко..Може ни себе си трябва да излекувам първо,защото имам силна форма на депресия,пия антидепресант,но опитам ли се да го спирам - ми става много зле! Но това вече е съвсем друга тема,за съжаление.

Благодаря отново!



Тема Re: Метастази в черния дробнови [re: И.]  
Автор ptahh (smirenie)
Публикувано11.06.03 12:01



Зависи от случая! Жената искали да се поправи?

Черният дроб, това е очистителната главна лаборатория.
Все пак опитайте с билките! Синя жлъчка!
На Раковски 52 работи един мой приятел. Той може да каже нещо повече.



Тема Re: Метастази в черния дробнови [re: Wildberry]  
Автор------ (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 00:10



pencil.hit.bg/cure/index.htm





Тема Пречистване на черния дробнови [re: Wildberry]  
Автор AZZA (минаващ)
Публикувано14.06.03 12:47



Занимавам се с биоенерготерапия, билколечение и много други неща. Ще ти дам една рецепта, която вече е помогнала на много хора за пречистване на черния дроб. Не знам в твоя случай дали ще ти свърши работа.

Трябвати билката пелин/не е виното!!!/. Вземи от билкова аптека.
Вечер преди лягане пълниш един обикновен компотен буркан със студена вода от чешмата. Слагаш вътре една чаена лъжичка от билката. Стои така до сутринта. Прецеждаш го и се пие три пъти на ден по една кафяна чашка преди ядене. Съхраняваш го в хладилник. Нищо няма да му стане. Не се вари или затопля!!! Пие се без подслаждане! Горчи! След като се изпие се хапва нещо!
Ако ще ти свърши работа пробвай. Ако имаш въпроси питай.
Успех!




Тема Re: Пречистване на черния дроб [re: AZZA]  
Автор Wildberry (mild©)
Публикувано19.06.03 19:28



Благодаря много! Нищо не ми пречи да изпробвам това,ако не помогне,няма да навреди.
Колко време се пие и има ли някакво влияние химиотерапията през този период?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.